Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Ahojky Teri a kdepak to bude ten tvůj šťastný den? Já jsem vždy chtěla mít pod modrým nebem tak se mi to splní na úřadě jsem nechtěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na to stejně :-D úřad jsem zavrhla jako první... a budeme to mít taky venku....byl to taky můj sen.....bude to u nás v Uhříněvsi v hotelu na zámečku....a kdepak to budeš mít ty??
Odpovědět
budeme to mít v Kravařích v zámeckém parku.... jsem zvědavá jak to všechno dopadne snažím se tomu věnovat sedím na internetu a sháním jen to všechno objednat, jen mne mrzí že to je na těch stránkách to na těch a to poštovné také není nejlevnější :-( ach jo no co ale je to jednou za život, to víš od po do pá jsem v práci tak to řeším koupí přes net nestíhám to shánět jinak :-D nemáš nějaké tipy ?
Odpovědět
Profilova fotka
no já popravdě objednávám taky přes net.....
Odpovědět
budu ráda za každý tip ;-) v jakých barvách jste si vybrali svuj velký den my bordó krém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Vítám novou nevěstu,ahojky Nefertiti ;-) :-N To jsme na tom asi stejně,já taky většinou objednávám přes net x-) ale máme tady na Praze 6 svatební obchůdek (kamenný) tak tam jsem taky toho hodně nakoupila :-) Terkooo achoooojky,co máš proti úřadu??? ]-( :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím novou nevěstu x-) Písnu dýl, dělám bramboráky a koláče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my krém :-D sorbonek: ašooooj nic proti úřadům ale neni to to co chci ...a po zkušenosti u kamarádky co jí tam ten oddávající mlel něco o ponožkách a tak tak jsem to hned zavrhla :-p :-D kauculacek: mnáááám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) Nefertriti vítám tě:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky všem, příchozímnevěstám :-D děkuji za milé přivítání, no právě jsem ve stádiu kdy se mi líbí vše a tak pořád jen zvažuji s kamarádkou co bude nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nefer: ty jo a tak jestli si začala až teď, tak to budeš mít asi nestíhačky :-D My už plánujeme skoro rok s holkama :-D Bramboráky snědený a teď sem vyndala první várku koláčků - voněj, ale jšestli bduou i tak chutnat? :-D
Odpovědět
to já tak plánuji od listopadu asi no snad to bude dobrý vím že to bude v bordó a šampaň Hmmm koláčky přeji dobrou chuť ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, bordó a šampaň už je skoro všude ;-) a koukám že nemáš žádný albíčko z příprav? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonk, tak se snad povedly.. Fotit je nebudu - každý je jinak veliký a jsou šišatý :-D Příště už budu vědět jak na to ;-)
Odpovědět
kaucul: Taky mám ráda bramboráky, jenže mi vadí, že nadělají tolik smradu....
Odpovědět
Profilova fotka
Tjn, ale mňam :-)
Odpovědět
Jojojo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Tak vidíš,že jsi to zvládla ;-) já jsem se nakonec rozhodla,že si je objednáme :-D páč bych musela dělat asi 30 plechů a to nevim,kdy bych to stíhala :-| takže korunky neušetříme ]-( :-D Jinak tento týden už si chceme jít domluvit kytky a objednáme všechno cukroví (koláčky,dorty a dort svatební) at už mám klídek a pohodu :-) teda jen si to tak plánuju,ale ráda už bych to měla za sebou 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já sem to sorbí chtěla jenom na ochutnávku, na svatbu v žádném případě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo - to zasejc budete povídat až já půjdu spát, že jo ]-( :-D
Odpovědět
Já jsem tu..... jen řeším autopůjčovnu v NY :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Kura: proč autopůjčovnu? A v NY? =-)
Odpovědět
Dobré ránko. Budeme jezdit po USA, tsk na to potřebujeme auto. Už teď je spousta aut zamluvených...
Odpovědět
Profilova fotka
Jako na svatebce bo kdy? :-)
Odpovědět
Jojo, na svatebce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Kde se touláte?je tu nějak mrtvo ]-( :-D Zrovna řešim,jak to uděláme se svatebním dortem =-) chceme si ho vyzvednout den před svatbou a odvézt ho do restaurace.Jen nevim,jestli "přežije" cca 25 km na konci června 8-( =-) Jak to máte vymyšlený vy???
Odpovědět
sorbon: Chceme ho odvézt 400 km daleko na konci června :-D Myslím že 25 km není až takový problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Tak to asi nebude takový problém,těch 25km :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu vás jen pozdravit a jdu si zas hajnout:-(pořád spím:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?