Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Tak mě se teda víc líbí ty první šatky a abych pravdu řekla,tak jsem myslela že ty první jsou originály ;-) Ale záleží na tobě,jestli se v nich necítíš =-) myslim že kdyby si pár salonu oběhla,tak by jsi něco sehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, uf, konečně na PC a konečně doma:) Tak co je tady nového? =-) Mně skolily nějaké zdravotní problémy, byla jsem dokonce v nemocnici na kapačkách, ale teď už se snad dám pomalu dohromady, před svatbiou by to teda bylo zapotřebí... Jak jste na tom se zařizováním?? Já jsem teď trochu přehodnotila priority... Hlavní je, abychom byli vůbec všichni přítomni. Zní to jako fráze, ale fakt že jo. Teď nám třeba odřekl jeden svědek, ale vem to čert. Prostě už to nějak dopadne, no ne? Jsem už dneska unavená, přijdu sem za váma pořčádně pokecat zítra, možná už dopoledne, budu doma:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Sorbi tak vidím že i ty jsi skončila u doktorů... :-( No snad to bude brzo dobrý. Teda jedna moje kámoška to taky měla, nad zadkem, a taky jí to museli vyříznout, ale pak už vše v pohodě a bez komplikací a už se jí to nikdy nevrátilo. No prostě holky nejvíc ze všeho se musíme soustředit teď na zdraví, vlastní, i miminek maminek ;-) . Jestli bude pršet nebo sněžit, to už nám snad náladu nezkazí. Každopádně, my máme na třicátého objednaný sluníčko! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé já myslela taky že ty origináli jsou od asapa:-(no tak já nevím no...zleží na tobě a nebo by jsi se v nich mohla vyfotit celá i s obličejem abych viděla jaký dělají celkoví dojem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Ahoj Sandulkooooooo maminkoooooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty ještě nespíš?co ti bylo???? :-( doufám že už si v pořádku hlavně to zdraví to je to nejdůležitější a na svědka se vyprdni v takovýhlech situacích poznáš kamarády 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
KURATKO: No upřímně řečeno já jsem si taky nebyla jistá, které jsou originály. Asi je to spíš o pocitu. Každopádně tvůj pocit je směrodatný. Já na tvém místě udělám něco úplně jiného - zajedu si do Kladna do salonu Sofia. Nasedneš na Dejvické naproti hotelu Diplomat a za 40 minut jízdy busem jsi tam. Ceny super, šatů mraky, a kdybys chtěla, mám myslímn ještě někde veletržní slevu 1000 Kč. A budeš jako princenza. Na Adinu se vykašli. Ta cena je šílená. Mimochodem, oni ti je nemůžou půjčit? proč bys je vlastně kupovala?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sofii doporučuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu písnu ti to do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo ten svědek co vypadl byl teda skoromanži... Přítele to hodně mrzí ... Ale nedá se už nic dělat. No ale už se domluvil s jiným kámošem, který přijal, tak mám velkou radost, protože je to bezvadný kluk a bere to jako poctu a já taky beru jako poctu, že bude svědkem zrovna on.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: tak jsem ty šatky zkoumala a zdá se, že ty asapovské ti dělají trochu bříško. Může to být tím, že jsou jinak skládané ty záhyby, nebo ses do nich během zkoušení málo zašněrovala. Nebo si taky pod ně můžeš dát stahovací kalhotky s vysokým pasem. A nebo opravdu půjčit jinde jiné. Neboj, ještě máš čas:))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kuratkol a kolik tě stáli?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno kočenky moje :-) Kuratko: Být tebou, zajedu do té Sofie co Ti tady radila Dudu, kdyby sis i tam nevybrala, zak bych zvolila plán B - koupit šaty z Adiny... Jestli se tedy opravdu v těch od Asapa necítíš.. ;-) Dudu: Nazdar Zuzi :-) Teda, ty si takhle jen tak před svatbou vomarodíš až na kapačky, jó? A s tím odříkáním na svatbu si nedělej starosti, u nás v rodině se to teď taky nějak dost rozhádalo, mám sto chutí jím říct, že nemusí chodit vůbec, protože se chovají jak slepice.. Ale to je na dlouhý povídání .. Sorbí: jj, dokonce opravdu vyšlo, že má :-D A ty nehtíky jsem si tam malovala sama. Nějaké podobné bych chtěla na svatbu. Na zkoušku nehtů jdu v úterý, už se těším x-) Sandu: tak co mimísek? Ste oba v pořádku? ;-) Zítra mě čeká zubař holky, no děs a hrůza!! v Úterý ty nehty, čtvrtek mám vystoupení, v pátek si vezmu asi volno, musím zařídit matriku (sem vostuda, ještě sem tam nehodila ty papíry :-N |-| ), v sobotu se jedu podívat na kámošku tady z beremka na svatbu.. atd.. začíná to být nějaký narvanýýýý :-D
Odpovědět
dudu: Taky by mě zajímalo, co ti bylo... Já měla taky jakýsi kolaps a MP mi málem volal záchranku.... Celý život mi proběhl před očima... Šaty bych kupovala proto, že mi je na půjčení nechtějí zkrátit a bez zkrácení se v nich nedá moc chodit. Ještě rozdíl v těch šatech na fotce je, že v šatech od asapa není kruhová spodnička a v originálech je. Spondičku už mám objednanou a dnes ji jdu vyzvednout.... sandu: Šaty stály asi kolem 6700 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:fíha to je dost peněz no :-S ]-( a co je nechat nějak upravit?nebo se ti nelíbí celkově?
