Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mňam, dala bych si je hned!!!!! Poslední dobou jsem nějaká rozežraná!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A povedly se teda, Sorbíčku? Jsou s mákem nebo povidlama? Bože můj, jak bych si dala... Ale s takovou budu do svatby jen kynout, musím se hlídat, jinak se do těch šatiček nanašněruju! Vždyť já už to mám za pár, holky, uf! :)
Odpovědět
sorbonku: Kdy budou v albíčku?
Odpovědět
Jsou lepší než ty předchozí, ke kterým bylo to video ?
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny,za chvíly tam budou ;-) Dudunko:Jsou z mákem,tvarohem a povidlama :-) chtěla jsem dělat ještě jablečný,ale zapoměla jsem koupit jablka :-D :-D :-D Kuratkol:Jsou lepší,jak vzhledově,tak chutově x-) tak trochu jsem podváděla =-) těsto jsem nedělala,ale koupila jsem dvě balení českých buchet za 2x37,- a 274,-koláčků je na světě :-p :-D :-D teda +mák,povidla a tvaroh :-) Ale pořád to vyjde o dost levněji,než kdybych si je objednala z té cukrárny ;-) :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko ahooooooooooooooooooooj ;-) :-D Tak jak probíhají přípravy???už se nám to blíží vid? :-) :-N Holky,koláčky jsou v albíku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ašoooooj zlato mojéééé :-D přípravy jdou dobře ;-) blíží se to pěkně rychlééé už se těěěšiiim :-D Ty koláčky jsou supéééééééééééééééééééééééééér ;-) a už máš šatičky????????????
Odpovědět
sorbon: jak jsi to udělala z českých buchet ? a recept ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Koupila jsem 2 krabice českých buchet,to je sypký prášek ;-) jen do toho přidáš olej,vodu a vejce a necháš těsto kynout,no a je to x-) to je fígl,vid? :-D :-D :-D Terko:Šatky mám,jen je nechci dávat do alba :-) páč nechci,aby je náhodou objevil někdo známý x-)
Odpovědět
sorbi: A jde to chuťově poznat ? A recept na tyhle koláčky máš odkud ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :-) teda, sem po celém týdnu KO, dneska padnu a budu chrápat jak kotě :-D x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sorbí a nechceš mi je jen ukázat a pak hned vymazat?? já je tady taky nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíku, že bych ty tvoje svatební koláčky zkusila jen tak o víkendu?? x-) x-) Vypadají naprosto mňamózně, úplně si mě udělala chuť na ně ;-(
Odpovědět
Kaučul: Plány na víkend ?
Odpovědět
Profilova fotka
Terýýý ahojky to je dost že jsi se na nás přišla podívat :-D :-D Kauculko ty mlsný kotě :-D :-D :-D :-D sorbíčku jsi šikulka máš mojí velkou poklonu jsi fakt dobrá vypadají úžasně :-N :-N :-N mňam teda ty jsi fakt dobrá!!!!!!! Kuratkol tak to je super že budeš mít šatičky už se nemůžu dočkat foteček:-)
Odpovědět
sandulko: Nějak se tu teď moc neobjevuješ tak jak před pár dny. Asi užíváš těhu někde jinde :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kuratkol nene neužívám si jinde poslední dobou jen spím tak proto tu nejsem:-)
Odpovědět
sandu: Aha, tak to je na tom těhotenství blbé. Když máš volný čas, tak ho prospíš.... Ale spánek je sladký :-) Já ho teda miluju hodně. Nejlepší je, když je člověk brutálně unavený a usne hned, jak lehne...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to znám to ted prožívám zavřou se mi oči a jsem kantáre :-D :-D :-D :-D doufám že jednou neusnu ve stoje:-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, brý ránko :-) chvátám na nákup, ještě sem ani nevymyslela, co bude k obídku - holky co vaříte? A přemýšlím o těch koláčkách že udělám, Sorbííí, jsi tu? :-)
Odpovědět
kaučul: Dělám pečenou rybku zapečenou se sýrem (pangasius).
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak nad tím co budu vařit taky přemýšlím...vůbec nevím:-(ale mám vyndaný vepřový tak něco uklohním:-)
Odpovědět
Vepřový moc nemusím, tak se mu vyhýbám.... Na rybku se moooc těším a pro mimi by taky byla dobrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zas nemusím ryby :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ej, tak to budou karbanátky :-D Já vepřový můžu - navíc, musím- ze zabíjačky ho vždycky je, za ty 3 roky jsem ho nemusela vůbec kupovat v krámě x-) A rybišku taky můžu ;-)
Odpovědět
My máme taky maso ze zábíjačky, které jsou organizované, když je potřeba. Jen já to vepřové neberu, jen to hovězí bereme. Není to o tom, že bych nejedla madso vůbec, prostě mi vepřové nechutná. Chutná mi jen grilovaný čuník....což je divné, ale bohužel je to tak. Vepřové řízky, vepřové pečené maso atd. mi prostě smrdí.... Rybičky jsou navíc zdravější.... U nás doma se jedli zas hlavně králící z vlastního chovu.... dnes už je nechovají, takže nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj tak jsem dodělala gulášek :-) a ještě musim dodělat knedlíky....pořád mi kyne těsto.... :-| :-D
Odpovědět
ahojky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?