Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tjn.. Dodělávám svaební noviny, ať už to mám hotový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj x-) jsem zas tu :-p Nějak se nám ten seznam pozvaných hostů rozšiřuje =-) dnes jsme pozvali další dva,ale jsou to lidičky které máme rádi a je s nima hrozná psina,tak myslim že na hostině bude o zábavu postaráno :-D :-D Hlavně tim,že nám 4 lidi odpadly,tak jsme pozvali jiný :-) a tamti kteří odmítli,at si trhnou nohou :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí moje řeč at si trhnou!!!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám jakž takž dodělaný noviny, mám je tu 1x vytisklý a opravuju chyby.. Jen sem si je nevzala na flash z práce ]-( Su trdlo..
Odpovědět
Ahojky, byla jsem v Adině znovu vyzkoušet šatičky, které jsem tam předtím zkoušela a moc se mi líbily.... Zrovna je měla půjčené nějaká nevěsta, tak je měli jen v šampaň, ale byly úžasný !!!! Půjdu tam ještě jednou na zkoušku, až budou bílé zpět..... Mám je zatím předrezervované....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky! Kuřákto, jo, fakt? No tal vidíš! :)) A ve které Adině - v Holešovicích nebo na Pze 4? V Holešovicích se mi zdá mají větší výběr Kauculko šikulka! :) My už noviny taky máme hotové. Je to miláčkova práce. Já jsem je jen svázala. A taky máme meníčka. :)¨ Sorbon: tak hlavně že se vám tam všechni vejdou. :-D My to máme omezené, 40 lidí a aniá o jednoho víc, neměli by kde sedat, kde přespat...
Odpovědět
Byla jsem v Adině v Holešovicích.... Jsou to ty původní šaty, které jsem si vybrala....
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: pokud to dobře chápu, tak ty budeš mít úplně rozpuštěné vlásky, jen s kytičkou? Já myslela, že budeš mít polorozpuštěné, něco jako já?? A kdy si je vlastně necháš prodloužit? Holky prosím poraďte mi, mám si ty vlasy nechat nahoře teda natupírovat nebo ne? Nebo radši spíš dát nahoře na temeni nějaké ty stočené prameny vlasů, podobně jako to mám v albíku?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko: ty, které sis nechala ušít? Nebo nemáš nějakou fotku? A za kolik budou?
Odpovědět
dudu: Jojo, ty.... Přítel čekal venku v autě. Jakmile jsem viděla, jak jsou ty šaty originální krásné, mnohem hezčí, než ty ušité, tak jsem ho musela zavolat, aby se šel mrknout..... Říkal, že jsou 100 x lepší... Cítím se v nich úžasně... Paní mi řekla, že šaty zkracují a že mi tenkrát řekla brigádnice špatně, že je nezkracují...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak vidíš :-) Tak to je super!!! Já teda na tvém místě bych se stejně zajela ještě podívat do toho Kladna, jsou tam úžasné šaty i ceny, ale jestli se ti nechce, tak to máš už vyřešené:)) Mimochodem holky, řešila jste některá knihu svatebních hostů? A taky pero na podpisy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:My to taky máme omezené na 40 lidí,ale tím že nám 4 vypadly,tak jsme mohli říct dvoum jiným ;-) :-N Jinak s těmi tvými vlásky,mě se prostě líbila ta "boule" ;-) :-D x-) Kauculko:Tak už máš noviny hotové?já je mám teda taky hotové už asi 4 měsíce,jen je zbývá vytisknout a svázat 8-( 8-( :-D Kuratkol:Tak vidíš,ještě že jsi do té Adiny zajela :-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já jsem do těch originálů zblázněná, dělají daleko lepší postavu a připadám si v nich jako princezna...snad poprvé v životě..... dneska jsem se v nich kroutila před zrcadlem tak půl hodiny..... Často se nemůžu připojit k tomu, co píšete....máme jen obřad, oběd a dort a tradáááá na posvatební akci..... knihu hostů neřešíme.....nebudeme ji mít...
