Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbíííí :-D :-D :-D :-D nespím :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: Svatbičku má dudunka tuším 30.5.09. sorbon: Jak víš, že je potřeba 15 kg ? Není to moc ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, vopičandy, jsem narvaná k prasknutí, zase padlo jedno kuře :-D :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul ty jedna nezbednice :-D :-D :-D :-D :-D kuratkol:tak to má za chviličku kočička naše :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, už se jí to krátí holce :-D
Odpovědět
Už se těším, jak nám tady bude popisovat, jak to bylo super...
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, ona toho má na nkupovanýho, to je hrozný. Dyť se s tim pořád tak piplá, tak doufám, že ji to vyjde x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Protože jsem dělala výpočty :-D :-D budeme mít 40 lidí,do práce budeme brát 2x velkou výslužku,na radnici a do restaurace taky ;-) no a na hostinu my zbyde asi 4 kg koláčků (cca 340 ks) :-| x-) Kauculko:To jako padlo celý kuře??? :-D :-D :-D já jsem dneska svému skoromanžílkovi vařila dvě jídla na výběr :-p bramborovou kašičku s karbanátkem a kuřecí stehýnka s rýží ;-) musím si ho předcházet,aby si to do svatby ještě nerozmyslel :-D :-D :-D Sandulko:Jj,dudunka to má už za pár :-) docela jí závidim :-( :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí - myslíš jako metáčků? Nebo těch větších svatebních koláčků? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculk:Já nevim co jsou metáčky =-) :-N my budeme mít koláčky asi 3 cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, tohle sou asi 1,5cm :-D
Odpovědět
Holky, já už se táááák těším na víkend, má být hezky a jedeme domů..... doufám, že bude nějaká geilovačka zas....
Odpovědět
Článek se načítá
grilovačka.....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo chvilku tu nejsem a tady je zas debata o jídle ... :-D :-D :-D :-D Holky co mi to děláte :-D :-D :-D mě pak tečou sliny :-D :-D a nestačím se olizovat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :-) Mno, máme středu - nějak nám to utíká :-N :-D
Odpovědět
Dobré ránko :-) Kaučul: Lepší by byl pátek.... zas tak moc mi to neutíká.... Jinak šatičky už mám na cestě, sleduju zásilku online a už jsou v Praze na celnici.... Tak jsem táááák napnutá...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to je do pátku budeš mít doma ;-) x-)
Odpovědět
To ne, to bude dřív určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, možná už zítra - tak nezapomeň hnedka fotečky ;-)
Odpovědět
Jestli to vůbec projde celnicí ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ale prosímtě, každé to prosšlo, vyjímka určitě nebudeš ;-) :-D
Odpovědět
Jenže pořád to tam visí jako processing delay..... chjo... jsem z toho krapet nervous...
Odpovědět
Profilova fotka
V klidu prde ;-)
Odpovědět
Stále nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
NEboj, dočkáš se ;-) Já sem teď přišla z masáže a sem jak vyměněná :-D chtělo by to častěji x-) Za chvíli mají přivést králíkárnu s novým králíkem. Je kvásnej, bílej s černým čumáčkem :-D
Odpovědět
Kaučul: Na jaké masáži jsi byla ?
Odpovědět
Profilova fotka
Na normální, hodinové - jedna paní tady robí. Chodidla, záda a krk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Kauculko:Jéé,ty jsi byla na masáži x-) hned bych šla taky,ale furt na to není čásek :-( Kuratkol:Jsem zvědavá na šatičky :-) Zítra už je zase čtvrtek,to je hrozný jak to letí =-) teda néé že by mi to vadilo,víkend před náma :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyyyy!!! Jo jo svatbičku mám skoro za dveřma, 30.5.... Měla bych začít pečovat o linii. Místo toho jsem dnes na večeři udělala brynzové halušky s klobáskou (slaninka nebyla). haha. To abych pokračovala ve vaší debatě o jídle:))
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko držím palečky ať už jsou šatičky doma! Určitě budou úžasné! :-) Sorbonko no jo to aby ses rekvalifikovala na pekařku, takových kilo... Sandulko jak se máme??? A komu vlastně už jste tu velkou novinu řekli??? A chodíš už na nějaké vyšetření?? Kauculi nad masáží taky přemýšlím... Musím si v Praze najít nějakou... Mám poukaz flexipas, tak musím mrknout, kde je berou... Jinak my byli dnes s miláčkem ve výrobně medovníků, budeme kupovat 3-patrový. Mňam. Ale neumí to vůbec hezky potáhnout, řekla bych, že to docela przní. Potáhnout a nazdobit si ho proto necháme jinde. Ale chceme originál, tak bude originál. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?