Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky! :) No jo, skomírá nám to tady. Není divu, venku je moc hezky, svatební přípravy navíc v plném proudu... kdo by měl čas a chuť vysedávat u počítače :-) Akorát já mám smůlu, jsem nachcípaná a přišla jsem o hlas, takže nemůžu ani telefonovat a zařizovat věci na svatbu. Haha, no je to sranda, ale byla by ještě větší, kdyby mě ztráta hlasu postihla až ve svatení den:)) Berete si zde přítomného.... Cože? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, vždyť ty už musíš mít všechno připravený, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Sorbonku s tím bráchou je to teda hustý... Měli by na tom zapracovat, taková předsvatební krize často bývá jen proto, že se lidi zaleknou té představy, že je čeká obrovský krok "navždy". Mluvila jsi o tom s bráchou? Jinak já bych Vám ty fotečky ráda ukázala, ale propojovacví kábel na foťák budu mít až příští týden... Ale stejně není zatím o co stát, ještě to není konečná verze, jen první zkouška. Ještě jsem si domluvila druhou. No a taky si musím před svatbou nechat udělat čerstvý melír a vůbec:) Jo a zkoušela jsem ty umělé řasy, holky, to byla katastrofa! Vypada jsem jako IDIOT! Možná proto, že byly moc husté... Mám v záloze ještě jedny, vyzkouším je, ale zas až ten příští týden... Te'd totiž marodím doma u našich, nic tu nemám... Ani svoji drahou polovičku :-( Aler maminka mě opečovává... až moc, grrrrrrrrrrr ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculicku ahojky. No já začala připravovat dřív než vy, ale pak jsem s tím přestala skoro na 2 měsíce(březen+duben). Měla jsem spoustu jiných starostí a zařizování a taky práce s rekonstrukcí bytu. A ani se mi do toho nechtělo, v tom bordelu, kde jsme bydleli. No a teď pomalu začínám procházet ty krabice s věcma připravenýma na svatbu a zjiš'tuju, že ani nevím, kde skončily botičky, kde paraplíčko....Něco se převezlo z našeho bytu k přítelově rodině, něco bude asi ve sklepě¨- mám v tom zmatek nad zmatek!!! :-D Navíc se furt nemůžou domluvit bábrlinky a dědula, jestli na svatbu vůbec pojedou... Pak problémy se svědkem i se svědkyní, prostě furt něco... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vždycky píšeš romány ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tobě se člověk nezavděčí, potfůrko podivná - buď Ti vadí, že tu nikdo není a nic nepíše, nebo Ti vadí romány :-) Děvče děvče, snad nebudeš takhle rozpolcená i ve svatební den - doporučuju říct ANO!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já to tak nemyslela :-D ;-) Mě už ty přípravy nějak nebaví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, dělám si srandu ;-) No jo, je to piplačka, co... Už se to ale blíží, mně aspoň děsně rychle! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dudu ty žiješ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://pardubicky.denik.cz/fotbal_reg... Kaňuka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem hlas:-)gratuluju že je nominovanej to je super!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je jen taková kravina :-) , ale děkuji ;-) Co ty Sanďulí a co prcek? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Achooojky nevěsty ;-) :-) Jo jo,je tady zase nějak mrtvo ]-( :-( :-D Kauculko:Já jsem ty fotky ještě nezkoušela zmenšit :-p páč jsem dorazila domu až ted (byla jsem na gelovkách) ;-) :-N Dudunko,ahooojky x-) ty už to máš za pár,vid?já ti tak zááávidim :-N No s tim bráchou to je hustý,zítra se dozvim co a jak =-) ale vidim to bledě 8-( :-( Dudunko,nestraš s těma řasama,já si je koupila taky 8-( ale co,když to nevyužiju na svatbu,tak na svatební cestu se to hodí :-p :-) jen aby si mě nespletly s travestitou :-D :-D :-D Kauculko:To je román,vid??? :-p :-p :-p :-D :-D :-D Sandulko:Tak co ty naše mamino :-) už mimísek kope??? x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ SORBÍ NENE NEKOPE :-D ZATÍM NÁM JE JEN ŠPATNĚ ]-( ALE VĚŘÍM ŽE BUDE LÍP :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja holčiny moje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, ste ukecaný ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak je to přesně jak jsem nedoufala 8-( Dnes mi volala bráchova přítelkyně že se svatba ruší,protože se včera rozešli :-( :-( :-( brácha se jí přiznal,že už má půl roku bokovku ]-(to je podpásovka co?3 týdny před svatbou.Bych ho zabila,blba jednoho ]-( Pak mi brácha volal a brečel,že si prý uvědomil že tu svou přítelkyni stále ještě miluje :-x to už je ale pozdě,že 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-o =-) :-N Nevím co na to říct Sorbonku, asi jenom to, že je tvůj brácha blbej a může si za to sám ]-( ;-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jj Kauculko,přesně tak ;-)
Odpovědět
sorbonku: Mojí známé se stalo něco podobného a myslím, že tvůj případ je mnohem lepší.... Rozešel se s ní po svatbě.... Měl bokovku už před svatbou, ale už bylo vše připraveno, tak to nechtěl rušit..... takže teď složitě řeší rozvod..... lepší před svatbou než po svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí tak to je něco:-(to je fakt pako!!!!!!! ale jak říká kuratkol lepší před svatbou než po.... ale nejde mi do hlavy že jako si to uvědomyl teprve 3 týdny před svatbou??????to je síla!!!! chudák ta holka :-(já si nedovedu představit že by se mi něco takovýho stalo:-( a co rodiče na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jj, co na to rodiče? Asi nemají co, viď? Chudák holčina ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko kauculko:-) teda to je něco vid?sem na to myslela celej večer:-(to je hrozný:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prej ráááno :-D Já jdu za chvíli na O :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem vstávala v jedenáct :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezký kaucul:-)šikulka já se na ně vrhnu ted o víkendu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) No furt se z toho nemůžu nějak vzpamatovat :-( no je pravda,že je lepší když to řekl ted a né po svatbě.Teda on by to ani neřekl (kdyby nebyl zahnán do kouta a nemusel s pravdou ven)normálně by si jí vzal :-| ]-( Já měla sto chutí mu pár vrazit,ale na druhou stranu je mi ho "svým způsobem líto"-prostě je to brácha :-( ale to co udělal své přítelkyni,to mu jen tak neodpustim :-| blbec jeden :-S Kauculko:Ty teda jedeš s těma jmenovkama,já taky ještě musim dodělat asi cca 10ks. Ve středu jsme byli ve zlatnictví (odkud máme prstýnky) a musím si ten svůj nechat o 1 číslo zvětšit 8-( a rovnou jsme si nechali udělat na ně rytiny ;-) A ještě jsme si byli vybrat svatební kytky,myslim že budou úžasný :-N :-N :-N konečně máme další věci z krku x-) Jo a zítra (teda skoro už dneska) :-D jdeme do cukrárny zamluvit dort,zákusky a koláčky :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí - dortík k nakousnutí ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?