Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale vyspíte holky moje:-)ale já si myslím, že jestli sem v tom tak bych měla asi počkat s testem až do pondělka...v pondělí bych to měla dostat teda v lepším případě nedostat:-))))))ale to by jste asi nevydrželi že ne? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: To teda ne, nemůžeš se otestovat už teď?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D kuratkol :-D :-D :-D ty sji číslo :-D :-D :-D ne ted ne :-D :-D nemám tu ranní moč víš? :-D :-D :-D :-D ale koukala jsem na diskusy těhulek a skoro každá píše že se jí to na testu objevilo až 14 dní po tak nevím jestli ještě nemám počkat do neděle:-(ale já to asi nevydržím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu nečekej až do neděle, stejně to nevydržíš :-D písu z mobilu, jsem na tom odberu
Odpovědět
Profilova fotka
jéé aha :-(chudinko:-(počkej??na jakým??
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol a testovala jsi ještě?nebo budeš?počkej taky chvilku a když to nedostaneš testni
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu já byla na darování Plazmy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha:-)to je hezký ;-) to chodíš pravidelně?
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem poprvé :-) ale chci chodit. Jdu spát, už sem unavená po tom týdnu. tak zase zítra, ahojda x-) :-)
Odpovědět
Jo, testovala jsem ráno, ale nic. Vím, že nejśem těhotná. Zkusíme příště..
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře kauculko takovejch jako jsi ty by mezi námi mělo být víc:-)taky jsem o tom už uvažovala,ale bohužel ještě neuskutečnila:-(tak dobrou papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale kuratkol to nemůžeš vědět ...třeba budeš mile překvapená ..moje kamarádka byla v šoku když jí test ukázal //protože neměla ani jeden příznak:-)a kdyby ne tak nevěš hlavu příště se zadaří:-)
Odpovědět
sandu: Já vím, že těhotná nejsem, takže si nebudu dělat žádný planý naděje. Snad příště...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:To je právě to,co jsem ti psala už minule =-) nejde si říct,tak a ted otěhotním a počítat s tím že se to na 100% povede hned na poprvé,pak je člověk akorát zklamaný :-( ;-) Právě proto tomu nechávám volný průběh a když se nebude dařit dál,tak to začnu řešit =-) ;-)
Odpovědět
sorbon: Jenže ono to není jen tak. Mám něco se srdcem a pořád je to horší a horší, je to ze stresu z práce. Už mi chtěli nasadit léky, které však nemůžu brát, jestli chci mimi. Potřebuju z té práce vypadnout. Když bych otěhotněla, šla bych hned na rizikové.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tě chápu kuratkol:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýýý ráááánko 8-)
Odpovědět
Dobrý ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nám tady nějako blbne net :-( Ale mám dobrou náladu - je pátek a navíc krááásné sluníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) brýýý ránko:-) holky!!:-)tak jsem si ráno udělala testík!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
aaaa????????? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
povííííídej povíííídej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no rychle, jaktože tady ještě není napsaná odpověď? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandůůůů, rychléééééé, sem zvědaváááá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no objevila se mi tam slabá druhá čárka :-N tak nevím co si m ám o tom myslet mám to dostat až v pondělí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
JO JO JO A JE TO TADY, JE TO TADY x-) Sandu, čekáš MÍMO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta čárka bude čímdál tím silnější a silnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D no uvidíme!!!!!!!!jestli ta čárka bude v neděli silnější tak je to jasný!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu, jestli tam JE náznak čárky, tak už je to jistý tééééď - NO GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?