Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
sandu: Ty je máš přece taky, když vidím tu fotku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju holky:) Sandu no chtěla bych podobný typ účesu, jako mám v albíčku - kolem obličeje 2 pramínky jen na orámování, horní vlásky vyčesat a na temeni je připevnit nějak ozdobně a zbytek navlnit a nechat rozpuštěné. Abych si mohla ty vlasy dát i dopředu na fotkách zepředu, případně dozadu třeba během obřadu... Ty účesy, kde jsou vlasy všechny vzadu, jsou sice krásné, ale myslím, že to tak nevynikne na některých fotkách...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu o těch 2 pramínkách bych ještě popřemýšlela ;-) Mě se to popravdě moc nelíbí, ale to je můj názor ;-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu s těma účesama jsem přemýšlela jako ty...když mě bude fotit ze předu tak abych si je mohla dát dopředu a naopak:-))))Jinak ty dva pramínky nevím :-S taky se mi to moc nelíbí ale zas to by chtělo aby jsi se vyfotila třeba zrovna tobě to bude moooc slušet :-D Kauculko ahojky:-)))) jak pak se máme?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:jojo má dlouhý ale mám jich málo:-(tak to nechám jen trochu zhustit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já ty pramínky mít musím, nebo aspoň jeden, mám docela široký obličej a taky takové vysoké čelo. Když to vyčešu nahoru, vypadá to blbě... Ale jasně, to záleží jen na tvaru obličeje... Já pojedu v neděli na zkoušku účesu a pak vám ukážu fotečky, ju?:) Sanduli prosím tě zapomněla jsem, kde přesně se bereš? Sestra mojí kamarádky na poslední chvíli shání něco v Praze nebo u Prahy a už je všechno plný! Je to trdlo, berou se v červenci, všichni už o tom vědí, restauraci prý už mají zamluvenou, ale krachlo jim místo na obřad...
Odpovědět
Profilova fotka
Marina Nelahozeves, už jsem si vzpomněla:))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ale tam je jen hostina obřad je na Libenským zámečku v kapličce Praha 8 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny :-) jdu se na vás po dlouhé době mrknout ;-) Já ted furt nic nestíhám,já se snad nestihnu ani vdát :-D :-D Dudunko:Téééda,ty vlásky jsou úžasný :-N ty budeš ale kočka x-) Kuratkol:Co šatičky,bude fotečka???prosííííííííííííím ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju Sorbonko:) Aspoň jednou za život budu mít krásně dlouhé vlasy, mně moje totiž nedorostou... Jinak já najíždím pomalu do finále, od pátku naše přípravy budou vrcholit, musíme všechno objezdit a zařídit... Bude toho hodně... Kuřátko připojuju se k Sorbonce, chceme vidět šatičky! Chceme vidět šatičky! Chceme vidět šatičky!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk - máme košily a kravatu a Jířa je v tom strááááááššššnéééééj fešák, úplně tady nad ním slintám x-) x-) x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:To nejsi sama,mě taky vždycky vlasy narostou jen do určité délky a dál néé a néé ]-( :-D :-D ještě že existují takové metody,vid? :-N x-) Kauculko:Super,Jiříkovi to sekne ;-) :-N vy budete tááák krásnej pár :-N :-N x-) My ted řešíme zkrácení kalhot 8-( musim zjistit,kde je tu nějaká švadlena 8-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sorbon: Taky potřebuju švadlenu nutně, založila jsem i k tomu téma tady.... Jedna mi poslala kontakt...můžu ti přeposlat. Potřebuju zúžit šaty a MP zkrátit rukávy....
Odpovědět
kaučul: Jojo, sluší mu to.... trochu jsem se bála, že na té košili ta kravata nebude vidět, ale tím, že je lesklá, tak je vidět hezky...
Odpovědět
My jsme zakoupili oblek za 798 Kč úžasný v C a A, boty za 599 Kč v Deichm., kravatu nádhernou kupodivu růžovou ke kytce za 270 Kč fakt kvalitní, bílou nemačkatelnou košili za 450 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda kauculko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klobouk dolů fakt fešák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! téééda taky slintám :-D oblkek mu sedí perfektně ten je snad na míru šitej ne?a ta bílá je to jemné krásné a stou kravatou super kontras nesplývá je to bomba dávám za :-N 1 :-N
Odpovědět
Těhulka se vleze do šatiček v den D ?
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám kuratkol:-))))))Jinak se budu vdávat v těhu zástěře :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky mojééé :-) Jj, dokonce se mi o něm i zdálo a teď v práci se tady s ním všude chlubím :-D :-D Včera sem dojednala kytí - budou nakonec Amaryllis, už napevno! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko amarylis jsou krásné :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky se na ně hrozně těším, už sme i domluvili úplně jak budou vypadat - omotané trávou a perličkama bo nějakýma kamínkama x-) x-) Těším se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-N jééé ty máš novou fotečku?
Odpovědět
Jojo a hezkou...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, musela sem změnit :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... mrkněte, mám botky na přezutí. Trošku tlačej, tak je budu muset rozchodit, ale budou se hodit!! Fotky před tím je, jak budu mít "vyzdobený" obřad - jen takhle prostě a jednoduše, vypadá to kvááásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul ty jsou suproví kde jsi je sehnala? :-N já je chci taky!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jedna holčina je tady prodávala v bazárku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha:-(ty jsou krásný ...... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale už sem se musela přezout, jauvajs ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tady to poslední dobou opravdu vymřelo ]-( :-o ;-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,....vymřelo!!!!kde jste všichni????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?