Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Dudunko ;-) x-) Ty bláho,ty už stříháš metr vid :-D :-D :-D máš to za pár =-) O linii mi povídej :-( snažím se každý den nežrat,ale nějak se mi to moooc nedaří ]-( :-D hlavně až půjdu před svatbou zkoušet šaty,tak abych nezjistila,že mi tak trochu nejsou :-( bych si to šla hodit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, mohla bYch už stříhat metr... No dokud není květen, tak jsem furt tak nějak v klidu... Prostě mi to nedochází... Dřív jsem bláznila a furt řešila svatbu, teď už několik týdnů to vůbec jaksi nevnímám... Nevím, měla jsem jiné starosti, ale taky možná proto, že u mě to tak je vždycky - pokud něco zařizuju, obuju se do toho na 100% a pak už jsem víc v pohodě a polevuju :-D
Odpovědět
sorbonku: Mě to teda vůbec neletí, vleče se to. O víkendu má být moooc hezky. kaučul: To jsou zrovna partie, které bych taky potřebovala namasírovat.
Odpovědět
dudu: A že to kolem výrobny na hony daleko voní :-) My už tam taky několikrát byli :-) Jinak šatičky už prošly celnicí, tak doufám, že zítra už budou....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko: jojo voní to tam úžasně!!!!!!!! Já tam byla, objednala a když jsem odcházela, tak jsem prost byla magickou silou tažena zpět a musela jsem celý dort koupit! Segra ma zitra narozky, tak jí ho asi v polední pauze zanesu do práce. Bude mít určitě radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju? Už je vyclili? A tys to sledovala online nebo jak to víš? To je teda pokrok!!! Tak až dorazí tak si je zkus a šup s nima do albíčka (klidně jen od krku dolů) :-)
Odpovědět
dudu: To mi udělala jednou ségra, donesla mi ho do práce a my tam nemáme lednici.... Teda máme, ale jak je to velký ústav, tak jsou ke všemu bezpečnostní klíče a my je nemáme, čekáme na ně už rok..... Neměli by je proclít, nechala jsem si je poslat jako dar. Ale už je celní zpracovalo, takže zítra by měl být rozvoz....
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, takže si tenkrát ten medovník musela rozdat beze zbytku kolegům, protože by se jinak do odpoledne zkazil???
Odpovědět
Ona mi ho donesla někdy krátce před obědem... tak jsem šla dřív z práce, aby se nezkazil. Ale ten den jsem měla jiné plány, tak jsem z toho neměla až takovou radost jako jindy. Mimo jiné jsem taky držela dietu.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky dudu,ví to mamka ,přítel a kamarádka:-)Jinak k doktorovi jdu poprvé zítra tak mi držte palečky at je vše v pořádku...mám trošku nervíka aby vše dopadlo dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To je jasný že budeme držet palečky ;-) a neboj,všechno bude v pohodě,uvidíš x-) :-N Sandu,takže pro svatebčany to bude překvápko,že čekáš mimi??? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo chceme tovšem oznámit až na svatbě:-) děkuju že na mě budeš myslet fakt jsem nervozní :-S bojím se aby bylo vše o.k.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zvířátka, ahojda :-)
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co kuřátko šatičky? x-)
Odpovědět
Nevím, čekám, že se mi dnes ozvou z DHL a šatičky mi přivezou :-)
Odpovědět
Šatičky už má kurýr v autě. Čekám, že se mi co nejdřív ozve :-) Už se nemůžu dočkat. Doufám, že to doveze dopoledne nebo aspoň v době oběda. Na odpoledne už mám objednaného notáře a zítra jedeme pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyy Tak co holky? Kuřátko, co šatičky? Sandulko, co vyšetření? Napiště co nejdřív, nenapínejte nás:) Držíme palečky oběma!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Co jste měly jinak dobrýho na oběd? Dnes jsem se krotila, dala jsem si jen grilovanou zeleninu s rýží... No, včera jsem měla cheesecake, mňamky mňam...Tak ať do šatiček nepřiberu, začnu se trochu kontrolovat:) Jo holky, v sobotu jdu na prodlužování vlasůůůůůůůů!!!! Už se nemůžu dočkat!!!!!!! :-) Sandu, na ultrazvuku už možná bude malá fazolka, ne???? :-N
Odpovědět
dudu: Zatím nic, dovezou je mezi 19 hod - 22 hod. Na oběd jsme měla smažené filé, nějak mi smažené moc nejede poslední dobou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj HOOOOOOOOLLLLLKKKKKYYYYYYYYYY :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TAK SE MÁME ČILE K SVĚTU PŘÍŠTÍ KONTROLU MÁM ZA 3 TÝDNY A DOSTANU PRŮAKAZKU :-N :-N :-N Srdíčko nám buší o 100 péro :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Holky já mám radost děkuju všem co jste mi drželi palečky pomohlo to :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
sandu: A fotečka ?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo fotečku mám:-)ale neumím to zmenšit ale poprosím kauculku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
SKVĚLÝÝÝ BERUŠKO to mám OBROVSKOU RADOST!!!!!!! :-D Tak vidíš, všechno dobře dopadlo!!!!!!! :-D Hlavně buď v pohodičce a mimísek bude taky. Na fotečku už se moc těšíme!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko, tak teď nás budeš napínat do večera už jen ty, se šatičkama:)) Se určitě nemůžeš dočkat, že? Já taky už se moc těším, až budu mít ty svoje opět na sobě:)) No, smažené já už skoro vůbec nejím. Nejenže to není zdravé, ale ani to nemusím, např. smažené řízky, hranolky a tak... Ale květák jojo, to je mňamka! Představte si holky, že ve Španělsku smažený květák v trojobale vlbec neznají. Čučeli na mě jak tele na nové vrata, když jsem to tam jednou udělala, ale chutnalo všem:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holký, dneska sem vůbec nestíhala, až teď mám klídek - už sem doma :-) Kuratko: tak co šatičky, užžžž??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:kde jsou šatičky :-) užžžžž??????????????? Dudu :děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: a koukala si na ty šatičky janci123? Sou naprosto, ale fakt naprosto LUXUSNÍ od Aspa ;-) !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky fotečka už tam je:-)jen trochu v blbé kvalitě :-S :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?