Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trošku, ale za chvíli bude v lepší, že jo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo:-)))))))ale nemůžu najít to pitomý cd:-(ach jo ale co není může být:-))))))))kdyžtak zítra bude určo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Tak vidíš že je vše v pořádku ;-) GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :-N :-D moje kamarádka byla před měsícem na 4D ultrazvuku na Praze 6 (to byla v 7 měsíci) a musim říct,že hezčí fotečku z ultrazvuku jsem neviděla ;-) Vypadá jak opravdická fotka a je barevná :-) nádherně je to miminko vidět ;-) takže Sandulko určitě to doporučuju :-) Kuratkol:Kdy budou šatičky,jsem napnutá jak kšandy 8-) :-D :-D Dudunko:Jééé,ty budeš mít prodloužený vlásky???já chci takyyyyyy :-D Kauculko:Achoooooooooojky ;-) :-)
Odpovědět
dudu: Jenže já nejím ani vepřové a tam kam chodím s tátou na obědy, tak tam mají buď vepřové nebo smažené..... To víš, že b\ch si dala něco jiného, kdyby byla možnost.... sandu, kaučul: Debila s mým balíčkem už naháním celý den. 3x mi přišlo už nedoručeno..... Debil tvrdí, že to nenašel tu adresu nebo co. Už jsem 3x volala na jejich zákaznickou linku.....Fakt příjdu o nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
sorbíííí děkuju:-))) kuratkol:-(držím palečky at dorazí:-)jsou to kreténi ty kurýři
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak sorbíčku na ten 4D ultrazvuk se chystám kamarádka na tom taky byla a je to něco nádhernýho:-))))už se těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Jj,ten 4D je vážně úžasný :-N doufám že se s náma pak o něj podělíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný Sorbí:-) :-D :-D :-D o to vás nemůžu nechat připravit přeci:-)
Odpovědět
Šaty konečně dorazily, máme moc malé zrcadlo, nejde to moc vidět. Přítel mě nechce šněrovat.... Jinak jsme byli na předmanželskou smlouvu dnes a notář nám to svým povídáním v podstatě rozmluvil, takže jsme ušetřili zas..... Pak jsme koupili oblek pro MP v C a A .... to nejhorší mám za sebou !!!! Koupili jsme ho za úžasnou cenu... Měli tam sako o 1 číslo větší než kalhoty, asi jim to tam někdo vyměnil.... tak to prodávali se slevou.... A MP se to zrovna hodilo, protože všechny kalhoty na něm plandaly, když sako sedělo.... a naopak..... Vypadá to dost kvalitně..... Normální cena byla 2 298 Kč.... my to koupili za 798 Kč !!!!!! Úžasná cena. V rozpočtu jsem měla na jeho oblek vyčleněno 10 000 Kč. Největší úspora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyyyy Kuřátko no přítel by tě do nich asi neměl šněrovat, neměl by tě v nich před svatbou ani vidět, i když ne každý ty tradice dodržuje. Ale líbí se ti, od pohledu, že jo? A ten notář vám to vážně rozmluvil? To je zajímavé, přitom přišel o kšeft... A proč to nedoporučoval, smím-li se ptát? My teda mít smlouvu nebudeme, miláček ji nechtěl, i kdžy já mu řekla, že ji klidně podepíšu. No a s tím oblekem to je teda sranda, my koupili přesně z tohoto důvodu slevněný oblek v Londýně a přítel má nekonfekční postavu, takže jsme ušetřili a krásně mu sedí.
