Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Kdepak jste holky ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu ;-) Dotedka jse byla na balkoně,naordinovala jsem si do svatby povinné opalování :-D a odpolko budeme grilovat masíčko na zahradě,už se těšim :-N jen zítra zase do roboty a na to se vůbec netěšim ]-( :-p :-D Ale co,4 dny utečou jako voda :-)
Odpovědět
sorbon: Na zahradě ? Závidím... Kde že to bydlíš ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy ste kecalkýýýý :-D Včera sem byla k večeru na další grilovačce u kámošky, paxe tam hrálo na kytaru, hezky ohníček a už to jelo - bylo to super. Teď sem dokvačila dom, byla sem u našich a musím trošku poklidit :-N
Odpovědět
kaučul: Ty jsi samá grilovačka.... co to bylo tentokrát ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje mamina se hlasí:-) :-N Já jsem byla celý víkend u našich tak jsme se na komp nedostala:-)teda kauculko ty jsi dopřáváš :-N :-N :-N
Odpovědět
sandu: Ahojky, jsem si říkala, kde jsi... Rodiče už ví ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen mamka ví:-) a co u tebe nového?
Odpovědět
Vbec nic, nevím, jestli je dobře nebo špatně
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám hrůzu!!!za 2 m+síce svatba a já mám všechno jen tak rozdělaný mám ted pocit že nic nezvládám a nestíham:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klíííííííd Sanďulko :-) Já sem na tom jaxi stejně :-D :-p
Odpovědět
sandu: Nápodobně :-) Jinak dobré ránko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je tak to jste mě uklidnili holky já začínám šílet a to do slova..jinak taky přeju dobré ránko:-) Holky venku je táááák kráááásně a mi musíme hnit v práci:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď vybírám kravatu pro tatíka :-) V pátek sem objednala bílou pro Jirku, včera sem poslala penízky - budu už mít čelenku. JEště musím sehnat nějakou hezkou korunku a pak budu zkoušet, co a jak a sebe budu mít "hotovou" :-D Během týdne pojedeme koupij Jířovi kravatu - máme slevu 500,- takže nás vyjde cca na 4 stovky, což je super. A bude mít takovou, jakou si přál. Pak mu někdy koupit boty, což bude největší kámen úrazu a jeho budu mít "hotovýho".. Objednat se k vizážistce (nikdy sem u ní nebyla) je to přes kámošku a pak ty všechny další věci, kterých je fááákt hafö :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda kaucuoko máš to natřískaný pěkně...no já z těch bot mám taky strach navíc ten můj se ještě neodhodlal si jít vyzkoušet oblek!!!!!!!!!cvok prej je pořád dost času :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: tak to sem poprosila jeho mamču, aby mě s ním pohohla - smaa bych ho taky doteď nenahanala :-( ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi taky poprosím protože to je děs s ním :-D :-D ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tjn a budeš to mít z krku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeho???,to ne toho budu mít na krku celý život :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to sakóóó :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já vím :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, nějak se ale pořád nemůžu dokopat, abych dodělala ty svatební noviny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tu nikdo? Haóóó =-) :-|
Odpovědět
my taky ještě nepořídili oblek... mám to podobně jako vy, akorát mi s tím nikdo nemůže pomoct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) :-N Já toho taky ještě spoustu nemám :-| :-D svatbička se blíží a mě se do ničeho tááák nechce 8-( Tak do příštího týdne,bych chtěla mít už všechno zamluvený (kytky,dorty,koláčky atd.) pak mi ještě zbývá koupit sponky do vlasů,příteli musíme nechat zkrátit kalhoty od obleku,tento týden budeme platit svatební cestu,no prostě je toho hafoooooooooooooooooooo :-( :-D :-D Jo a ještě někdy v květnu musíme zaject do restaurace a domluvit vše kolem hostiny 8-( x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no když vás tady holky čtu tak jsem na tom ještě dobře:-)ale stejně je toho hafo:-( No musíme to už dotáhnout do konce
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, achjo, zas nestíhám... Přišla jsem tu na vás na chvilku juknout, snad zítra na dýl. Pořád máme doma kupu práce, přítel dnes upravoval na míru skříně, takže opět celý byt vzhůru nohama... :-N A k PC jsem se dostala až teď, tak vás jdu aspoň pozdravit, papaaaaaaaaaa a sladké sny o svatbách a miminkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dudu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýý ránko, Dudu, teda vy makáte :-D Sorbí, sme na tom stejně, taky nemám skoro nic a je toho ještě moc moc moc ]-( :-p
Odpovědět
kaučul: Dobré ránko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?