Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, ahoj vopice :-D Venku je tááák kváásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A my dřepíme u PC,vid? :-p :-D :-D Ted jsem se byla slunit a vůbec mě to na tom sluníčku nebaví :-| :-D raději budu něco tvořit na svatbu ;-) :-N
Odpovědět
Víkend zas v pr..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ani se nenaděješ a bude tu další :-p :-D :-D já jdu zítra na kontrolu a v úterý tradá do práce :-| x-)
Odpovědět
Už se nám to krátí, já to mám 40 dní do svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to šílený jak to utíká :-( už jsem pokořila 40-cítku :-D :-D Kuratkol:A co mimi,pořád nic??? =-) =-)
Odpovědět
sorbon: Neřešíme, až po svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Sem teď dogrilovala s budoucím tchánem, Jířa je v práci a mě čeká nehorázná kupa žehlení ]-( Já už se tak těším na ty naše svatební dny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: vývazky super ;-) x-)
Odpovědět
sorbon: Fakt hezký, taky na to koukám....
Odpovědět
kaučul: Taky mě dnes čeká žehlení....nesnaším to !!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky :-( a plno triček, grr... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
kaučul: Jo, přesně...... MP tahá jedno za druhým jako manekýn... a já jen peru a žehlím ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, šmejdi to sou ]-( :-D
Odpovědět
Prý máme být rády, že nám nedělají ostudu....
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, mě je vždycky řečeno - je to tvoje vizitka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky děkuji za pochvalu vývazků ;-) :-N :-N Noo o žehlení mi ani nemluvte :-| včera jsem žehlila asi 5 hod ]-( ]-( nejraději mám takové ty trička MP na doma,jak jeden cíp jde tam a druhý někam jinam (snad chápete co myslim) :-D :-D Jinak Kuratkol,to jste udělali dobře,že ted mimíska neřešíte ;-) x-) počkej na svatební cestě,na mimčo "zaděláte" že ani nebudeš vědět jak :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbonku: Vím přesně, co myslíš.... tyhle trička přesně ...nesnáším!!! a je jich nejvíc.... Jinak k tomu mimi, i kdybych sebevíc chtěla, tak si mimčo nevyčaruju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Tak to jsem ráda,že ty cípatý trička nejsou jen u nás :-D :-D Moje řeč,nebudeme se na mimčo upínat a za chvilku budeme těhu ;-) :-N :-N ted bude rodit moje kamarádka (8.6.) tak tu už nestihnu,ale pomalu začínám přemlouvat bývalou švagrovou,jestli by ještě nechtěla mimi (2 děcka už má) no abych potom měla s kým vozit kočárek :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbon: No se mnou a se Sandu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé,to je pravda :-D :-D :-D tak si musíme pospíšit,aby jsme Sandu dohnali :-D
Odpovědět
:-) :-) Jsi na nás nějak zapomněla :-). Už se známe, tak budeme pokračovat zas dál... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holčiny ;-) :-N Kauculko:Právě jsi byla přistižena v jiné diskuzi =-) takže ty jsi nám takhle nevěrná??? :-p :-p :-D :-D :-D Jinak včera jsem psala email do restaurace kde budeme mít hostinu a domluvily jsme si s nima schůzku na pátek 22.5. Takže už budeme dávat zálohu a domlouvat svatební menu+raut :-N a tímto skoro končí přípravy pro nás,pak už budeme jen čekat na náš den "D" :-p x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sorbí :-D :-D :-D Mno, sem sem to ještě nestihla.. Jinak včera sem žehlení jaxi skoro ani nezačala. Když sem si to připravila, zavovlal tchán, ať zajedu pro pivo a že něco ogrilujem 8-) :-p Ty už máš jako všechno zařízený, jó? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žehlení vem čert,hlavně že bylo pivo :-p :-D :-D tak vyžehlíš dneska,já mám hotovo už od soboty :-p :-p :-p :-D Ale dnes budu zase prát,tak se mi na žehlení něco zase nashromáždí 8-( 8-( já si připadám jak v prádelně 8-( :-D No zítra ještě jdeme nechat MP zkrátit kalhoty od obleku,ve středu zajdeme ještě do svatebního obchůdku,potřebuju koupit nějaké ozdoby (sponky) do svatebního účesu,figurku na dort a nějaké blbinky 8-( Ve čtvrtek jdeme pro prstýnky (nechala jsem si ho o číslo zvětšit,tak doufám že mi nespadne) a budeme mít na nich hotovou rytinu ;-) No a v pátek jdeme do té restaurace a vše je hotovo :-N :-N :-N :-N :-N Ale já si zase určitě něco vymyslim :-D :-D Joooo a noviny mám hotové a uložené ;-) začátkem června budu tisknout a vázat x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaucul:Nevíš jak to chodí na obřadu,když si pak (jako po všem) připíjíš tim šámpánem?(či co to je) :-D To si musíme donést svý?? =-) =-) už jsem byla na několika svatbách,ale po tomhle jsem se nikdy nepídila 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sem to tak vytřídila, takže ze 4 košů mě zbyly 2 na žehlení :-p Wow, ty jo, to ti závidím x-) Já zrovna teďka poslouchám písničky - hledám "tu svojí" na nástup a né a né najít, asi sem moc vybíravá.. Jj, sorbí. To šáňo bys měla donýst svoje (teda aspoň u nás to tak je..) + jim potom dát nějaké koláčky ještě..
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, tenhle týden už začínám mít diář nějak narvaný :-N Já už se tááák těším x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé super,tak děkuji ;-) Šampána mám hafo :-) když jsem si půjčovala v Adině šaty,tak jsem k tomu dostal karton šampána :-N alespon ho využijem :-D :-D :-D S koláčkama počítám,dáme jim velkou výslužku a do tašky přidáme nějaký vínko x-) Tak ti přeju,aby jsi našla nějakou parádní hudbu na nástup ;-) já už mám CD vypálené a někdy začátkem června to CD odvezem na radnici,oni to tam prý vyzkouší a kdyby náhodou bylo něco špatně,tak mi zavolají :-) x-) Tak vidíš jak jsi šikovná,2 koše prádla zvládneš levou zadní :-D já mám kolegyni a ta nežehlí nic,všechno jenom složí a je to ;-) ale to já bych nemohla,já žehlim všechno 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Wow, to oni ti k tomu dali ještě šáňo, jóóó :-o :-D Tenkrát na západě není špatný, takový mrazivý, ale jště to pořád není ono.. =-) Ty 2 koše jsou komplet trička ]-( Já jak co, něco opravdu nežehlím, něco vyvěsím, něco musím a tak :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?