Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo v poho:-) tiše závidím jsou moc krásné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj kočandy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandu - ale mají je i na mimi bazaru ;-) nebo cutesygirl, kdybys po nich opravdu toužila ;-) Ahoj Tery :)
Odpovědět
Profilova fotka
téééda vy jste se rozpovídali :-) musela jsem vás aspon pozdravit....píšu z práce a budu zase muset jít :-( pozdravujte mi sorbonka jo? papa
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ahoj tery budem:-)) cauculacku:mě se moc líbí takže asi jo a jak dlouho trvá dodání a jaká byla jejich cena? tedy jestli to není tajné kdyžtak mi to písni do IP:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dokonce sem je našla i na ebay :) .. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dl... či aukro: http://www.aukro.cz/item484363391_sex... Já jsem je měla kupovaný přes jednu holčinu a ta je kupovala na cutesygirl
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máme my to ale hezký datum na svatbu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuju určo si je objednám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem zase na skok tady! :) Kauculi, nevíš teda o těch mašličkách? Psala jsem přímo jednomu výrobci, ale ještě mi neodpověděl... A Sandy - takže přítel tě uvidí na těch fotkách, co - on už ty předchozí viděl, to zmenšoval taky on? Já bych to chtěla utajit, snad se mi to podaří...
Odpovědět
Profilova fotka
dudu nevím, taky je sháním. Řekli mi ať zkusím nějakou firmu, co dělá maturantům stužky, ale ještě sem tam nebyla schopná zajít :-N Jinak o těch šatech - právě nato sem se jí ptala, když jí bude zmenšovat fota, uvidí ji..
Odpovědět
Profilova fotka
však právě a sandýsek ti neodpověděl, proto se ptám i já, jsem zvědavá jak opice! :) Tak oukej, tak ty mašličky zkusíme ošéfovat společně a dáme si vědět, ju? Jinak ty botičky jsou fakt úžasné, škoda že tě tlačily.... Sorbonko : no jo, holoubci budou, ale snad nám nepřistane hovínko na svatebních šatech! :) Chudáčkům jim asi nedáme den před tím zrní....
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu - ty první, co mám doma jsou hezčí ;-) a Jirkovi se taky víc líbí, takže tak i tak je rozhodnuto :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kauculi - vypadají krásně.... :-) Jo a našla jsem ty stužky, kdybys chtěla, zadej přes e-bay do vyhledávání personalised ribbon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny já jsem Vám odpovídala ale asi se to tu nezobrazilo:-(nene šatičky neviděl to by přineslo smůlu on byl kousek ode mě a říkal mi co mám dělat abych tu fotku zmenšila jenže já si to nepamatovala proto jsem dnes na něj čekala aby mi to zas nadiktoval:-)))))nebojte já bych je neukázala přeci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo datum?to máme nejkrásnější:-)))))))) Co tě to tak kauculko napadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn Sandy, já už se bála! :)) Jo, tak jsem teď zmenšovala jak mourovatá, přidala jsem do albíčka nové fotky:) Datum máte krásný, já chtěla 6.6.2009, ale už to bylo plné, bůůůůůůůů ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-))))jo 6.6 to je krásný datum ale zas 6 je satanovo číslo myslím:-) jdu e mrknout dudunce do albíčka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kde bych sehnala papírové košíčky na svatební koláčky?asi papírnictví nebo v cukrárně?
Odpovědět
Profilova fotka
sandy já to kupuju ve firmě stama zlín a taky se na to specializuje Astera Jihlava. PS ty máš tak krásné dlouhé vlasy že žádný příčesek na svatbu nepotřebuješ =-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc za radu a myslíš že bych je mohla objednat i přes internet aby mi je zaslali? dlouhý vlásky docela už mám ale chtěla bych delší:-(ale ono to vždycky tak bývá nikdo není spokojenej s tím co má :-D 8-) 8-) 8-)a jak jsi na to ty s těmi šatičkami? Necháš si ty co máš nebo budeš měnit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já ještě nechrním:-)flámuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Tak opět v práci, děs.., ale už je pátek a teĎ leháro 2 dyn. Zítra mě čeká bojová porada rodičů, ej to bude :-D Jinak ty stušky - super dudu, budeš si je objednávat??? Já bych se k tobě přidala - nějak sem přes ebay ještě neobjednávala :-N Jinak sandu, ty košíčky jsou i myslím na krasnasvatba, nebo svatebnidekorace, teď nevím, ale mrkni tam ;-) A to datum, nevím, tak nějak najednou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dudu - ty fota v otočnách rámečcích - originální nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo :(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady:-) kauculacku děkuju za tip ale přemýšlela jsem že když je budu objednávat přes internet tak platím poštovný a kdybych je koupila tady někde třeba v papírnictví mohli by vyjít levněji:-(co myslíte? Dudu:kauculík má pravdu ty obrázky jsou originální to jsi vytvořila sama?nebo koupila?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky! fota v rámečcích - to mám z Ikea, ale kupovala jsem to tam už před časem. Zasadit se tam dá cokoliv a vždy oboustranně. Takže jsem tam dala naše fotky, jen obyčejně vytištěné:) Připadá mi hezké ukázat na svatbě pár fotek, aby všichni viděli, jak jsme spolu a) dlouho b)happy :-N Sandy v papírnictvích košíčky možná seženeš taky, v tom Zlíně mi je asi zajde koupit mamka, ještě je nemám. Pokud bys je nikde v Praze nemohla sehnat (ale určitě jsou jich tu mraky), mohla bych ji poprosit, aby je koupila a pak bych ti je někdy dovezla, ale bylo by to trochu komplikovaný - nemám auto a nerada bych to pokrčila při převozu tašek v busech...A co žes tak včera flámovala??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaucu: bojová porada rodičů z obou stran, jo? No to je dobrá věc, my jsme ji totiž vynechali a přítelově mamince to oznámili jako hotovou věc - jako že je svatba a že je všechno zařízené, ať si nedělá starosti, že si berem na svá bedra veškerou organizaci - a pak asi měsíc trucovala, protože se cítila odstrčená. Prý za jejich časů vše dohodli rodiče....
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já sem chtěla tak nějak celkově, aby si prostě sedli a řekli si, jak a co :) a pak už to budu řešit jen s maminkami ("tchýni" chci zapojit taky, přeci jenom má 2 syny, tak si těch příprav tak neužije) :)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, bude to tak lepší a budeš mít míň práce. Já už žiju přes 10 let mimo rodné hnízdo a jsem zvyklá si dělat věci po svém, to je jeden důvod, taky ráda všechny překvapím, to je 2. důvod a nakonec by rodiče ani tchýně nesouhlasili s polovinou věcí, takže to řeším nezávisle:)
Odpovědět
Profilova fotka
No možná ta "porada" zas tak jednoduchá nebude :-D Ale co, aspoň bude sranda :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?