Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko: já jsem nechala udělat korzáž i pro svědka, ale méně zdobnou, než pro ženicha. Původně jsem měla i kytku pro svědkyni, ale její mimi je prý alergik, tak jsem tu kytku zrušila...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju moc :-)moc jste mi pomohli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha to já jsem nechala udělat holky pro svědkyni a maminky ty kytičky okolo ruky a ženichovi korzáž ale pro svědka nic:-(tak já jí ještě nechám udělat:-)
Odpovědět
Stejně to letí ten čas...... za chvilku budeme odpočítávat čas k 1. výročí svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol to jo:-))))to máš pravdu letíto všechno staršně rychle:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde jste?kauculí????dneska žádný brý ránko???? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý odpoledne holčičky moje.. 2 dny sem tu nebyla (včera vystoupení, dnes dovolená a úklid a zařizování..) Nějak nestíhám, časem dočtu. Jen sem vás přišla pozdravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře že jsi si na nás vzpoměla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sanďulko, za chvíli mrkni do albíčka mého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočenky! Já taky nestíhám... Lítala jsem po nákupech, sháním na poslední chvíli věci do tomboly, uf uf. Původně jsem myslela, že to třeba koupí kámoška, jenže ta je na štíru s časem... Snažím se o srandovní tombolu, aspoň z části:) No a musím to ještě hezky zabalit... Taky třídím všechny možné dekorace, perličky, stužky na dorty.. uf uf. A taky jsem byla v solárku, docela ho nemám ráda, ale říká se "parádo trp", přece v těch bílých šatech nebudu jak tvaroh, no ne? ;-) Já teda opálená určitě nebudu, jen ať nevypadám vyloženě nezdravě... Teď se modlím, jak dopadne počasí.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko, nebojsa pesa, všechno dopadne OK!!!! ;-) Už to máš za pááááááárrrrr, jéééééééééééé x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak jsem sehnala květinářku, urobí mě to ta paní, co mě dělá svatebku ;-) Sice měla už moc práce, ale ona je šikovná.. Hrozně se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halóóó? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holčiny :-N Kauculko:Ty jsi kjásnáááá ;-) ta korunka vypadá suprově,jsi jak princezna ;-) x-) už máš květinářku?tak vidíš,už se to zas začíná pomalu rýsovat :-) :-N Dudunko:Ted máš asi fofr,vid? a co nervy,už pracují? =-) mě to ještě pořád nějak nedochází,že se za měsíc vdávám 8-( :-D :-D Jinak dnes jsme byli v restauraci,kde budeme mít hostinu a už jsme zaplatily zálohu a vymýšleli jsme menu+raut :-) pani provozní to dá nějak dohromady a pošle nám kalkulaci,tak jsem zvědavá =-) :-. :-) Ještě jsem v blízkém okolí hledali nějaké místo na focení,pani nás vzala nějakým lesem asi 1km.pěšky,že tam je hezké místečko a když jsme tam došli,tak jí napadlo,že by jsme se mohli fotit na zahradě penzionu :-D :-D Tak alespon jsme se prošli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda,tak mi už paní poslala kalkulaci a šla jsem do mdlob :-D Celé nás to vyjde i s ubytováním 30 hostů na 23.000,- :-N :-N :-N teda není v tom ještě pití,ale i tak je to supeeeeeer :-p :-D :-D :-D :-D :-D počítala jsem skoro 2x víc :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, holky...... Kaučul: korunka supéééééééééééééér...... líbí se ti ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyyy holky! Jsem tu jen na skok, klíží se mi oči: Sorbonko ty kráso, to je cena včetně ubytka? Tak to je fakt bomba! Kdeže to máte? Paní Vám dala zdá se férovou cenu... :-) Kauculko: korunka se mi na tobě taky děsně líbí. Je super, žes našla odvahu vybočit z davu, je to lehce extravagantní, ale fakt kráááááásnéééééé a všichni si tě budou pamatovat, nebudeš žádná tuctovka ;-) No - nervozita... teď zrovna ne, ale předevčírem jsem se takřka bezdůvodně rozbrečela, měla jsem pocit, že nic nestíhám, že je toho všeho už nějak moc... Ono nejde jen o svatbu, mě se do toho sešly ještě další věci... Ale ještě že mám svého skvělého skoromanžu, je skvělá podpora. Jsem fakt šťastná, že si ho beru. Prostě to budu brát tak, že je to náš den a že si ho musíme užít hlavně my dva. Najdou-li se snad nějací remcalové, můžou mi políbit ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holčičky moje :-) Děkuji za pochalu korunky, docela se na to těším a asi jí nakonec budu mít - uvidíme, co vymyslíme s kadeřnicí :-) Jen budu muset k tomu sehnat asi jinou bižu :-( Tahle je k tomu moc!! Sorbí: tka to je supre cena!!! Zase o trošku menší rozpočet, že? :-) Dudu: neboj, budď v pohodě. Vždycky bude někdo, kdo bude remcat, ale nřeš to!!! Kuratko: jj, líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holčiny ;-) Dudunko:Jj,je to včetně ubytka :-N jen v tom není započítané pití x-) máme to v Malých Kyšicích,je to kousek za Unhoští a od našeho baráku je to 20km.takže to je půlhodinka autem :-) Je to tam moooc pěkný a ty ceny jsou fakt super a hlavně jsem ráda,že vypadneme z Prahy a je tam úúúžasný klídeček :-p :-D :-D Jinak,já se ti ani nedivím,že je toho na tebe moc :-(já zas bývám někdy podrážděná,páč už kolikrát nevím kudy kam :-)na svatbu se strašně těším :-N ale až bude po ní,tak ze mě všechno spadne x-) x-) a budeme se snažit,aby jsme se ze svatební cesty vrátily 3 ;-) :-N :-D Kauculko:Přesně jak psala Dudunka,je to trošku extavagantní a hlavně je to originální ;-) a tobě to moooc sedne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak před chvílej sme se zase rafli, opět se mi potvrdilo, jakej to je Jájínek ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko a pročpak? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je na dlouhé vyprávění.. Jeli sme na svatbu (jen se mrknout) na obřad jedné holčině, znám jí odsud. To bylo keců, přijeli sme pozdě, protože páníček měl hlad atd atd.. Už sem se uklidnila, tak se nebudu zase rozčilovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha... No jo, chlapi ;-) Jen si hezky šetři nervíky, budeš je během příštího měsíce potřebovat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, už to začíná.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Tak hlavně že už je to mezi vámi v pohodě ;-) u nás je to taky střídavě oblačno :-D :-D ale jak jsem psala víše,spíš je to z mé strany,páč je toho zařizování už na mě moc :-| :-N Ted už je to teda dobrý,už můžeme stříhat metr 8-) :-D :-D a čekat na den "D" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, chcete vidět moji polovičku v obleku? Konečně jsem ho donutila, aby se komplet vyšňořil, včetně vestičky a bot:)
Odpovědět
Profilova fotka
je to v albíku, ale brzo to zas smažu ;-) Tak schválně tipujte, které boty jsme vybrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: jj, už sem se naučila vydržet a nedolejzat a ejhle, za hoďku přišla sms :-D Dávám dokupy svatební dary - máte už listy udělané? =-) Dudu: wow, hukot, moc mu to sekne!! A ty bílé botky jsou lepšejší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?