Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Tak to reklamuj.... ty máš jakousi smůlu..... ale věř, že po svatbě se to zlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, to prodám a koupím jinde ;-) Možná mrknu na to ebay, ještě je čas naštěstí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Já taky balonky nee,my už máme ;-) ale díky :-) Ještě jsem si koupila svatební kabelku x-) a když jí viděl přítel,tak dostal záchvat smíchu :-D on je zvyklý,že já tahám kabelky "velký jak krosny" a když viděl tuhle pidi,tak šel do kolen :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ukáááž? Já měla dneska celkem úspěšnej den, až na ty balónky ]-(
Odpovědět
Kaučul: Nevyfotíš se s korunkou a s případným účesem ? Ráda bych viděla, jak to vypadá...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, vyotím, ale dneska už ne, jsem ko :-D
Odpovědět
Tak joooo
Odpovědět
Profilova fotka
:-D mám ještě plno práce, barák jak po výbuchu, se stydím úplně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mizím do pelíšku ;-) Brou noc 8-)
Odpovědět
Brou kaučul...........
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Dobrou noc a hezké sny |-| :-N Už jsem to dala do alba :-) x-)
Odpovědět
Viděla jsem :-) Ty jo...ty srdíčka na skle auta jsou moc hezký....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty srdíčka jsou suprový :-N někomu jsem to ukradla z alba :-D určitě to chci,je to jednoduché a krásné x-) Minule jsem zrovna koukala v papírnictví,jestli nemají ty růžičky v bílé barvě a neměli :-( ale já seženu :-D
Odpovědět
Jojo, taky o tom přemýšlím.... Nám totiž paní v květinářství rozmluvila kytky na kapotu nevěsty a ženicha, tak mě napadlo, že tohle bysme mohli dát na kapotu. Jen nevím, jak to upevnit, aby to snad neslouplo lak auta nebo tak něco...
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne,neboj ;-) to jsou takové ty dárkové mašle na dárky :-N samolepící x-) No my budeme mít na kapotě bílou stuhu do "V"a kamarádka nám půjčí takovou kytici s dvěma prstýnkama x-) Sice bude v červené barvě,ale to vůbec neva :-) No a na zadním skle budou právě ty srdíčka :-)
Odpovědět
No právě, jsou samolepící, tak nevím, jestli pak nepoškodí lak, když se budou sundávat.... Já bych ty srdíčka dala právě na tu přední kapotu jako doplnění organzy do V plus stuhou bude omotaná organza...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Už se mi to blíží, začínám být pomalu nervózní... Hlavně je potřeba dořešit spoustu věcí. Dnes např. nám zrušil kámoš půjčení auta na svatbu. No my auto nemáme, musíme mít nějaké půjčené na odvoz všeho, šaty, dort, veškeré dekorace, nakoupit alko a nealko... No sranda. Každý den nějaká podobná perlička... Ale to už se nějak zvládne... Sandulko: Co se týče ceny kytek, tak jsem je sice objednala přímo ve velkoobchodě kytek, kde je i navážou, ale představte si, že budpu stát cca 4500 až 5000! No z toho se asi fakt po... ]-( Myslela jsem, že to bude tak něco přes 3000... Fakt síla... Ale nemám jinou možnost... ]-(
Odpovědět
dudu: Nás to bude stát 3000 Kč. Máte svatbu v UnO? Tam je to moc krásný...teda aspoň z vlaku.....ta příroda kolem...
Odpovědět
Profilova fotka
UnO??? co to je?? A co máte kuřátko za kytky? My máme: pro nevěstu 1300 pro maminky 350-400, dvakrát korzáž cca 70 Kč, dvakrát (pro svědka) 4 náramky pro družičky...600 kč polštářek pod prstýnky 450 květináčky na stoly, 6 ks, celkem 800 kč nějaké kytky navíc, budou plovoucí do mísy + okvětní plátky růží ......350... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko aha už chápu, nene, já si dala do profilu schválně jiné info, nemusí o mě všichni všechno vědět:)) napíšu ti do IP, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
dudu to je hrozná raketa!!!!já jsem dnes byla zamluvit kytky budou přesně podle mých představ a výjdou nás na 1500,-všechno!!! Tak mám strašnou radost Je v tom 4Xnáramek na ruku 1Xsvatební kytice Korzáž myrty Výzdoba na stůl
Odpovědět
Profilova fotka
Holky má svědek jako chlap myslím ...taky kytku v klopu?jako korzáž?
