Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
M2 je to teoreticky jedno kdy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mrkněte mi do albíka, už tam mám svůj portrét - překreslenej a doupravenej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a svatební oznámení------ jupííííííí x-) x-) x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
kaučulko to je senzace!!!!!!!!!!!!!!!nádhernýýýýýý,už bych to určitě neupravovala :-D je to fakt originální a krásné :-) :-) :-) :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: děkuji :-) Mám z toho radost ;-) Buď na bílý a nebo na barevný papír strukturovaný to půjde ;-)
Odpovědět
Nádhera :-)
Odpovědět
Je tu někdooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
jáááááááááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu : 2v1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :-) tak konečně pátek, já se tak těěěěšíláá x-) :-D
Odpovědět
já takýýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, vy tady holky vůůbec nepovídáte :-( Nemám co číst..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky:-)Já vám chci předem popřát Veselé Velikonoce at vás ty vaši drahouškové pořádně vyšupou:-))))) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kaucul: Nebyl čas... sandu: jsem mu to zakázala, jinak si bude měsíc sám prát, vařit, žehlit....
Odpovědět
Profilova fotka
Drahoušek bude v práci a pomlázku bych mu usela uplýst, aby nějakou měl, takže tohle neřeším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A taky přeji krásné velikonoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte hezky zařízený:-)já mu pomlásku koupila:-)
Odpovědět
Kde jste ?
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, teď sem přijela z vínkového dýchánku :-D
Odpovědět
Tak vínkový dýchánek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo vínko to si nedám pěkně dlouho :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyyy promiňte kočky, tento týden jsme dělali nějaké stavební úpravy v bytě, fakt hrůza, všude bordel, omítka, špína, nic na svém místě... No ještě furt uklízíme.... Ale už se to blíží zdárně ke konci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem, že nebudu mít co dočítat ale až tolik teď nečetujete, co? No bodejť, když je venku tak krásně!:) Jinak s těma termínama to musíme nějak vykoumat:) Určitě to nějak zmáknem! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko tys koupila "manžovi" tatar? Ty jo, to mě nenapadlo, to si musí miláček obstarat sám, ale možná to pořeší nějakou vařechou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cus Kauculko, mňam, vínkový dýchánek... A jak moc ses zadýchala? :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dudu já jí kupuju pravidelně ale ta lonská to nevydržela :-)ne já jsem jí koupila jen tak pro dekoraci on mě nešupe:-)))) Tak to jsem ráda že už máš skoro všechno za sebou no ikdyž ten uklid je kolikrát to nejhorší ze všeho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme teď spali úplně v peřinách obklopených prachem a bordelem, hrůza:) Tak ty si takto vyhraješ doma s dekoracema? to je super! :) Já letošní velikonoce budu ráda, když vůbec provběhnou v bytě, kde se dá vařit a spát, haha ;-) A jak se cítíš, už přichází nějaké příznaky???
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu je mi fajn nebejt těch // na testu tak ani nevím že jsem těhulka ;-) ;-) :-D :-D jen mi občas přes den přepadne únava a musím si lehnout a nebo je mi trochu nevolno ale to většinou během chvilky odezní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holčiny mojééé :-N Taky přeju všem krásné Velikonoce x-) Sandulko,tak co ty naše mamino :-N už jste přemýšleli o jménech? Jinak dnes jsem si koupila na svatbu umělé řasy,to bude trapas,až nás budou oddávat a mě se to začne odlepovat :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbonku: Musíš si to nacvičit stejně jako ty koláčky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?