Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko - tahle slečna http://www.beremese.cz/album/album.ph... si vzala tvoje 2 fotečky =-)
Odpovědět
kaučul: Dobré ráno :-) Fakt si vzala její fotky, to je síla
Odpovědět
Profilova fotka
kurako: jj ]-( Až budeš mít chvilej, pošli mi ty datumy, jak bys mohla na srazík ;-) a kde by se Ti to hodilo
Odpovědět
kaučul?: Já to dopředu moc nevím, kdy pojedeme na Moravu, je to podle služeb přítele a on je dopředu neví. Jen ten 2.týden v kvetnu vím, protože tam svátek a taky jdeme vyzvednout pasy... Takže se asi domluvte vy a když budu moct, tak příjdu... Nebudu to nijak komplikovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, tak to bychom se ještě domluvili ;-)
Odpovědět
Jak to jde v práci ?
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, tak dneska tady nejsou šéfové, bude klídek. Dodělám svatební noviny a možná část oznámení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobréé ránko holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak navrhuji někdy v druhé půlce května, co vy na to? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... ;-) ještě budou úpravy
Odpovědět
sandu: Nevadí ti, že tě má někdo v albu ? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sanďulce to nevadí, bude ráda, že koluje :-D
Odpovědět
Všechny z vás si berou po svatbě příjmení svého manžela ?
Odpovědět
Profilova fotka
já jo x-) a nijak nezdkrácený, budu celá Kaňuková :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já budu zkrácená:-)
Odpovědět
aha
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím, - možná se zastavím večír ;-) Jdu na schůzku s kuchařema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo kaučulko s kuchařama jo???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vše domluveno ;-) zas mám další úkol splněn :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jdu vás jen pozdravit :-N Tento týden děláme v práci 12-tky,páč zítřkem končíme a musíme v práci stihnout i práci za pátek :-p :-Djsem z toho nějaká utahaná,tak sem ani nestíhám chodit :-| x-) Zítra budu mít na ochutnávku další várku svatebních koláčků,zase z jiné pekárny =-) tam stojí kilčo 290,-a mělo by to bít cca 220ks.tak uvidíme a kdyžtak už zamluvíme :-p :-D :-D Tak páááááááááááá ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky!!!tak jsem to nevydržela a řekla to příteli :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu,fakt jooo =-) =-) :-N a co,jaká byla reakce?ten musel skákat radostí do stropu,vid? ;-) :-D
Odpovědět
sorbon, sandu: Ahojky. Sandu: Co říkal ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky no rozbrečel se pak mě pořád držel v náruči a pak jen vyslovil že je strašně moc štastnej odjel a přivezl mi kytičku :-N :-N :-N :-N pak jsme leželi na sedačce přitlený a pořád jsme si prohlíželi testíky :-N :-N holky to bylo táááák dojemný :-N :-N :-N no brečeli jsme oba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyy ahoooooooooj promiňte teď nestíhám, ale zítra už bych měla být na příjmu:)) Cože Sandulko, tys to už řekla? To je krása!!!!!! Jdu si to přečíst pozpátku co jste tady psaly:))
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeežiš to je kráááááááásnýýýýýýýýý Sandulko.... To mám velkou radost za vás oba!!!!!!! :-N :-N Gratuluju i k týhle jeho reakci, to musíš být fakt šťastná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky já bych se s váma na tom Černém Mostě moc ráda sešla, ale nešlo by to spíš některý den po práci? My na víkendy jezdíváme pryč, míváme různé akce, navštěvujeme rodiny na Moravě... Můžu pondělí až čtvrtek, třeba už od 17ti hodin, klidně do 22hodin. V tomto rozmezí. Jinak víkendy prostě někdy vyjdou, jindy ne... Já mám teď toho zařizování hodně - vždyť mám svatbu na konci května! No taky je pravda, že ta druhá půlka května je na mě už asi docela pozdě... Tak uvidíme. Třeba to nějak všechny vymyslíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: jáááá to věděla, věděla, že to nevydržíš ;-) :-p Dudu: já v týdnu nemůžu, je to pro mě z ruky a další den vstávat do práce - nezvládám ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ holky s tím srazíkem to musíme vymyslet:-(a co po dudu svatbě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?