Odpovědět
Profilova fotka
Juuu Sandulko, dívám se ti do albíčka a je tam fazolečka maličká, to je hezkýýýýýýýýýýýý :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřáááátkó, tak si ty šaty měla vyfotit aspoň na ramínku, né?? ]-( :-D Přítel by tě neměl šněrovat - neměl by vidět nevěstu ve svatebním!!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko :-) dudu: Je to notář, který normálně dělá spoustu firemních záležitostí pro tátu. Byl moc milý, měl spoustu času a nechtěl konzultaci ani zaplatit.... Chtěla jsem 3 věci... První věc tam ani nejde dát a to jak by se vypořádal majetek v případě rozvodu.... předmanželská smlouva prý upravuje rozšíření nebo zúžení společného jmění manželů... Další věc, kterou jsem chtěla je, aby případné podnikání jednoho z nás nevstupovalo do společného jmění (příjmy a dluhy). Aby ten druhý nedoplatil na to, že se prvnímu nedařilo podnikání tzn. že kdyby mu měli všechno sebrat, aby bylo z čeho žít(pro oba) , aniž by se člověk bál, že to vezmou i tomu druhému nepodnikajícímu (živnost.list). Říkal, že dokud oba nepodnikáme, že to nemá význam tam dávat, že SJM se dá kdykoliv zúžit či rozšířit i v průběhu manželství.... Stejně i kdyby podnikání nevstupovalo do SJM a byt by byl napůl, tak by jsme o něj stejně přišli.... protože jeho půlka by se musela použít na dluhy podnikajícího ....Třetí věc, kterou jsem chtěla upravit je, když si jeden vezme půjčku sám, tak by sám za ni ručil.... To by šlo dát do předmanželské smlouvy.... ale podle zákona by ten manžel měl informovat, že si hodlá vzít půjčku (tj.bez úpravy v manželské smlouvě), v bance by mu ji samotnému prý neměli dát, jakmile uvidí, že má v občance ženatý nebo já vdaná.... měla by být vyžadována účast i toho druhého.... samozřejmě jiný případ je, když si vezme někdo půjčku od nějakého lichváře, kterému je fuk, jestli jede podle zákona nebo ne a je mu jedno, jestli je člověk ženatý/vdaná....
Odpovědět
dudu, kaučul: Já bych si ty šaty vůbec nemohla vyzkoušet, když by mě nešněroval... Pořád mi to opakoval, že to je k tomu je pověra, že by mě vůbec neměl vidět a tak..... Samozřejmě to nebylo v plánu, aby mě viděl, ale já je tak moooc chtěla zkoušet...
Odpovědět
Profilova fotka
Takže tě v nich viděl? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A co fota? :-)
Odpovědět
kaučul: Jojo, viděl.... fota nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:fotečku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://kauculacek.rajce.idnes.cz/Pozv... holky mrkněte, může být? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super kauculko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
JEště to trošku poupravuju, ale základ bude stejný ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky holky mojééééé :-) konečně víkend,hurááááááááááá :-D :-D Kauculko:Ty pozvánky jsou super ;-) Kuratkol:My chceme vidět šatičky,šup sem s nima ]-( :-D :-D :-D Já pořád vybírám cukrárnu,kde objednáme sladký na svatbu :-) Dnes mi řikala kolegyně v práci,že vedle jejich domu je soukromá pekárna (na Kladně) a koláčky tam mají zatim nejlevnější co jsem kde viděla =-) rozhodli jsme se,že nemíníme za dorty atd,utratit majlant ]-( Někde jsem viděla svatební dorty za 6000,-to bych musela bít blázen toto koupit,když se to za chvíly sežere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... mrkni na to ;-) Sorbí: děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko děkuju:-) ale mě je bude dělat kamarádka za 3.000,- tak to investuju ale 13.000,- se mi zdá hodně:-) Možná Dudu Dudu mrkni tam:-)
Odpovědět
Holky, fotky možná dám, až je budu mít. Nejsem teď v Praze, ale u nás na Moravě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha:-(tak ale šup šup jsem strašně nedočkavá :-D
Odpovědět
Není o co stát.... nejsem žádná modelka....
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, brý dééén ;-)
Odpovědět
Náááádherný den dnes.... co říkáte ? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?