Odpovědět
sandu: Jojo, má,ale není to korzáž úplně bych řekla. Jen by to mělo být něco, co oba svědky bude odlišovat od ostatních svatebčanů...aspoň tak to říkala květinářka....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Sandu: no mě ta cena taky trápí... je to fakt v pr... :-( Já nevím čím to je, možná jsem si navymýšlela moc věcí a moc drahých? Jo Sandu a kde máš kytice pro maminky???
Odpovědět
Profilova fotka
No třeba moje sv.kytice bude obsahovat 35 růží a 10 frézií... A spoustu perliček. No nacenili mi to na 1300 a ještě mi říkali, že oni, jelikož jsou velkoobchod, prodávají každou tu růži cca o 5 kč levněji, než v normálních květinářstvích.. :-(
Odpovědět
dudu: To je celkem dost kytek v tvojí kytici, já jich určitě tolik nemám... asi 28. Květinářka říkala, že víc by bylo moc, že by mě na fotkách kytka moc zakrývala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Dudunko:Teda to je pálka za ty kytky :-( ale co,svatební máme (doufám) jednou za život x-) Sandulko:Ted se budu s Kuratkol trošku handrkovat :-p :-D svědek by neměl mít korsáž (ta je jen pro ženicha) Ale svědci mají mít odlišné mašličky (vývazky) ;-) Tak jsme si vyzvedli prstýnky :-N ta rytina je super,ale jak mi ten prstýnek o jedno číslo zvětšovali,tak mám pocit,že by to chtělo ještě trošku :-( já ho teda nandám parádně,ale vypadá to,jak kdybych ho měla v tom prstu zařízlý ]-( Ona teda ta paní ve zlatnictví říkala,že ted můžu mít nateklé prsty a at to zkusim večer nebo ráno =-) 8-( x-) Zase se bojim,kdybych si ho nechala ještě o číslo zvětšit,tak abych ho neztratila :-( ;-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! :-) Sorbonko: slyšela jsem, že nen dobré prstýnky víckrát upravovat, ale nevím, je-li to pravda. No já měla prstýnek natěsno, když jsem ho zkoušela a pak, než mi ho vyrobili, jsem trochu zhubla, teď je mi pohodlnější. Holky: Jojo, s těma kytkama jsem myslela, že mě omejou. Ale já už ani nemám moc jinou možnost, máme je objednané v Brně a tam už až do svatby cestu nemám. Navíc jsem slyšela, že v tom velkoobchodě to mají nejlevnější, proto jsem si to tam objednala.. A taky myslím, že jsem si s květinářkou perfektně padla do noty a pochopila, jakou mám představu... No přesunovat jinak to už nebudu, maximálně můžu ubrat nějaké kytky, ale to se mi taky nechce... Kuřátko: jo, těch 35 se zdá hodně, ale já jsem žádala, ať mi dají malé růže. No uvidíme... Gr... ]-(
Odpovědět
dudu: Já chtěla taky malé růže... A nechceš si aspoň telefonicky ověřit ceny za ty stejně věci jinde, jestli to nevýjde jinde lépe ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to nechala nacenit ještě v 1 obchodě v Praze, vyšlo to stejně, jenže já myslela, že v Brně a velkoobchodě to bude levnější, myslela jsem tak o 1/3 a ono prdlačku. A navíc mě štve, že mi daly jen ceny květin a né práci. Prý nevědí, kolik na tom bude práce. No kytky budou za 4.000, s prací max. snad 4700. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?