Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, teda, to toho zase musím dočítat.. ]-( :-D :-D
Odpovědět
Tak čti rychle, ať to stihneš, než bude další... :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu na křtiny, zatímka ;-)
Odpovědět
Se máš.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Tak jsme přijeli s oslavy narozenin a jsem jak přejetá 8-( :-D :-D to je šílený,jak ten čas letí :-( zítra zase pondělí-hrůůůůůůůůza ]-( ]-( :-D Kuratkol:Jak že nejsi žádná modelka a co mám řikat já ]-( ;-) :-D taky jsem tu měla v albu mou fotku v šatech a co,svět se nezbořil :-) i ženský kyprých tvarů,mají právo na to,udělat ze sebe na svou svatbu"princeznu" x-) A komu se to nelíbí,tak at na mě nekouká :-p :-p :-D :-D Sem se rozepsala,coo? =-) :-D :-D
Odpovědět
sorbon: No jo, rozepsala.... Já mám zítra den dovču, takže mám ještě víkend a jsem na Moravě. Zítra jdeme vyzvednout pasy...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé,tak to se Kuratkol máš,že máš ještě dovču ;-) tyto dva týdny budou parádní,jen 4 dny pracovní :-N
Odpovědět
sorbon: Já vlastně jen 3 dny... to mi nedošlo, tak tím ještě líp...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,celý víkend jsem byla u našich tak jsem se sem nedostala:-(co je nového?? Kuratkol:co šaty????
Odpovědět
sandu: Nevím, jsem na Moravě až do zítra...
Odpovědět
sandu: Co mimi ? Roste ? Kdy jdeš na další kontrolu ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, ahojda.. Křtiny včera super!!! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj kuratkol:Jojo mimi se má dobře:-)snad i roste:-)Na další kontrolu jdu 18.5. bude mi dělat všechny testy a dostanu průkazku:-))) ty jo na moravě ty si užíváš:_)))) Kauculko ahojky:-)))) Jak se máš?zas pondělí co?jak si se měla o víkendu?Já slavila přítelovi narozeniny:-))) Ted tady čtu,ty jsi byla na křtinách?komu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Já už vlásky podloužené mám, od soboty! :) Moc se mi to líbí. Akorát se člověk první noci moc nevyspí:) Nebo jaké s tím máš zkušebnosti ty, Sandu??
Odpovědět
Profilova fotka
mě ani nevadili při spaní....mě spíš vadili když jsem si myla hlavu to byla tíha:-))))))))jé pošli fotečku jak ti to sluší dej do albíka:-) :-N :-N :-N šup šup a kolik tě to stálo?
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla docela nabitý víkend, ale dívám se, že ani vy tady už tolik nepíšete? Holky, začínám se obávat, na co jsem zapomněla... Musíme si to hodit na papír... Příští pondělí se chystám do květinářství, jinak nevím, co ještě sákriš. No je toho dost:) Ale to "nejdůležitější" - moje oblečení a vizáž už je víceméně zařízená :-) Dnes jsem si byla koupit samodržící podprdu pod šaty. Koupila jsem ji v tom butiku, jak v něm vždycky oblékají prádýlko účastnicím pořadu "nahá jsi krásná". A ta paní mě nazývala (i s mýma špekama) hubeňourem, haha. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojkyyyyyyy sandulko!! Já nečekala, že tu budeš! :)) Jojo, včera mi to málem zlomilo hlavu!!!:))
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ve sprše že jsem se úplně prohla do oblouku, kolik ty mokré vlasy vážily, haha. :-D No nechala jsem si dát 50 cm a paní kadeřnice mi je nezastřihla, typla bych že mám skoro 60 cm! Jsem jak rusalka!!!!!!! :-D Stály 11.000 + hřeben 490. Platil to miláček, přál si, abych to měla - ne že bych se bránila ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo:-)))to je raketa no ty máš hodnýho mužíka jééé :-N :-N :-N musíš být hezká:-)vyfot se a dej fotečku do albíka jsem zvědavá:-) dudu a kde je ten obchod s tím spodním prádlem?zdá se mi alespon z toho pořadu že je fakt profík ve svým oboru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečky? OKI, jdeme mě vyfotit:)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko je to butik LE CHATON na vulic Opletalova. Ale upozorňuju, že je to tam fakt!!! drahé (třeba podprda pod 2tisíce jen stěží) a taky že paní je svérázná, musíš být připravena, že ti bude tykat a sáhne ti třeba na prsa, až si budeš zkoušet prádlo... Není to asi pro každou povahu.. No a já normálně nosím velikost 75B a ona mi dala 75 D!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem dala do svého albíka ty moje vlásky:) Je to na konci alba s tématem vlasy, líčení.... je to trochu blbá kvalita, jsou to fotky z mobilu (před a po). Musím se vyfotit ještě jednou, pořádně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Sandulko kam jsi mi zmizela? Tak už mám v albíčku svoji aktuální fotku s vláskama:)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tady
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je super !!!!!!tobě to sluší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí??? Děkujuuuuu!!! No mně taky, docela dost! :-N Poprvé v životě mám hezké vlasy a nejen takové "mrcásky" :-D
Odpovědět
dudu: Já naštěstí mám takové od přírody, tak aspoň něco....
Odpovědět
Profilova fotka
kuřátko fakt???????? wooow. Těžce závidím!!!!!!!! Tohle není nejpohodlnější, není tojak vlastní... ale jak říkala moje babička, "parádo trp"! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol taky tiše závidím :-N dudu úžasný fakt bomba no a jakej budeš mít účes?já si je nechám rozpuštěný a na stranu si nechám dát kytičku a nechám vlásky nalokýnkovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty joDudu, koukám na tvoje nový vlááásky x-) Bych taky chtěla je mít tááákle dlouhý x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?