Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební noviny: http://kauculacek.rajce.idnes.cz/Svat... x-) (moje; noviny)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko jsou krásný:-)povedli se ti a ty fotečky takový dojemný :-N jen se budu opičit ..líbí se mi jak tam máš to poděkování...neva? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooojky :-) Tak já z těch novin Kauculko neviděla nic,páč to po mě chce nějaké heslo :-D :-D :-D Jinak příští středu jsem objednaná k Mudr,tak snad se dozvim víc =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
uživ.heslo:moje heslo:noviny :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočenky moje mooooooooc děkuju za chválu!! A hlavně za morální podporu v předsvateních shonech a schízách, jojo, už je to za náma :-) Byl to krásný den. Moc jsme se bavili. A co se týče těch fotek, musím vám ukázat i obyčejné fotky od jiných lidí, abyste viděly, že my dfva jsme úplně normální lidi, takhle krásné fotky máme jen díky pavlovi Bigošovi, což je prostě MISTR fotograf. Já ho prostě žeru!!!!!!! Je úžasný. Je to BŮH :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Wow Kaučulko!!!!!! Boží noviny! No to musela být ale majkačka!!! :-N Klobouk dolů!!!!!!!
Odpovědět
Taaaaak ti závidím, že už to máš za sebou.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko jojo taky se mi ulevilo. Byl to krásný den a moc jsem si ho užila, ale je pravda, že to bylo hodně náročné, já před tím 3 dny moc nespala, byla hromada zařizování a taky den před svatbou se mi nedařilo vůbec usnout... V hlavě se mi furt honilo, jak je připravená svatební tabule, jak jsou poskládané ubrousky, jestli mám připravené SPZky, punčošky, bižu, parfém, abych ráno nezaspala atd atd. :-N No a svatební den se nám protáhl až do 5ti do rána...ještě že existuje Redbul a čokoláda na doplnění energie... Dva dny před svatbou jsem mněla tak stažený žaludek a navíc jsem vůbec nestíhala, takže jsem nic nejedla, za ty 2 dny jen 2 svatební koláčky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No já vám fakt musím založit nové albíčko s fotkama, kde toho bude víc. A hlavně naše ksichty, které jsme v průběhu svatby nasazovali:) Jinak svatba byla bezva, až na pár detailů, ale nikdy nic nemůže být 100%, ale celkový dojem byl na 1*, hlavně proto, že se všichni dobře bavili...:-D
Odpovědět
A jaký je manželský život? Co svatební cesta?
Odpovědět
Profilova fotka
suzan to je skvělý:-)přála bych si aby nám všem to takhle krásně vyšlo jako tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, takže komentář k holoubkům: No holoubci vůbec nešli z klece ven, měla děsně malé vrátka a oni se nás báli, takže když jsem srtkala do klece ruku, tak šli hlavičkama co nejdál od nás a těma zadkama, kde mají spoustu roztaženého peří, zase nešli protáhnout skrz ty dvířka, byl to docela boj, nedali se vevnitř přetočit zobákama k dvířkám ... Chudinky byly vyděšené... A holubička mi posrala ruku :-D , ale s tím jsem počítala, měla jsem po ruce nachystanou mísu s vodou a ručníček...A taky jsme je nemohli vypustit po obřadu, protože lilo, ale až po obědě na penzionu, ale to nakonec nevadilo... A hlavně to bylo pro všechny velké překvápko, byli z toho paf a děsně dojatí, do poslední chvíle byla ta klec totiž pod prostěradlem a oni byli tak tichouncí, že nikdo netušil, že tam jsou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuřátko: svatební cestu musíme ještě pořešit, před svatbou toho bylo tolik, že jsme se k tomu zatím vůbec nedostali.... Jinak hihi no jako vdaná paní se cítm podobně jako za svobodna:) Ale manža se cítí úplně jinak, říká, že mu svatba ohromně přidala na sebevědomí a všude říká "moje žena". Dokonce i pošťačce a prodavačce v obchodě vykládá, že jsme se o víkendu vzali Prý se cítí s prstýnkem na ruce nějak důstojněji, asi že už není zobák, který má jen nějakou holku "na chození". No já vám fakt musím založit nové albíčko s fotkama, kde toho bude víc. A hlavně naše ksichty, které jsme v průběhu svatby nasazovali:) O víkendu dostaneme od fotografa všechny fotky, budu to muset hodit někam asi na rajče, sem se nevejdou... :-N Včetně fotek svatební výzdoby, tabule a tak... makali jsme na ní dva dny!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Ty noviny jsou supéér,supéér,supéér :-D :-D :-D nebít Sandulky,tak se k nim ani nedostanu :-p :-D :-D Dudunko,teda Suzaan =-) budu si muset na to zvyknout ;-) já ti taky strááášně závidim,že už tu svatbičku máte za sebou :-N na tu svou se těšim,ale nejvíc se těšim až bude odpolední zábava,to at si už každý dělá co chce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, odpoledne to bylo nejlepší. Dopoledne ve znamení nervozity, romantiky a dojetí, odpoledne se to pomalu začalo rozjíždět a večer a noc byla prostě príma :-D
Odpovědět
A co teď ? Jaké jsou plány dál ?
