Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko termín mám 13.12.Vánoční dáreček:-) sorbíku přesně tak to je to nejkrásnější co nás mohlo potkat:-) :-N :-N :-N x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte už zařízené kytky?Kolik do nich budete investovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé sandulko,vy jste si to uměly načasovat :-N svatební dar+dárek (skoro) pod stromeček :-D My jsme kytky zařizovaly předminulý týden ;-) kytka pro nevěstu,maminku,babičku,svědkyni a korsáž nás vyjde na 1300,- (kytky budou ze slunečnic) a cena je myslím super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí to si děláš kozy??????jenom 1300????????tak to je sorbí bomba cena
Odpovědět
Profilova fotka
Kočenky moje nestíhám, zítra ráno vás dočtu a napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Taky jsem se bála za kolik ty kytky budou,ale byli jsme mile překvapený ;-) Ale nejsou do toho započítaný kytky na výzdobu stolů (ty mít nebudem) budou umělé slunečnice :-p :-D :-D Kauculko:Tak pro jednou ti to prominem :-p :-D :-D :-D Kuratkol:Kde jsi? tak co šatičky,jsou zamluvené =-) ;-) x-)
Odpovědět
sorbon: Ahojky, já teď dorazila, byla jsem v Adině v P4. Šatičky jsem vyzkoušela, zamluvila, šampíčko odvezla..... Šatičky ušité jsem odeslala zájemkyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,tak to je super :-N vidíš jak ti to všechno pěkně klaplo ;-) x-) Tak ted už se na tu svatbu i těšíš??? =-) řikala jsi,že když ti vyjdou šatičky tak se na tu svatbu začneš i těšit x-) :-D :-D
Odpovědět
No tak asi bych se těšila, ale rodina zase začala kafrat do našich plánů....ach jo... tak mě to sere.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Tak to je mi líto,ale rodině bych to asi hodně rychle vysvětlila ]-( je to vaše svatba,tak do toho nemají co kecat :-p x-) Nám taky do toho kecaly a rychle jsme jim vysvětlily jak se věci mají ;-) :-D
Odpovědět
sorbon: Stejnou věc jsme jim vysvětlovali už 100 x. Už mě to neba....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na to je asi jediné řešení =-) jednim uchem dovnitř a druhým ven ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
sorbon: Jen se bojím, že když to tak budeme řešit, že udělají něco po svém, co mě naštve.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je nechte doma a je to :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Tohle úplně nejde.... na akci se svými silami podílejí :-) Nechám to zatím koňovi, ten má větší hlavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, vdáváte se na mé 25. narozeniny, tak ať vám všem všechno vyjde v den D;), já sama se vdávám 6.6.
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný ;-) už to máme za pár a pak už bude klídek :-) x-)
Odpovědět
sorbon: Myslíš ?!?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo,klídek asi nee :-( ještě mě děsí to vyřizování nových dokladů a tak :-( :-| Tak páááááááááááááááááá,jdu do hajan |-| |-| x-)
Odpovědět
paaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyyy Sandulko ježiš toje slaďoušek!!!! Mimísek nejkrásnější!!!! :-D Sorbonko no já se taky bojím jak to s tím tancem dopadne, moc dobří tanečníci totiž nejsme ani jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klar_jana: vybrala sis krásné datum a děkujeme za přání! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko vopice 8-) Sorbí: mno, jááák, že sem toho moc nenapsala? Si tady po ránu konverzuju vždycky sama :-D Kuratko: tak to je super, že už máš svoje vysněný šatičky a tamty vlastně prodaný ;-) Sanďulko: jé, 13.12. na Lucii, jo? A co jména? Vlastně ta Sofie, bo si to špatně pamatuju? =-) Dudunko: ještě 10 dníííí a budeš vdaná paní x-) Mě včera psala ta holčina, co mě měla dělat ikebany, že mě to neudělá, že ten den odjíždí na slovensko, tak fajn, docela mě to naštvalo ]-( , ale spoň, že mám ještě čas sehnat někoho inčího.. Včera sem byla na těch nehtíčkách - platila sem celých 80,- :-D Francie bílá se stříbrným proužkem (btw: nepsala sem to tu už?). Obyčejné, ale hezké - v jednoduchosti je krása ;-) Kamarád mi včera snad vyzvednul v Praze balónky a taky sem si řekla, že bych chtěla na focení nějakej šál, jako tylovej přes sebe, taxem sehnala v Ikee záclonu bílou a ušiju to z toho :-D :-D Mno, tím je můj ranní sloh vyčerpán :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, tu nikdo? :-)
Odpovědět
Já kaučul občas :-) Jen nemám žádné novinky. Dneska se nám láme týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Kauculko:Tak jak jsi si ráno pokecala ???:-p :-D :-D Já už nemarodim,tak se sem dostanu až odpolko :-( x-) ty bláho,měsíc před svatbou ti vybouchne cukrářka,květinářka :-| tak doufám že do třetice už nic nevybouchne 8-( :-N Tak ty budeš mít i záclonu na sobě?to je nějaký nový modní výstřelek??? :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D To je super,že ti nehtíky dopadly v pohodě ;-) :-) My jsme dneska byli ve svatebním obchůdku a už mám vše,co jsem potřebovaly :-p 8-) :-D Koupily jsme figurku na dort (ale je nějaká těžká,tak doufám že ten dort jí udrží) pak jsem si koupila hřebínky a skřipečky do vlasů,stuhy na auta,organzy na auta a spínací špendlíky na myrty 8-) x-) x-) Pak dám vše do albíka :-) A zítra si jdem pro ty prstýnky,huráááááááááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NEmáte někdo zájem o 40 ks žlutých a 40 ks burgundy červeň balónků o průměru 32 cm?
Odpovědět
Já určitě neeee, můžeš je střelit v bazárku ;-)
Odpovědět
Krrrrrráááááááááásnááááá korunka, kaučul..... Nemáš fotečku, kde ji máš na sobě ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ale nejdřív se ptám vás ;-) OBjednala sem si oranžový a hnědý a přišli mi žlutý a burgundy ]-( Fotečku na sobě nemám, nevypadalo to hezky s rozpuštěnýma :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?