Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sorbonko přemýšlela:-) holčička bud Sofie nebo Vanessa a kluk Tobiášek:-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
JÉÉÉÉÉ to jsou krásný jména! :)) Sorbonko no jo, Kuratko má pravdu, musíme ty řasy vyzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kutatkol,Dudunko.No máte pravdu,budu muset trénovat :-D :-D Sandulko:Jééééé,to je přesně jméno pro holčičku,které bych chtěla i já :-N Sofie,úžasnýýýýýýýýýýý x-) Já teda původně chtěla Sáru,ale jelikož příjmení by měla Ráczová tak Sára Ráczová by asi nebyla nejlepší volba a ještě kdyby nedej bože ráčkovala :-( :-D takže Sofie Ráczová by šlo,no ne??? :-D Ted jsme naplánovali svatební cestu,bude to Chorvatsko do 4* hotelu,viděla jsem fotky a chci tam hned :-D :-D :-D uáááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
sorbonku: My už taky rezervovali hotýlek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol a kampak jedete??? ;-) :-N
Odpovědět
Do USA :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláho,fakt joo =-) =-) =-) tak to musí bít super ;-) :-N
Odpovědět
sorbon: Já už tam jednou byla 4 měsíce, tak teď tam jedem na svatebku a navštívíme přitom známé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo,jednou bych se tam taky chtěla podívat ;-) tak snad na stará kolena :-D :-D :-D Jinak včera jsem byla u své kadeřnice a domluvila jsem si zkoušku svatebního účesu na 5.6.v ten den se žení můj brácha,tak alespon to vezmu jedním vrzem :-D budu na jeho svatbu pořádně učesaná a rovnou vyzkoušíme můj svatební účes :-p :-D :-D Co nejdřív už chci všechno dozařídit :-( dorty,kytky atd.at mám pak už leháro ;-) x-) Jdu do hajan,tak pááááááááááááá |-| :-)
Odpovědět
sorbonku: To je dobrý nápad :-)
Odpovědět
sandu: Už nakupuješ oblečky ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,co je dobrý nápad,že jdu do hajan??? :-D :-D :-D Vůbec nemůžu zabrat,takže asi budu nocovat u PC :-| :-D Jééé,já už se těšim jak budu kupovat oblečky na mimčo :-) ted dělají všechno tak krásný x-)
Odpovědět
Článek se načítá
sorbon: Ne, dobrý nápad je, že zkoušku účesu použiješ k nějaké příležitosti. Příjde mi to škoda vyhodit peníze za účes jen tak a nevyužít ho...
Odpovědět
sorbonku: V Tescu dnes měly šílený slevy, tak jsem pár oblečků koupila. Bodýčka za 35 Kč kus, ponožtičky 3 páry s masážními zónami za 42 Kč, rukavičky pro mimi, aby se nepoškrábalo 2 páry za 21 Kč. Vše moc krásný.... Neodolala jsem a trošičku maličko nakoupila. Jestli otěhotním, nechám si to. Jestli ne, dám to některé těhotné kolegyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,tak to jo ;-) už jsem myslela,že je dobrý nápad že jdu do hajan :-D :-D :-D Tak to je super,že byli takové slevy ;-) já jsem na tohle pověrčivá,do třetího měsíce těhotenství nic kupovat na mimčo nebudu,páč stát se může cokoliv :-( ale pak vezmu obchody útokem :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbon: To já taky říkala, ale dneska jsem nějak nevydržela. Já ani moc nakupovat nebudu muset, budu mít dost hadříků po mamči a jejím mimi. Má teď 2 roky, takže to není tak dávno. Už aby to bylo že ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš super,že dostaneš věcičky od maminy ;-) no už se taky na mimčo těšim a moooc x-) Kuratkol a co gelové nehtíky??pořád drží??já na nich byla zrovna včera ;-)
Odpovědět
sorbonku: Drží, už je mám dost odrostlé. Co jsem sledovala holky v tramvají a tak, tak je měly mnohem hezčí než já první den. Měla bych změnit salon. Nemáš tip ? Kde sis je nechala dělat ? Nemáš fotečky ?
Odpovědět
Všimla jsem si, že má v albíčku fotku od rezetky. Rezetka pochází od nás z Přerova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-)děkuju za pochvalu jmén no ještě budu muset popřemýšlet ale kluk bude na 100%Tobiášek:-) Vanessa je krásný ale tvrdý se mi zdá asi to vyhraje Sofinka:-) Jinak holky já mám taky nalepovací řasy tak začnu asi taky zkoušet :-D :-D :-D :-D Kuratkol:oblečky nenakupuju ještě chci počkat až to budu mít od doktora potvrzený ale tejně asi začnu nakupovat až po svatbě :-) Jinak svatební cestu nakonec budeme mít ale rozhodli jsme se kvuli tomu že jsem těhule Itálii:-)Pojedem autíčkem aby jsme mohli zastavit a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, zdar holčiny :-) My sme včera grilovali krůtu - bylo tu asi 20 lidí, takže docela záhul :-D Sandu: krásná jména x-) Já sem si nalepovací řasy chtěla koupit, ale nakonec sem si řekla, že to nechám na svých. Jířovi by se to moc nelíbilo. Koupila sem si super řasenku, tak ta mě je pomůže trošku zvýraznit a navíc kašlu :-D Jdu dělat salát bandorovej ;-)
Odpovědět
kaučul: Je grilovaná krůta lepší než kuře ? sandu: A jaké jste měli plány na svatební cestu předtím?
Odpovědět
Profilova fotka
Brý skoropoledne holčiny ;-) Kuratkol:Fotečku nových nehtů zachvilinku hodim do alba ;-) vždycky jsem si nechávala dělat francii a ted jsem chtěla změnu.Tak mi moje nehtařka Janička dala na konečky zelené třpytky (prý se mi to bude hodit k očím) :-D Jsem tam spokojená,ale jezdim za Prahu cca 25km. :-| ale zase raději si zajedu tam,než abych chodila tady u baráku a nestálo to za to :-N Sandulko:Jména si vybrala fakt super ;-) a ty řasy,to bude pro mě tvrdý oříšek :-( měli bysme ale už začít trénovat x-) Holky,já se tak těšim na tu dovolenou :-N :-N :-N myslim,že si to všechny (potom usilovném zařizování) zasloužíme ;-) :-N :-D
Odpovědět
sorbon: A k tomu bysme mohly být ještě těhotné.... to bysme si taky zasloužily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Nehtíky jsou tam ;-) fotila jsem si je sama,takže z blbého úhlu :-| ale ve skutečnosti jsou hezčí :-D To s tebou souhlasim :-) třeba se vrátíme z dovolené ve třech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,na tebe jsem málem zapoměla =-) ahoooojky :-D Jééé,krůtu bych si taky dala :-) nezbyl ti kousek?že by jsi mi ho třeba poslala poštou :-D :-D :-D My se chystáme zítra grilovat,jooo maso to já můžu :-D
Odpovědět
sorbonku: Takový jsem ještě neviděla :-) Kolik tě stojí nehty ? Kéž by ve třech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Poprvé mě stály 650,-a ted za doplnění gelu platim 550,-nehty jsou moje,jen potažené gelem ;-) Kuratkol:Neboj,na dovolené se to určitě povede ;-) páč přestaneš myslet na práci,problémy,no prostě úplně vypneš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krůta je moc chutná, dělali sme jí poprvé a má fakt vynikající masíčko :-) Měla 14 kg a něco málo tam zbylo :-D K večeru písnu víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,to souhlasim,že krůta je výborná :-) já z ní dělám skoro vše i gulášek z krůty je výborný x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?