Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu zařídit ikebany, tak zatím ;-)
Odpovědět
kaučul: Já mám jen 1 den kvůli pasům na svatební cestu, trvslé bydliště mám na Moravě, takže musíme vyřizovat tady a brát si na to dovolenou...
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Já mám taky koupený nový botky a určitě si je budu muset na svatbu rozchodit,páč jinak bych v nich nedošla ani k tomu oltáři 8-( :-D Jinak,nám v práci nařídily dovolenou na pátek,takže budeme mít 4 dny volna :-p :-p :-p :-D rovnou toho využiju,v pátek bych chtěla k holičy a na nehty x-) Taky si šetřím dovču na červen ;-) v práci mě namíchli,páč máme nárok ze zákona na 2 dny volna,před svatbou (den před a v den D) a od 1.1.09 nám z toho zaplatí jen jeden,to jsou blbci,co? ]-( :-S Dovču si vezmem jen 14 dní po svatbě a ještě máme 4-5.6.páč to se žení můj bráška ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem si jela koupit sukeň riflovou - a mám x-) Sic sem si představovala trošku něco inčího, ale co :-D A tchýně mi dovezla oranžový ubrousky a košíčky na metáčky :-D Teď už je jenom složit ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou to ty úúúúplně neuobyčejnější, zevnitř nejsou ani bílé, ale hodím do nich ubrousek a třeba vytisknu njěkaý obrázek či něco a nalepím to tam. NEbo mašličku oranžovou a hned to bude veselejší :-D Za 2,- /ks, no nekupte to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol já už jsem přihlášená ale nevím kam se mám přiddat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - o tom nepřemýšlej, prostě se přidej ;-) Někde se "uchytíš" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ašooooooj beruškýýýýýýýý :-D tak jak jste si užili víkend??? Sandulko: já mám takovou radooooooooooooooooost :-D to je bombááá:-D víš co můžeš udělat dát ten test do rámečku a dát mu to zabalený jako dárek :-) (to je jen nápadík) Sorbonečku můůůj achooooj pěkně dlouho jsem tě neviděla :-( jak se máš? :-D máš už šatičky?
Odpovědět
sandu: My jsme zde: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... Tam bys taky asi patřila, když se ti to povedlo v březnu :-) Nebo pak až mezi těhulky : http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
terýýýýý ahojky já mám taky raaaaaadoooooooooossssssssstttttt!!!už jsem to práskla mamče ta měla ohromnou radost až z toho začala brečet:-) Jinak terýýý nápad je to dobrý říkala jsem si že bud dám testík a nebo dám fotečku z ultrazvuku:-)
Odpovědět
sanfdu: Ještě jsem viděla kartičky, kde bylo napsáno u ultrazvuku něco ve smyslu "ahoj babi a dědo, moc se na vás těším, v srpnu se uvidíme" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt????????????????? ježiš tak to je bomba!!!!!!!!!!!!!to by bylo hezkýýýýýýýýýý :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sandu: já už bych taky tak chtěláááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terýýý neboj zadaří se:-)a vy se taky snažíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja holkýý ;-) Opět pondělní ráno, chjó :-|
Odpovědět
Ahojky kaučul...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak je při dalšííím pondělku Leni? :-)
Odpovědět
Nejsem v práci, máme dovču, takže to jde. Byli jsme dělat nové pasy na svatební cestu a ty staré jsme nechali doma. Naštěstí je stačí vzít, až si budeme vyzvedávat ty nové.
Odpovědět
Profilova fotka
A jó vlastně, ty máš dovču, já zapoměla :-) A to už vám pasy udělájí teďka na nové jméno? :-o
Odpovědět
Neudělají. Oddací list dostaneme až do měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyyyyy :-D Kuřátko: tak to je blbý, budete měnit pasy hned dvakrát, co... No jo, holky, to nás čeká asi velké oběhávání úřadů po svatbě co... Sandu a Kuřátko: když jsem říkala, že se v těhotenství nesmí syrové maso a ryby, tak sem patří taky např. uzený losos (myslím si to), pak carpaccio, pak třeba tatarák, taky italská nebo španělská šunka typu prosciutto, atd... Nebo třeba pozor na vajíčko naměkko! A taky ty sýry plesnivé a zrající, všude tady můžou být ty blbé zárodky, co způsobují poškození plodu a potraty. Je dobré o tom vědět předem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko a Kauculko a Tery - všechny vás zdravím! :-D Holky, mám zajímavou informaci, dnes jsem šla v polední pauze po Praze 1 a nakoupila jsem si spoustu věcí za málo peněz - výprodej ve svatebním salonu, slevy 50% a víc, na vše, i na doplňky! :) :-D Adresa je Újezd 25, jmenuje se to teda květinové studio, ale je to dohromady se salónem. Fakt supr ceny! :-D Koupila jsem si závoj (i když jsem ho původně nechtěla, ale aspoň na pár fotek ;-) ), no a taky paraplíčko a botičky s uzavřenou špičkou - na obřad! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holčiny, mám ještě jednu novinku - mám hotové prstýnky!!!!!!!!! :-D :-D :-D Dnes jsem pro ně byla. Ten můj je úúúúžasnýýýýý, jsem z něho úplně hotová!!!!!!!! :-D Večer uvidí ten svůj i moje drahá polovička, tak doufám, že bude taky spokojený :-D
Odpovědět
ahoj, akorát vyjíždíme z Moravy, tak vás jdu aspoň pozdravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny mojééé ;-) :-N Terkoooo,ahojky x-) ty se mi furt vyhýbáš,vždycky jsem jukneš,napíšeš tak co holky,co je nového a zmizíš :-( :-p :-D Dudunko:To je super,že jsi objevila ten obchůdek na Újezdě :-) já se pořád přemlouvám k objednání zbylých věciček na svatbu :-| Sandulko-maminko kde jsi?????????????????? =-) =-) :-D :-D Kuratkol:Tak šup k nám,z Moravy ;-) :-) Kauculko:Achooojky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mamina se hlásí!!!!tady jsem :-D :-D :-D Dudu děkuju za rady:-)dám si určo pozor:-) Kauculko promin že už jsem se pak neozvala ale nebylo mi dneska nejlíp:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Že ty nám utíkáš na koníka ]-( :-D :-D sandu,jaktože ti nebylo dobře??? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nevím sorbí asi ty ranní nevolnosti nebo jak se tomu říká:-(ale pak jsem se najedla a bylo mi na chvilku dobře:-) ale pak to přešlo:-)je mi fajn dneska jsem měla na testíku už tučné//:-)tak jsem měla radost:-)ted se soustředím na zeleninku a tak a snažím se odpočívat:-) Jinak na koníka zdrhám ale nějak se nemůžu tam usadit:-)tady je mi nejlép holky moje:-)
Odpovědět
ahojky, tak jsem zpět.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?