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu knihu hostů taky neřešila... Ale přítel říká, že by bylo hezké, kdyby nám do ní něco svatebčané napsali... No jenže já jsem našla na e-bayi jednu dost drahou, za 600 Kč, uf. Teda je i s perem, no...To je další věc, čím se podepisovat, to přece bude na fotkách i na kameře... tak ať to není nějaká reklamní propiska, hahahha :-D
Odpovědět
dudu: I prupisku reklamní si můžeš zajímavě oblepit a nemusí stát 600 Kč, stejně tak album.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé,Dudunko ty máš novou fotečku ;-) :-N :-N Jinak my knihu hostů nebudeme mít x-) Kuratkol:To je super,že jsi se v nich cítila jak princezna :-) Já jsem si nikdy neuměla představit,že na sobě budu mít šaty (nesnáším je) :-| ale když jsem si vlezla do těch svatebních,tak jsem si je pak zkoušela asi ještě 3x :-D :-D Hned jsem věděla že jsou to ty pravý,páč mi v nich bylo dobře 8-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, Sorbonko - v těch pravých se člověk úplně rozzáří! :)) Kdyby ty moje nebyly v Liberci, tak bych si je taky pořád dokola chodila zkoušet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No kuřátko máš pravdu, chtělo by to nějakou inspiraci na originání propisku i knihu... Mně se totiž líbí takové to luxusní péřové pero... Dám to do albíka... moment ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to tam, v tom albíku kde mám šaty a účesy... :-) No mám doma nějaká paví péra, třeba by se to dalo nějak vymyslet a vytvořit z jednoho naše svatební pero. Navíc by to bylo hodně symbolické, protože ta paví pera jsem dostala od miláčka na našem prvním rande, dovezl mi jich celý pugét, taková netradiční kytice :-) Asi je vezmu i na svatbu a něco tam s nimi ozdobíme :-D
Odpovědět
sorbonku: Vím, o čem mluvíš....teda píšeš :-) Když bych je měla na jistotu zamluvené, už bych se na tu svatbu i těšila..... Odkud máš vlastně nakonec ty ty šatičky ? dudu: Jsi nápaditá a kreativní... určitě něco hezkého vymyslíš.... a my pak budeme čubrnět...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu nakonec sem se rozhodla pro rozpuštěne protože jsem se tam vtěch necítila a na prodloužení jdu 8.6.tak se už mooooccc těším:-) Kauculko jsi šikulka:-) Kuratkol no super tak držímpalečky at jsi spokojená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holčiny mojééé ;-) :-N Kuratkol:Já budu mít šatky taky z Adiny v Holešovicích ;-) musim se tam ještě objednat na finální zkoušku na polovinu června :-) Držim ti palečky aby jsi si šatky zamluvila :-) Dudunko:Paví péra???to bude náhodou originální :-N :-D Sandulko:To bude moooc hezký,když budeš mít prodloužený vlásky a v nich jen kytička ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurako: tak vidíš, jsi na dobré cestě? ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, copak dnes děláte ? Dnes je u nás hezky .... Zítra nás čeká výletek ...
Odpovědět
Profilova fotka
Já zrovna peču bábovku a půjdu se koukat na účastníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Kuratkol.A kampak bude výletek? Kauculko:Mnam,bábovku bych si taky dala,ale ted jsem zase na dietce :-( :-| :-( taky koukám na účastníky x-) Karel a Karel nemají chybu :-D :-D :-D Zítra má bít krásně,tak vylezu na balkon a musim chytat do šatiček bronz ;-) :-D :-D
Odpovědět
sorbon: DO Příbrami za bráchou....ale nevím nevím, jestli to nakonec výjde.....
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol ahojky ty ještě nechrníš? :-D
Odpovědět
sandu: nene, ty taky ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-N Sandu a Kuratkol:Co to,že jste včera takhle ponocovali???? =-) =-) =-) já jsem si myslela jak neusnu a spala jsem jak zabitá :-D :-D :-D Dnes je tak krásně a já musim bít kvůli té blbé neschopence doma ]-( ]-( ještě že máme ty balkony,že můžu alespon vylézt tam 8-) :-N :-N Holky,pomalu ale jistě se to blíží x-) x-) x-) mě to ještě nějak nedochází :-( :-) no ale neumim si představit den před svatbou,už ted mám na ten den před popsaný diář a zdaleka tam nemám všechno 8-( x-) potřebovala bych,aby ten den měl 48 hod.nemohla by jste to některá zařídit??? :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?