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko :jojo snad je vše o.k. nic mě nebolí je mi fajn jen jsem trochu nervozní z toho že po dvou měsících mě přestali bolet prsa tak se bojím aby bylo vše o.k. :-S
Odpovědět
sandu: Upravit mi je odmítli, že se do toho nechtějí pustit, když tam jsou perličky.
Odpovědět
sanud: Jinak já na ty šaty zájemkyni mám. To by nebyl problém...
Odpovědět
Profilova fotka
Snadu: jj, to bude OK, neboj!!! Kuratko, jak ses teda rozhodla s těma šatičkama?? Teď sem dodělala komplet oznámka - vytiskla, nařezala atd x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-N Dudunko:Tak ty jsi taky marod? :-(tak hlavně at si brzy v pořádku ;-) já nevim,co se to se děje =-) 4 roky jsem nemarodila (teda kromě nějaké chřipky) ale to mi stačily 2 dny dovolený a ted měsíc a kousek před svatbou,se mi udělá toto ]-( :-) Jinak mě taky začali někteří svatební hosté se omlouvat že nemůžou a že tam spát nebudou atd. ]-( a já na ně kašlu :-p :-p bud pujdou nebo nee,přemlouvat je rozhodně nebudu :-p :-D :-D Kauculko:Tak to byla přímo tvoje fotečka s tou kytí?? =-) x-) ta byla úžasná,myslela jsem si,že jsi jí stáhla někde na netu ;-) ty nehty jsou úplně super,je to takový jemnoučký :-) Sandulko:Achoojky,neboj vše bude s mimi určitě v pohodě ;-) je to pro tebe něco nového a je jasné,že každé změny se zalekneš,já bych taky byla vystrašená ;-) x-) Kuratkol:Tak jak si se rozhodla se šatkama??? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to jsem fotila včera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí pomoc mi vybrat korunku co si mám koupit, líbí se mi 2,4,7,a 8 a 7mička asi nejvíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandule: Ahoj Sandule, omlouvam se ze takhle vpadam do diskuse, ale videla jsem tve jmeno v diskusi o Marine Nelahozeves. Mas stale v planu se vdavat tam? Mam plno otazek a na Marine diskusi jsme jen dve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Tak jsem ti zkoukla ty korunky a mě se teda nejvíc líbí ta 7 ;-) ty dvě poslední vůbec a ty před tou sedmičkou mi některý připadají přeplácaný x-) takže určo vyhrává č.7 :-N Já korunku nebudu mít,páč budu mít závoj a to už by bylo taky přeplácaný =-) ale ještě si musim koupit nějaké sponky atd.do svatebního účesu :-) na zkoušku jdu 5.6.tak jsem zvědavá,co mi vytvoří =-) :-D
Odpovědět
Holkyyyyyyyyyyyy nemůžu se rozhodnout...........
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Jestli se v nich necítíš,tak je určitě prodej ;-) a zajed si do té Sofie,jak tu psala Dudu a Sandu 8-) jinak nevim jak ti poradit :-. x-)
Odpovědět
sorbon: Ty jsi tam byla ? Mají tam i šaty pro slony ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Ty jsi číslo :-D :-D ty jsi proti mě normální hubenour ;-)Myslim že dudunka tu tenkrát psala,že tam mají i větší čísla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko - taxe neptej a hned tam zajeď ;-) :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?