Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko achoojky ;-) Děkuji,ale byla to fuška najít ten pravý :-p :-D :-D akorát místo těch růžiček bych chtěla marcipánový slunečnice,teda jestli je zvládnou udělat 8-( a když nee,tak budou růžičky (hlavně že je to žlutý) :-D Dneska tam jedem,tak uvidim co nám řeknou =-) :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by měli zvládnout, mají na to školy :-D
Odpovědět
sorbon: A jaký bude uvnitř ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpátky z cukrárny ;-) Uvnitř bude světlý a tmavý piškot s příchutí vanilky (to snad jedí všichni) =-) ještě nám nabízeli oříšek,čokoládový,kávový :-. ale přítel vybral vanilku ;-) Bude potažený marcipánem a slunečnice nebudou,takže budou žluté růžičky :-p :-D bude mít 4 kg a cenově tak 2000-2500,-ještě jsme objednávali 100 zákusků (ty budou normálně velký,néé mini) a svatebních koláčků 15kg=1400ks. Chtěla po nás zálohu 2000,-ale zaplatily jsme 5000,-aby jsme pak těch výdajů měli méně ;-) :-N x-) takže ted už se do svatby budu jen flákat,páč mám všechno (to nejdůležitější) zařízené :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí - jéé, tak to je v poho ;-) Ty už máš flákárnu :-D My budeme mít ten hlavní pařížskej a ten druhej katastrofickej - štafetkovej, přítel zbožňuje, takže to bude celý jeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Noo flákárnu =-) ještě stále nemám dodělané ty svatební noviny a ostatní tiskoviny :-( x-) ale mám je uložené,tak už stačí je jen doupravit,vytisknout a svázat (ty noviny) :-N ;-) No taky určitě budete mít výborné dortíky ;-) teda kdyby záleželo na mě,tak žádný svatební neobjednávám,páč takový dorty nemusím :-| ale k té svatbě to prostě patří,tak dort bude ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kočky, no jste šikulky, už se vám to rýsuje... My už naštěstí svatební noviny máme a dnes jsem měla sraz s kámoškou, která se mnou bude nocovat na penzionu, oblíkat mě do šatů a taky bude tak trochu dirigovat svatebčany, aby věděli, co mají dělat. :-) Sorbi: achjo, to je trápení s tím bráchou. Člověka by ani nenapadlo, že vůbec může uvažovat o svatbě, chlapi to ale asi berou jinak (někteří). Asi má tu svoji skoromanželku rád, jinka by si ji snad nebral, nicméně ještě měl jaksi "navíc" jinou na jiné věci. Na vztah asi ne, předpokládám? To by s ním ta druhá snad ani nebyla, když viděla, že se žení a že to rušit nehodlá... Ale aspoň dostane brácha takovou životní facku, snad mu dojde, jaký byl blbec...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko ahojky ;-) Brácha mi pak druhý den volal s brekem,že si uvědomil že svou přítelkyni (ted už bývalou) :-( stále hrozně miluje :-| to si teda uvědomil brzy ]-( No zítra přijde,ted u nás bude nějakou chvíly bydlet,než si něco sežene.Tak jsem zvědavá,jestli se nám vůbec bude moct podívat do očí :-( Dudunko,kolikátého máš svatbičku?nějak jsem to zapoměla :-) ale máš to už za pár,vid? ;-) :-N :-N :-N
Odpovědět
sorbon: Má ji 30.5. Někteří chlapi a je jich dost, jsou dost šílení..... Můj táta to táhne už tak rok se dvěma současně a v pohodě..... žádná na to ještě nepřišla.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Mě přijde,že někteří chlapi myslí jen tím,co jim bimbá mezi ]-( ]-( :-S Myslim že kdyby to byla nevěra "jen na jednu noc"tak by se to možná dalo odpustit =-) ale brácha to s tou rašplý táhnul už půl roku a to už je normální vztah :-( a ještě větší podpásovka je,že to řekl 3 týdny před svou svatbou ]-( No nic,změníme téma ;-) Jak pokračují přípravy?co ti ještě zbývá zařídit,dokoupit,vyrobit a tak :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Nevím přesně, nějak jsem to teď neřešila moc... Určitě kytky, dorty, vizážistka..... pak jídlo na tu večerní akci..... pronájem auta na cestování v USA... a nevím co ještě... Můj zrovna přišel namol a usnul... v Praze nic a tady na Moravě ho vždychy stáhne brácha.... vždy čekám, jestli nebude nějaký průser další den, jestli třeba někde něco nevyvedli.... ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme ted flámovali dva dny :-) teda my,přítel pil a já řídila ]-( :-D přijde mi,že zapíjí svobodu už ted :-D :-D Jinak rozlučku se svobodou máme společnou,bude to o víkendu 19-21.6.bude sud pivka a pak bude bud selátko nebo krůta,ale co je hlavní =-) že tam bude spousta lidiček které máme rádi :-N :-N :-N Tak pááá,jdu do hajan |-| ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojkyyyyy sorbi: společná rozlučka se svobodou je super nápad, taky jsem to navrhovala přítelovi, ale u nás je to komplikovanější, možná nebudeme mít žádnou, už zbývají jen 3 týdny a navíc máme přátele po celé replublice, museli bychom ty rozlučky dělat ve více městech:) Budeme rádi, že se vůbec všichni sjedou na svatbu... Já jsem o víkendu dokupovala a dozdobovala výslužkové krabičky a teď musím jít nastříhat a vyzkoušet zdobení na auta... Koupila jsem spoustu takové bílé pavučinkové látky, musíme to nějak vymyslet. A zbytek se použije na oblouk. Ten bude zdobit ráno přímo na hradě mamča... No a zítra ještě musím jet ke květinářce, pak asi předat nějakou objednávku kámošce, co pro ty kytky pojede... Je toho dost, pomalu to musíme dořešit... Kuřátko: tak to je taťka taky dost drsný... Nechápu, že na to ty ženské nepřišly...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, ty máš 2 přezdívky? =-) Nebo jak? Sem nějak mimo :-N
Odpovědět
kaučul: Nene, to si jen pleteš.... Jinak dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Tak jsem doma na neschopence :-( ale alespon se můžu pustit do těch tiskovin :-p :-D teda jestli se do toho dokopu x-) Já jsem taky nepochopila jestli Dudunidu je maskovaná Dudunka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí - jakto že na neschopence? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Chytila jsem nějakou infekci :-( a museli mě ráno říznout 8-( dostala jsem antibiotika a týden mám bít v klidu 8-) ale to já neumim :-| furt musim něco dělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Říznout? :-o Co ti řezali? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Udělala se mi v sobotu boule na zádech (teda skoro na zadnici) :-D nemohla jsem ani sedět jak to pekelně bolelo a včera večer jsem měla horečku.Tak jsem šla na chíru a tam mi to fikly,au au ;-( 8-( Mudr.mi řekla,že jsem měla ject rovnou do nemocnice a že jsem přišla za 5 min 12 =-) Prý infekce jako hrom :-| a vůbec nevim z čeho :-. No nejdůležitější je,že do svatby budu běhat jak koloušek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jej, tak to ještě že si jela!!!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
To je divný, že se neví z čeho.. Ale co, hlavně že to bude ok ;-) :-) A co brácha, jak to "pokračuje" ? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky vůbec nevim z čeho to je =-) nikde si na záchody nesedám,tak fakt nevim :-. No brácha tedka prozatim bydlí u nás a je z toho špatnej 8-( pořád doufá,že se k němu Jíta vrátí :-(
Odpovědět
Ahoj holky, šmíruji sorbon :-) . To byl pravděpodobně absces, který se udělá z nevysvětlitelných příčin. Moje sestra to měla také na zadnici 2x a skorotchán jednou, ale z vlastní blbosti nešel včas, takže to byla boule jako hrom a až když nemohl sedět, dokopal se na chirurgii. Rovnou si ho nechali v nemocnici a šel na regulérní operaci - marodil s tím ještě 3 měsíce!!! Může se to udělat na různých částech těla - je to zánětlivé hnisavé onemocnění, takže se to musí říznout, vyčistit, případně chodit i na převazy. Nejhorší je, že to má tendenci se zopakovat. Je dobře, že jsi šla včas, sorbon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šmarjá, to sou mi zákeřnosti ;-( ale tak hlavně, že budeš ready ;-) Sem si namalovala nehtíčky po dlouhý době, tak teďka nic nebudu dělat :-D :-p Jdu na ulici, dneska už se asi neukážu, zatímka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ähojky holky:-)
Odpovědět
ahojky holky, tak dneska jsme byli ještě na Moravě a zařizovali a zařizovali...... objednali jsme dortíky, kytky, cukroví, vizážistku a kadeřnici..... byly to fofry.... ale je to !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol jsi jednička:-) šikulka já už sem konečně dala do kupy zasedací pořádek a zlatíčko se konečně rozhodlo koho za svědka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Mirčo ahojky :-) díky moc,alspon jsem se o tom něco dozvěděla =-) koukala jsem jako blázen,že ani doktorka mi to nedokázala vysvětlit proč se to dělá :-. Sandulko ahojky ty naše mamino ;-) Kuratkol:Tak vidíš,alespon máš další věci z krku x-) kauculko:A co budeš na tý ulici dělat??? :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?