Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí jjá vím:-(jsem hrozná poslední dobou na vás prdím a obávám se,že ted před svatbou to bude ještě horší:-(ale neboj čas si vždycky udělám:-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :-) Dudunko, ženuško, těšíme se na fota x-) Je dobře, že ste si to užili i přes to počásko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brý ránko :-D jak pak se dnes máte?včera jsem byla s manžou na večeři :-(tak jsem se přejedla,že mi celou noc bylo pěkně šoufle:-(dala jsem si výbornej kuřecí steak se sýrem šunkou a smetanovou omáčkou k tomu krokety ,zeleninový salátek a jako dezert medovníček :-))))holky to byla taková dobrota ale ta noc:-(ta mi dala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš se přežírat prde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem dneska bez šéfů, chtěla sem robiti něco na svatbu, ale nemám co.. VAsltně noviny bych mohla vytisknout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo noviny bych taky potřebovala vytisknout ale nemám kde tak furt přemýšlím kde:-( Jojo já už chci mít tak týden před svatbou:-) Jinak jsem byla pěkně naštvaná volala jsem do salonu kvuli poslední zkoušce šatů aby je stačili zkrátit a oni mi řekli že vůbec neví kdy že maj plno a že ty šaty má někdo půjčené a že pak jsou v čistírně:-((((( No děs pak mi řekla že to musí nějak udělat a že mi zavolá a nic:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu neboj, to se v pohodě zvládne.. Zkus tam ještě jednou zavolat a nebo osobně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to kaucul nedalo zavolala jsem tam a řekli že maj teda plno ale že teda at příjdu 23.6.....tak jsem jí řekla že nemohu že jdu do práce a ona mi řekla že to mám teda smůlu že to budu muset nějak udělat. ]-( ]-( ]-( Tak jsem jí řekla že tedy příjdu ráno:-(to je ochota ale 15.000,- za šaty to chtěj ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Počkaj, to je neochota, prostě bych tam aspoň v půlce června zašla a zkusila si to, ať říkají, co chtějí. Aby byl čas na úpravy!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě kaucul ...já nšaty vyzvedávam 24.6. a 23.6. budou upravovat?????????????? =-) =-) nějak mi to hlava nebere:-(jak za jeden jedinej den to stihnou???????
Odpovědět
Profilova fotka
Právě proto bych se vy*rala na ty jejich keci a šla bych tam narovinu. Sou snad normální???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Achoooj kočky mojéééé ;-) :-D Sandulko:Já jsem si včera dělala srandu,že jsem jen vlítneš a hned jsi zase pryč :-p :-D :-D já to úplně chápu a čim víc se ta svatba bude blížit,tak to taky nebudu stíhat sem chodit ;-) x-) Kauculko:Ta co noviny tiskneš,tiskneš??? =-) 8-) 8-) Jinak holky,dnes je to 19 dní co se nedostavila MS,tak já jsem z toho fakt jelen 8-( 8-( =-) už jsem si dělal 2 testy a byli negativní,ale švagrová řikala,že když čekala malého,tak si dělala 5 testů a všechny jí ukázaly že je negativní a potom jí doktor řekl,že už je pár týdnů v tom :-D :-D tak babo rad :-p :-D :-D Já počkám do pondělka a když se MS nedostaví,tak jdu k Mudr :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nekecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SORBÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ TO JE MAZEC!!!!! No mě to teda sice test ukázal ale kámošce taky ne ;-) kurňa to je nadějný jupíííííííííííííííííííí tak držím palečky a tfuj tfuj tfuj posílám ti těhu bacila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady ty tehu bacily ale litaj :-D ne ne, noviny sem netiskla, sef se vratil. Ted sedim na houpacce a slunim se.. Tak sorbi to by byla bomba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) náááádhera!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dudu má fotečky jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí jdu to očíhnlout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu překrásný fotečky :-N :-N :-N jsem unešená tvá veškerá snaha a přípravy na den D se ti opravdu vyplatili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Ty jsi číslo :-D :-D :-D těhu bacil :-D :-D :-D No nevim,nevim,pořád to přiklánim k nervíkům ze svatby =-) ale 19 dní ???:-. =-) :-) když budu,tak budu moooc štastná a když nee,tak se svět taky nezboří :-) zadaří se příště :-N Jdu se mrknout na fotečky Dudunky :-N :-N :-N Kauculko:Jo tááák,pohodička na houpačce :-) chytáš bronz,vid?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí no je fakt že 19 dní to už je divný.......
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:No uvidíme do pondělí =-) ale je mi fakt nějak divně :-( x-) Dudunko:Teda musím ti upřímně říct,že krásnější svatební fotky jsem neviděla :-N jste krásný pár a moooc vám to slušelo,ty jsi byla jak princeznička-krásnááááááááááááááááááááááááááááá ;-) x-) x-) Ta fotečka u toho stromu (jak jste opřený) jakoby z dálky,ta je prostě nádhernááááá a ta jak tam ležíš a okolo tebe jsou ty červený růže,no nemám slov :-N :-N :-N Už se budeme těšit na další várku foteček :-D :-D
Odpovědět
Jojo přesně Dudu, nádherný fotečky :-)
Odpovědět
Holky, máte někdo z vás objednaného i kameramana ? A za kolik? Na celý den nebo jen na obřad ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kuratkol ;-) My kameramana mít nebudem,zdálo se mi to jak zbytečně vyhozené peníze ;-) Mám dojem,že cena za dobrého kameramana se pohybuje tak okolo 10.000,- a více ]-( tenkrát jsem nějakému psala meil a poslal mi ceník ;-) Budeme mít fotografku a točit bude můj brácha,kamarád nám to pak nějak sestříhá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol já mám kameramana a jeho manželku fotografku a celkem nás to výjde na 20.000,-ale máíme to celý den a vytvoří nám krásný svatební film a svatební knihu a foto na cd .... je fakt že já jsem původně nechtěla kameramana protože se mi t zdálo zbytečné a taky máme kameru tak jsem si říkala že nám to někdo natočí ale pak přijel kameraman ukazál nám ukázky a přítel řekl definitvně to chci:-)
Odpovědět
Já se právě rozhoduju, jestli jo nebo ne..... a je to jediná věc, která mi chybí rozseknout..... řeším to už od začátku a prostě se nějak nedokážu rozhodnout... my máme kameramana zamluveného tak nějak od začátku a řešíme pořád, jestli nechat nebo zrušit.....
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, opět a zase koukám na ty fotečky, a opět říkám náááádhera !!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré odpoledne holky:-) Kuratkol já nevím no těžko radit ale můj kameraman říkal že to video chce alespon na obřad že je to krásná vzpomínka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: jako jestli budeš nebo nebudeš mít kameramana a potom video? NA 100% jsem na straně že ano!! Šmarjá, dyť je to vzpomínka ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?