Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbíku ahojky a co se ti stalo?nemám nějak čas to dočítat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Udělala se mi boule a dnes mi to doktorka musela říznout,páč už jsem bolestí nemohla ani sedět :-( ted mám neschopenku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to je hrozný:-(ale vím že něco podobnýho se udělalo kamarádce jenže ona to nechala strašně dlouho být a pak měla velký problémy:-( jak si to měla dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Od soboty :-| dnes jsem chtěla jít normálně do práce,ale přítel mě prosil skoro na kolenou abych šla k doktorce (brouček jeden)Noo ještě že jsem ho poslechla ;-) Tak pááá mamulko,jdu chrupat |-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky půjdu tak papa a je hodnej a je dobře že jsi ho poslechla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, tak to velkou pochvalu pro přítele Sorbí ;-) Sandulko, krásný výběr kytiček, ty 3 růžičky vypadají jednoduše, elegantně x-) Kuratko: tak co Ti ještě zbývá zařídit?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kočiny ;-) :-N Brý ránko Kauculko:Tak co,pracuješ,pracuješ??? :-p :-D :-D :-D Tak jsem vypravila přítele do práce,ted vypravuju bráchu do práce,no mám to prostě nabitý hned od rána :-D :-D Sandulko:Takové nehtíky jaké máš uložené v albu chci takyyyy :-N jsou nádherný ;-) Už jsem to minule předala své nehtařce,tak doufám že to zvládne úplně stejně =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ráno vždycky projíždím novinky na beremku :-) http://www.youtube.com/watch?v=FIgHMv... ať se taky pobavíš ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko: :-D :-D :-D ta první družička byla úžasná :-D :-D a ty ženský byli jak zběsilý po těch kytkách,vid? :-D :-D To já raději s kytkou házet nebudu,to nemůžu riskovat ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já jo, ať je nějaká sranda :-D Sorbí, na jakou písničku nastupuješ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nástup:Takový ten klasický pochod-ty fanfáry :-D Proslov:Panna a netvor-jen melodie beze slov Prstýnky:Láska na 100 let od L.Vondráčkový-ta je na svatbu jak vystřižená Podpis:Shania Twain-From this moment-úúúžasná ;-) Gratulace:Nazareth-Love hurts Bryan Adam-Heaven-ta je tak kjásná :-D http://www.youtube.com/watch?v=3eT464...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda měl to bít Bryan Adams-někam mi uteklo písmenko :-p :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Toto bude na první tanec ;-) http://www.youtube.com/watch?v=7QBc8k...
Odpovědět
Profilova fotka
Wow, až odejde jedna vopice od mého stolu, protože mě furt čumí na PC co dělám, taxi je pustím ;-) Už je musím vybrat..!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ta na první tanec je romanťárna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko tak to jsem se málem počůrala smíchy to nemá chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrovna jsem o tom mluvila s kamarádkou která je svobodná že musím házet s kytkou a že jí musí chytit za každou cenu no to bude prdel jsem říkala že jí druhá holka určitě sejme že to bude sranda:-)))))))))))))))) Sorbí ty nehtíky jsem ti ukradla s albíka jsou užasný:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: super video, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To nevadí že jsi mi tu fotečku nehtíků ukradla s albíka ;-) já jí taky někomu ukradla :-D :-D :-D ale jsou fakt super,nic přeplácaného :-) Kauculko:To je romantika,co? :-N to vybral přítel,že prý jinou nechce 8-( já bych volila nějaký rockovější ploužáček 8-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda lidiškýýýý, tak máme na zahradě staveniště :-N Dělají nám vrata, schody do sklepa atd..
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Tak to ti nezávidim ten úklid potom ;-) 8-( ale zase to budete mít doma kjásný :-N :-D hlavně aby se to stihlo do svatby x-) Nezdá se ti,že sem poslední dobou chodíme jen my dvě :-( =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zdá, ale už to neřeším :-D Taky nastane období kdy sem nebudu stíhat chodit - mn, ale já si vždycky čas najdu ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj Kauculko koukala jsem,to je krásná fotečka ;-) :-N myslim že určitě má :-p :-D ;-) Noo,ty si určitě čas na Beremko najdeš vždycky :-p :-D koukala jsem kdy jsi se zaregistrovala a bylo to skoro až 3 měsíce po mě a máš "jen" o 3500 příspěvků víc :-D :-D :-D
Odpovědět
Taky musím mrknout, kdy jsem se přihlásila a kolik mám příspěvků. Kaučul: Nevím, co mi ještě chybí.... snad jen takové věci, které teď udělat nejdou, protože je na to brzo...třeba nákup na večerní akci..... Řeším teď dilema a NEMŮŽU SE ROZHODNOUT !!! Mám ty šaty od asapa a prostě se v nich necítím.... ty originály byly mnohem lepší..... v těch od asapa vypadám jako bečka (to sice jsem, ale v originálech to bylo snesitelnější). Můžu buď: 1. vzít si šaty od Asapa a přežít to nějak (při představě, že takhle vylezu před lidi mě dost děsí... ) 2. koupit si originály v Adině (za 14,5 tis. Kč a pak je prodat, půjčit je nemožné, nechtějí mi je zkrátit....) oboje můžu prodat.... Fakt NEVÍÍÍÍÍÍÍÍÍM ......nerozhodnost....to je moje....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kuratkol ;-) Tak ty od Asapa prodej a puč si nějaký jiný =-) přece nejsou jen jedny šatky,určitě ti jich bude slušet víc :-) sice ty originály můžeš koupit za 14.500,-ale za tu cenu je pak rozhodně neprodáš :-| A pokud se v těch od Asapa necítíš,tak si je určitě neber :-. akorát by jsi z toho byla nervozní ;-) :-)
Odpovědět
sorbon: Při představě, že mě v těch šatech někdo uvidí, je příšerné.... Nevím, kde mají takovou velikost šatů....byl s tím celkem problém..... Není už pozdě na šaty ? Všechny budou přebrané.... Měla jsem problém, že mi je v půjčovně nechtěli zkrátit...v Adině....
Odpovědět
Jinak jsem šaty dala na zkoušku na prodej a mám jednu zájemkyni ze Slovenska.... ale fakt nevím....
Odpovědět
Na chvilku jsem dala oboje šaty pro porovnání do albíčka a řekla bych, že je to dost rozdíl.... no posuďte samy... Doma se nemám ani koho zeptat, mamča mi nikdy neřekla, že by mi něco neslušelo....takže mi to neřekne ani teď.... ale řekla bych, že šaty od asapa jsou na mě dost příšerný..... narozdíl od těch druhých....
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:jsou krásný jemný škoda že tam nejsi vyfocená celá ale jjsou krásný:-)hezky řešený detail
Odpovědět
Sandu: Právě že se mi nelíbí..... ty první jsou od asapa a druhé jsou originály..... od asapa se mi nelíbí..... originály jsou lepší....
Odpovědět
sandu: Vlezeš se ještě do šatiček ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?