Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí:-)já kouřím jak cikán za pařezem a podívej:-)a navíc zrovna hubenour taky nejsem:-)samozdřejmě ode dneška jsem přestala kouřit ani mi to nechutná ale sorbí není to tím:-)fakt ne:)je to o psychice a ted je podle mě nejvhodnější doba na snažilkování protože myslíte na svatbičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny,mrkněte sem ;-)tady má ferinka čerstvě narozené miminko x-)to je ale brouček :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Ty taky kouříš???myslíš že to nebude tvému příteli nápadné,že jsi najednou zničeho nic přestala??? =-) x-) Ale naprosto stebou souhlasim,že je to hlavně o psychice ;-)
Odpovědět
No jo, my dělali skoro všechno správně a nevyšlo to bohužel... Tak snad příště.... Pár vylepšení provedeme.... Mám dělohu nějak dozadu zakloněnou říkala mudr, to znamená krapet náročnější :-) Uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sorbí kouřím no asi mu to bude nápadné no uvidíme a nebo mu řeknu že jsem přestala a basta beztak si to přál:-) Kuratkol:tak o to´m jsem slyšela a četla někde...prý je bud zakloněná nebo může být i předkloněná.. psali to nějaký holky už jsou těhule ale musí být tuším doma na rizikovým:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko mamino ;-) :-N Sandulko:To je pravda,můžeš se vymluvit na to,že si stejně chtěla přestat x-) My ženský umíme bít dobré héérečky,když chceme :-D :-D :-D Já už do rána makám 8-( mám tady takového prádla na žehlení :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí ahojky:-)no o tom mi povídej já tu mám prádla až se dělá tma :-D :-D ale kašlu na něj:-)užívám si a odpočívám:-)včera jsem nemohla vůbec usnout tak nějak mi v hlaě šrotovalo všechno možný:-(nejhorší je si zvyknout na roli vdané paní a zároveň na roli mamky:-)je toho moc najednou ale sem ráda:-)já to zvldnu:-)
Odpovědět
sanud: Proč máš v pase datum svatby 20.3. ?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To je jasný,chvíly to potrvá než si zvykneš že už nemáš zodpovědnost sama za sebe,ale hlavně za to malé ;-) a na 100% to zvládneš,neboj ;-) :-N Ale musí to bít úžasný pocit vědět,že máš v bříšku mimíska x-) uáááááá-já už chci taky :-D :-D :-D :-D :-D Kuratkol:Ahojky,tak jakpak se máme???jsi ještě na Moravě??? ;-) =-)
Odpovědět
sorbon: Ještě jsem na Moravě až do zítra večer. Je tu moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Teď sem vylezla z postele :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sorbonko jojo :-)je tokrásnej pocit fakt!!!moc ti přeju aby to byo co nejdřív jojo na tu zodpovědnost se budu muset připravit:-)je to zvláštní...nejdříve jsem si to staršně přála a říkala si jak všechno zvládnu a ted to přišlo a jsem uplně mimo :-N Kuratkol ty se máš:-)je tam krásně vid? Kauculko sluníčko dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Brý poledne :-p :-D :-D Ty jsi ted vylezla z postele a já už mám vyžehlenou horu prádla,se mám vid? :-p :-D :-D :-D Kuratkol:To ti věřim,že je tam krásně ;-) já jak můžu ject kamkoliv mimo Prahu,tak si to maximálně užívám :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, tak teďka sem dosnídala a přemýšlím, co budu robit dál :-D Asi vytáhnu letní věci a ozkouším, jestli je na sebe ještě nacpu, včerejší zkouška jedněch šatů moc dobře nedopadla :-N :-D Sorbí: žehlit? ani mě nehne dneska 8-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,ted si dosnídala a můžeš jít pokračovat,šup do pelechu :-D :-D :-D :-p Já už konečně uklízim zimní botky a vyndavám rovnou letní :-N Já žehlim každou neděli,je to takový můj rituál 8-( :-D :-D a za půl hodky mi přijde kamarádka s malou a to už bych vůbec nic neudělala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kauculko moje řeč :-D :-D ani mě nehne :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, letní botčiky si budu muset nějaké pořídit. Minule jsem chtěla vyrazit v sukni, ale jaxi sem neměla k tomu botky, jedině botasky, navíc ze zadu okousaný od naší psí slečny ]-( Sorbí.. jj, to už si tady písala. Zasejc je to dobrý, si to takhle navyknout ;-) Já oběd hotovej mám - ze včerejška :-) Muž je teď víkend v práci, takže lenosším. Maximálně hodím prádlo do pračky, ale co budu muset udělat a to mě asi nemine, je vytřít ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... slušnýýýý :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mám dotaz :-) Máte na svatbu koupené nové botky?? A chodíte v nich doma? Já totiž nevím.. Vždycky když se si koupila nový botky, tak mě tlačily :-(..
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, tu nikdo? ;-(
Odpovědět
kaučul: Já mám na svatbu koupené nové boty, ale sukně nenosím, takže je asi nerozchodím. Doufám, že tlačit nebudou. Těch pár kroků, co v nich půjdu, jinak budem jezdit autem.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám botičky z lonska tak to vnich snad zvládnu i na svatbě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko: ja nemyslela venku - to bych si je zničila, ale asi spíš doma v ních chvilej pochodím :-D Sandu: jasně že zvládneš :-D Už máš album na koníkovi? :-p
Odpovědět
kaucul: Já se v nich málem zabila na plovoucí podlaze, ne tak v nich tam ještě chodit :-) sandu: My jsme na konikovi v místnosti snažilkování od března. Na konika se nemusíš registrovat, stačí použít stejné přihlašovací údaje jako pro beremko.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky sem měla na tý dlažbě co dělat :-D
Odpovědět
Co jinak kaučul? Já mám zítra dovču naštěstí... Nemusím se dnes stresovat zas do práce....
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem teĎ sepisovala, co je potřeba všechno ještě nakoupit a sehnat - jsou toho plný 3 A4 :-o ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty se máš, dovču x-) Já si jí nechávaám všechnu až na červen, chci tam mít 3 týdny v kuse :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Taky Vám příjde, že drahým polovičkám je ta svatba tak trošku ukradená a všechno řeší na poslední chvíli? ]-( Grrr...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?