Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,celý karton ;-) :-D na svatbu se to hodí,já to jinak moc nepiju,páč po tom moooc řádim :-D :-D :-D Tenkrát na západě je krásný,ale na nástup nevěsty se to moc nehodí :-( :-) určitě najdeš něco jiného,já ti věřim :-p :-D :-D My máme na nástup ty klasický fanfáry 8-( moc unešená z toho nejsem,ale asi jsem ze staré školy a mám v hlavě zafixovaný že to ke svatbě tak nějak patří 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: tak to sem ještě neslyšela, že by tkahle dávali "zadara" :-D Jj, taky si myslím, je to takový zvláštní. Musím hledat, mno.. Tkay sem původně chtěla a třeba to u toho i skončí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To byla nějaká akce v březnu ;-) karton šampána a 1000,-sleva na šaty,no já si prostě umim vybrat,kdy a kam jít vybírat šaty :-p :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jó, si prostě umíš vybrat :-D Sems e dneska nějak vyletnila, šatičky, žabky a teď tu kosím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si taky myslela,že půjdu nalehko =-) ale ráno jsem vylezla na balkon a klepala jsem kosu 8-( :-( Budu vyrážet až tak v 8.30h.jdu na tu kontrolu a ještě musim něco nakoupit a zítra zase do háku 8-( ]-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě že v 4:45 bylo dósti teplíčko, taxem se vyletnila.. =-) Tak pa pá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky ;-) :-N Už nechci doktory zase hooodně dlouho vidět ]-( byla jsem objednaná na 9.30h.a na řadu jsem přišla v 11h.lidi co chodily po mě,přišly na řadu dřív než já :-S Akorát mi volal MP,když jsem začínala chytat nervy :-| tak jsem byla připravená,že až sestra vyleze tak na ní spustim :-D no a ona vylezla a řekla moje jméno 8-( tak ani vynadat jsem jí nemohla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to vždycky když se takhle na někoho připravím, tak on je potom jak beránek ]-( :-D A už si v pořádku Sorbí? Já dělám zase ten dislokační průzkum, tak nestíhám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,už jsem o.k. ;-) chtěla mě uschopnit až od středy,ale já jí řekla,že už zítra musím x-) Dislo-co??? jaký průzkum? =-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taky nevím, ale tisknu to tady 2x a dohledávám, no hrůza. K tomu mě stávkuje PC a tiskárna se zbláznila ]-( A teď mi k tomu všemu napsala cukrářka : Dobrý den, sl. Kautská. Mám pro Vás dobrou zprávu. Zrušili jsme dovolenou v tom daném termínu a budeme objednávat jinou. Pokud se netrefíme opět do toho samého termínu, budu Vám moct připravit svatbu na sobotu 27.6., jak jste původně potřebovali. Přeji pěkný den. Se srdečným pozdravem Kateřina Pešáková Se trošku sekhla holka ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To ti ten pracovní týden hezky začal,vid? :-( :-) Teda to bych té cukrářce něco řekla od plic ]-( jááák 27.6.to už budeš dáááávno paní ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, vopice jedna, sem jí napsala, že se trošku sekla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To víš že jo,nandej jí to :-D :-D když mě to nevyšlo u doktorky,tak to nandej alespon cukrářce :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JAsný, že jo :-D Dneska budeme mít vyvolaný fotečky (výběr do albumu, od července 08 sem nevyvolávali), cca 350 ks x-) Těším se jak malý dítko x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda,tak to budeš mít o zábavu postaráno ;-) :-D taky už bych potřebovala vyvolat nějaké fotky 8-( mám toho spoustu uloženého v PC 8-( :-N Já už se moooc těšim na svatební fotečky :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! :) Vy jste tady kdysi mluvily o tom prvním tanci... Sorbonka tenkrát psala o nějaké písničce, která je na začátku klasická a pak ale srandovní... Něco takového by se mi líbilo, aby to nebyl utahaný cajdák, ale ze začátku prostě normálka a pak by se to nějak nečekaně rozjelo a dostalo grády! Nějaký šikovný mix by to chtělo... Nevíte o něčem? My už teď makáme o 106, furt jsou nějaké dodělávky. Ale dnes mám velkou radost, dorazily mi konečně stuhy na dort! :)) :-D Jsou super. Teď nemám čas ani číst, co jste tu dnes psaly, přijdu za váma navečír, ju? pappaaaaaa :-)
Odpovědět
sorbonku: Zítra busu zamlouvat šaty v Adině a mají tam ten šampus. Kolik toho je ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Karton šampusu 6 flašek,no nekup to :-D :-D :-D to je super,že ti ty šatičky vyšli ;-) Na ten první tanec bych brala toto :-) ale přítel byl proti 8-( ale řekl,že udělá nějaké půlnoční překvápko,on sám :-N http://www.youtube.com/watch?v=Vqiw-K... http://www.youtube.com/watch?v=HX19Qh... - Toto se mi líbí moooc ;-) :-N :-N Jinak toho spoustu najdeš na Youtube ;-)
Odpovědět
sorbonku: Uvidíme uvidíme...ještě že ty Adiny jsou dvě....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-)tak jsem byla dnes u doktora a rosteme jako z vody:-)dostali jsme průkazku a jsme moc šťastný:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandulko :-N :-N Jéé,já mám radost za tebe :-N :-N :-N :-N :-N x-) x-) x-) x-) x-) a budeš nám sem průběžně vkládat fotečky mimíska z ultrazvuku??? :-) Držíte to ještě v tajnosti před svatebnímy hosty??? =-) :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbí já bych vložila ale zas opět jí neumím zmenšit ale můžu ti jí poslat na mail když pošleš adresu:-) Jinak to už ví skoro všichni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonkoooooooo to je bombaaaaaaaaaa my si to nacvičíme a všichni siá z toho sednou na zadek, protože to absolutně nebudou čekat! Nikomu to neřekneme a uděláme tam pěkný tóooooooooočo!!! :-D :-D :-D Jen abychom to stihli nacvičit, toho se bojím... Za prvé sehnat na to hudbu a pak udělat choreografii a nacvičit... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu ty jsi jednička sorbí taky budete mít tanec????já jsem o tom přemýšlela ale přítel je trdlo na tanec budu ráda když zmáknem první novomanželskýtanec:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí to co se ti moc líbí nemá chybu!!!!!!!fakt jsem se pobavila!!!!ale musí to být fuška!!!!ale super atmosféra a jak je roztančili!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sanďulko to je kváááásnááá fotečka mimíska x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko všimla jsi si???? :-D :-D :-D jsme už veliký!!!!!!!!! Teprve ted mi začíná docházet že jsem těhulka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko jj, všimla sem si hnedka po ránu jak vidíš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy že máš termín? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočiny ;-) Dudunko:No mě se to hrozně líbí,ale přítel to nacvičit nechtěl :-( že by na nás prý koukali jak na blázny :-D :-D Ale řekl mi,že nacvičí něco sám a udělá nějakou šou 8-) sem zvědavá :-D Tak držim palečky,at secvičíte nějakou super choreografii :-) x-) Sandulko:Ta fotečka je kjááásná :-N :-N :-N myslim že to miminko je nejkrásnější svatební dar x-) prostě dar nad dary :-) :-N x-) vid? Kauculko:Achooojky,teda dneska jsi toho moc nenapsala :-p :-D :-D Já jsem dnes po týdnu byla poprvé v práci,no ale zvládla jsem to x-) jen ty ksichty zase vidět 8-( 8-( :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?