Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) jsem tu 3 dny nebyla a koukám že jsem skoro o nic nepřišla,nikde-nikdo :-( :-( x-) Kauculko:Ty botky jsou super a určitě je úplně v pohodě unosíš i po svatbě :-) já dnes byla v Daichmanu (jen tak kouknout na botky) a měla jsem chut koupit si na svatbu zase jiné boty ale u těch jsem věděla,že bych je pak neunosila,takže mě ta chut zase rychle přešla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonko tak to jsme na tom stejně já mám koupené dvoje a nevím který a ted jsem objevila ještě krásnější :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale u mě je výhoda že je unosím ;-) Holky kde jste všechny ....to jste tak zažraný do příprav?no jestli to bude takhle pokračovat tak se tu sejdem až po svatbě :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny mojéééé ;-) x-) Kauculko:Koukám že bombarduješ tvoje albíko fotečkama :-D :-D jen tak dál x-) Ty jmenovky jsou úúúžasný ;-) já to řikám furt,že v jednoduchosti je krása :-N Sandulko:No já si raději nechám jen ty jedny botky :-) páč vim,že by to pak bylo pro mě těžké rozhodování :-| :-D stejně se odpoledne převléknu a přezuju do něčeho pohodlného ;-) :-N Holky,to se tááák strašně blíží :-N :-N :-N Včera jsem dělala jen tak nanečisto zasedací pořádek na hostině,se budou hosté divit jak jsem je rozsadila :-p :-D :-D :-D Kuratkol:Ahojky,co šatky budou??? =-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sandulko :-) Jj, už s tím musím trošku hnout, tak zkouším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, promiň, Sorbonku to bylo pro Tebe :-N Já sem si spletla přezdívky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:To je v pohoodě ;-) :-D No já s tim taky musim pohnout,páč jinak to nestíhám :-( ]-( :-D ted se chci pustit do výroby jmenovek na výslužkové krabičky :-) Kauculko:Nevíš náhodou kdy se novomanželům předává svatební blahopřání v obálce??? Můj brácha má svatbu za měsíc a chceme jim spolu se svatebnim bláhopřáním dát i jako svatební dar penízky a nevim jestli se to dává když se novomanželům gratuluje (ale to přijde jako blbost,aby zrovna při gratulacích měli plné ruce obálek s blahopřáním) =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak komu a jak kdy.. Větišou se to ale sejde, že to předávají v den svatební dopoledne.. Takže urči člověka, kterej to bude mít nastarosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
NEbo krabici, do které se to bude házet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé děkuji to je dobrý nápad ;-) bude to krabice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jí budu taky vyrábět - od bot a oblepím jí nějakým hezkým papírem ;-) ve víčku proříznu ďurku a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, kočeny, kde ste kdo? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky:-)tak už zase v práci:-(to je voprus jak jste se měli o víkendu?já nic moc zvracela jsem jak amina:-(dneska je mi líp tak snad to bude dobrý:-))))) Kauculko a kam tu krabici dáš?to budeš mít jako vyhrazený nějaký místo na hostině a tam budou svatebčani dávat ty obálky?já totiž tohle nemám ještě vůbec promyšlený...
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, bude stoleček, kde bude krabice, svatební kniha na zápisky a potom tam budou pložený svatební noviny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to je chytře vymyšlený :-N já jsem zrovna přemýšlela kam se svatebníma novinama ...říkala jsem si že když je dám na stůl tak se svatebčani nehnou:-( super nápad dík za radu :-) a co jinak nového u tebe ?koukala jsem že se ti albíčko nějak plní :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, postupně už se snažím to dodělávat, je toho ještě moc. Teďkonc koumu vizitky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaký vizitky??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, jmenovky, sem matla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D aha :-D tak ty užm mám:-) začínáš být nervozní?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ne, ale mám plno věcí pořád rozdělanejch a nedodělanejch - jako svatební noviny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočiny ;-) Tak jsem ted mluvila s bráchou a řekl mi ne moc hezkou věc :-( On se má ženit 5.6. (takže 3 týdny před námi) a ted mi řikal,že do středy se rozhodnout jestli vůbec nějaká svatba bude :-( že ted mají nějakou krizi a než aby se (unáhlily)tak jí raději odloží,teda doufám že se rovnou nerozejdou ;-( Jsou spolu 8 let a s jeho přítelkyní vycházim úplně v pohodě (teda taky má své mouchy-ale kdo je nemá 8-( ) Je to docela síla,takhle měsíc před svatbou a ještě po 8-letém vztahu se rozejít :-( No raději otočim stránku ;-) Takže svatební noviny nemám (teda mám,ale musim vše vytisknout a svázat k sobě),ještě musim dodělat nějaké jmenovky na stůl,jmenovky na výslužkové krabičky,vymyslet zasedací pořádek,udělat svatební menu atd. 8-( 8-( No mám toho ještě 3 pr.....e :-D :-D :-D Holky,můžete mi některá prosim poradit?????? :-( koupila jsem si nový foták a když si něco vyfotim a chci si to uložit do albíka,tak mi to napíše,že fotka je ve velkém formátu,takže do albíka už asi nic neuložim ;-( ;-( ;-( To si to musim změnit v nastavení v počítači??? a jak??? =-) =-) x-) předem díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí, je to sice krutý, ale zase lepší, než se opravdu unáhlit.. Fotku otevřeš, většinou se otevírá ve Microsoft pisture manager. Klikneš na upravit fotku - komprimovat - dokument - ok a pak dáš uložit jako a je zmenšená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
M2 denska přišla kravata pro taťku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočenky!!! :-D Od pátku jsem neměla přístup na net, až teď na chviličku, zítra a pozítří na dýl :-) Byli jsme na cestách po rodině, nemají net... Tak co se tady odehrálo nového? Já jsem byla u kadeřnice na první zkoušení účesu a líčení... Jééé, volají mě na večeři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:To máš pravdu ;-) lepší bude když to odloží,než aby se třeba za 3 měsíce rozváděli :-( No zkusim ty fotky zmenšit =-) já jsem na to ale tatar,tak uvidim.Ale děkujiiii ;-) :-N My zase dneska byli s dědou kupovat oblek+košily+kravatu a vybrali jsme suprově :-N :-N :-N Dneska mi přítel asi 5x řekl:Já nemůžu uvěřit tomu,že se za měsíc ženim :-N :-N :-Nkonečně mu to začalo docházet :-p :-D :-D :-D Dudunko:Ahojky ;-) x-) O moc jsi za tu dobu,co jsi tu byla naposled nepřišla ;-) my jsme z holkama drželi bobříka mlčení :-D :-D :-D A máš fotečku ze zkoušky účesu a líčení???já měla jít na zkoušku účesu 5.6.na bráchovu svatbu,ale asi z toho nic nebude :-( ale na tu zkoušku stejně budu muset jít ;-)
Odpovědět
ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Tak co sorbonku, povedlo se? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chalóóó =-)
Odpovědět
ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nikdo vůbec nic nepísáte :-( Jak se máš? Já robím jmenovky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?