Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbííííí jo kauculka byla úžasná krásně se semnou podělila o to štěstí :-D Já doufám že zítra bude čárečka o trošičku silnější:-) kuratkol,neboj příští měsíc jsi na řadě ty:-)uvidíš:-) sorbí děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Jj,určitě bude silnější ;-) Kuratkol:Příští měsíc jsi na řadě ty a další pak já (to už bude po svatbě) :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a je to sorbonek to hezky naplánoval:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holky :-) Sem se vzbudiila a na telefonu 8 nepřijatejch hovorů - se všichni zbláznili, ne? :-D 8-) Sorbí: njn, já byla úplně rozjařená z té suprové informace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočiny ;-) :-N Dneska máme tááák krásně x-) Kauculko:8 nepřijatých hovorů???no prostě jsi nepostradatelná ;-) :-D :-D Sandulko:Já to mám vymyšlený,vid??????????????? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky, máme to promyšlený, teď už jen držet se plánu... My jsme dnes na Moravě, je to tu mnohem lepší naž v Praze, plánuju že na samotě uz lesa ulehnu do trávy a budu koukat do nebe a nechám se pálit sluníčkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky!!!! Holky!!!!! Kauculko měla jsi pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta čáááárrrrrrrrkaaaaaaaaaaa SÍÍÍLLLÝÝÝÝ!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D HOLKKY CO MÁM DĚLAT JŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: Říct to taťkovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene kuratkol s tím chci ještě počkat:-)až mi to potvrdí lékař tak mu to povím:-)ale je tohrozný tu radost dusit v sobě ještě že vás tu mám a můžu se svámi podělit o tu radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To je bezva,tak už je tutovka-HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-D :-D :-D :-D Tak moooc gratuluji MAMINKO :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí děkuju:-)vy jse zlatíčka moje:-)já vás nemít:-) :-N :-N :-N :-N :-N pořád mi to nějak nedochází:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sanduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kočičko mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cožeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????????? No já se z toho snad po...................... to je úúúúúúúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ježiš to je nádheraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strašně moc Ti GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jsu si pročíst pozpátku diskuzi, jela jsem už včera ráno do Zlína k našim, tak jsem nebyla na PC...
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To ti věřim,že ti to ještě nedochází ;-) :-D musí to bít krásný pocit když zjistíš že čekáš miminko :-N :-N A mega překvápko to bude asi pro skoro manžu :-) když mu oznámíš,že po roce snažení se to konečně povedlo :-N :-N x-) Já se těšim na dobu,až budu já tomu svému oznamovat že čekáme mimíska :-N jak ho znám,tak bude samou radostí skákat až do stropu :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Sorbonko no to já taky závidím Kauculce že měla možnost se jako první dozvědět tak úžasnou zprávu!!! Sedím tady u komplu a jsem z toho úplně hotová!! Sandulko jak to děláš, že nás rozbrečíš na dálku???? To je fakt senzace!!!!!!! A říkáš, že čárka sílí??? :-D Supr!!!!!!!!!!!!!!! Prostě už je to hotová věc!!!! Já být tebou to fakt zkusím do těch přítelových narozenin vydržet, byl by to překrásný dárek! Normálně mu naděl těhotenský test dárkově zabalený v nějaké uxusní krabičce, hahahhahaha!!! Aby to vypadalo třeba jako hodinky a pak vybalí testík!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je krásná motivace i pro nás, co, kočky? Tak šup na to, ať si můžeme dát všechny koncem roku sraz i s bříškama velkýma jak balón!!!!! :-D :-D :-D Sandulko a aspoň se nebudeš teď stresovat ze svatby, budeš myslet na ještě hezčí věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčičky moje zlatý :-N já sem zvás na měko koukám že brečíme všechny :-D :-D :-D :-D holky já jsem tak neskutečně štastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dudunko kočičko moje !!!!děkuju!!!!!!! Holčiny no já to vydržím asi do těch jeho narozenin má je za 14 dní to už bych mohla mít i potvrzené od lékaře:-) :-N :-N :-N HOLKY!!!!!!!!!!!JÁ JSEM TĚHULÍNKA!!!!! holky já se jenom bojím aby se mimísek udržel:-)já vím že ještě nemám vyhráno ale vím že je to krásnej pocit holky musíme udělat srazík a koukejte mít už všechny bříška at se necítím jak tlustá jeptiška:-) holky já už normálně koukám na netu po kočárkách já sem asi prdlá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Holky ale staršně moc vám děkuju :-)jste mc hodný fakt jsem z těch zpráv od vás vycítila že máte obrovskou radost!!!!!!!snad ještě větší než já:-)))))až mě to rozbrečelo ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dudu udělám to jak říkáš testík do krabičky nebo fotečku z ultrazvuku:-)to je výborný nápad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten se rozbrečí radostí už ho vidím:-) Holky ale je to strašně těžký to před ním tajit :-( já mám dneska od rána usměv od ucha k uchu a přišel přítel a povídá mi:prosím tě co ti je miláčku?proč se tak přihlouple furt culíš???stalo se něco????????a já nene zlato já se směju jak je venku krásně :-D :-D :-D :-D a on ty si prdlá ne????nedala jsi si tu marihuanovou cigaretu? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to sem šla smíchy do kolen!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko, udrží se, hlavně nepij žádný alkohol - ani troškü - a kupuj si těhotenské vitamínky a já být tebou, tak jím první 3 měsíce co nejzdravěji, ideálně BIO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahahhahaha :-D :-D :-D :-D No jo, tak se prý poznají těhulky, mají záhadný úsměv jako Mona Lisa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ty moje rady jsou asi trochu mimo mísu, co? :-) Omlouvám se, určitě víš toho o těhotenství 10x tolik co já :-N
Odpovědět
ahojky :-) Vidím, že diskuze se rozjela ve velmi dobrém duchu :-) Taky se těším, až budu těhotná. Vůbec si nedovedu představit, jak by se přítel zachoval, když bych mu to oznámila....
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol:-)brečel by:-)štěstím:-) dudu neboj jsem zodpovědná maminka:-)dneska jsem byla v lékarně a koupila si calibrum babyplan těhulky v začátcích a taky zobu kys.listovou:-)a dneska jsem si dala ovoce a zeleninku:-) Holky víte co se mi dneska stalo??šla jsem na solárko a málem sem po třech minutách omdlela:-(udělalo se mi hrozně špatně:-(takže solárko už nechci ani vidět navíc asi není moc dobrý pro mimíska co vy na to? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dudu co bych ještě měla papat?poradte budu ráda za každou radu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vyfotila jsem vám testík je v albíku :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: Neměla bys pít žádný bylinky, v 1.trimestru ne. Vhodná je kyselina listová a taky komplexní vitamíny pro těhotné ženy (teda pokud nemáš štítnou žlázu, pak bys kompletní vitamíny neměla)
Odpovědět
sandu: Solárko ani saunu bys neměla, není vhodné pro mimi..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem si koupila obojí:-)děkuju kuratkol a nevíš co dál?a co myslíš těma bylinkama?jako koření třeba?
Odpovědět
různé bylinky tzn.čaje..
Odpovědět
Profilova fotka
aha:-otakže třeba černej čaj nemůžu?a co ještě? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?