Odpovědět
kaučul: Proč vám vyhořelo auto ? Bylo úplně nové ?
Odpovědět
Profilova fotka
Plány na teď? Zlikvidovat spánkový deficit v první řadě, uklidit svatební dekorace, které nám okupují celý byt a za třetí prodat spoustu věcí na bazárku. Jo a potom připravit poděkování svatebčanům, převzít fotky a video, vyvolat fotky a nakoupit albíčka, navštívit babičku, která na svatbě ze zdrav. důvodů být nemohla, atd atd :-D Bude toho ještě dost:)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holčičky :-) K novinám: jj, dost to dalo zabrat, ale jsem celkem spokojená a doufám, že to ty lidičky aspoň na chvilej zabaví ;-) Sandu poděkování klidně okopči, mě se strašně líbilo, takový dojemný x-) A bavily ste se u toho aspoň trošku? Dudu: nebo Suzaan? Jak ty to vlastně máš? :-D Nic v oranžovo hnědé barvě nemáš, žéééé :-D :-D :-D :-D Mno, teĎ budete v takové emförii, taxi to pořádně užívejte. Od Bigoše jsou luxusní ty fotky, takový pohádkovský x-) tak pak ukaž i ty "neprofesionální" ;-) Včera sem konečně našla hudbu - teda, pomohl mi s ní budoucí švagr a jsem nadšenáááááá x-) Taky přišly hnědé balónky včera a koupila sem si kalhotky krásné pod šaty :-) Kuratko: autí nám shořelo - skrat na elektrice.. Byl to tenkrát hukot, brali sme to jako docela tragédii.. Tenkrát tam mohl zůstat Jířa, jelikož v tom autě zrovna jel.. Ale to je na dlouhý povídání a ještě teĎ mě z toho "kdyby" mrazí |-|
Odpovědět
To nechápu, jak se to tak může stát.... když je dneska všechno tak moderní a promakané...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: stát se může všechno.. se podívej na to letadlo třeba teĎka jak se zřítilo a psali, že je to jedno z nejbezpečnějších letadel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) kauculko tak děkuju už sem si to tam vložila:-))))) Zuzi tak to máš teda ještě pěkně nabytý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za 22 dní uáááááááááá kauculko tak jak to dneska jde?co v práci?taky máš takovej oprus dneska?mě to tu vůbec nebaví ale dojednala jsem si týden volníčka na svatbu :-D :-D :-D jupíííííííí kolik si bereš volna ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi volala květinářka, že mě ty ikebany udělat nemůže ;-( ;-( ;-( |-| Já už mám podepsanou dovolenou od 22.6. - 10.7. x-)
Odpovědět
Já si beru 25.6. - 15.7. :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo vy se máte holky:-))) Kauculko to si dělá srandu????a proč je nemůže udělat???? :-( to je teda dobrý 3 týdny před svatbou:-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=Kfjj8B... Sanďulko, co na to říkáš? :-) No, že jí nakonec řekli, že děckám dali řediteské volno, takže bude muset dělat děckám a učitelům a má ještě 2 svatby |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýý, našla sem floristu chlapa a už sme domluvení na úterý ;-) http://www.naxflowers.com/index.html
Odpovědět
Profilova fotka
no ta melodie je krásná....a co to je?to je na příchod? Jinak ty stránky s floristou jsou supr to jsou kytičky jak maj být tak ti držím palečky:-))) no to je super ředitelský volno a všeho nechaj:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?