Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacku kde tě mám je mi smutno ]-( sorbonku:ty hraješ playstation ? ]-( Tery:tobě se snad zas porouchal komp ne? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky změnila jsem si ikonu tak aby jste mě poznali :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to jsi moc hodná, sandy, já mám ještě furt dilema... hmmm ještě nad tím budu přemýšlet jestli si nakounec nepořídím bílou klasiku:) Jsem trdlo, já vím. Když já jsem si pořádně ani jiné nevyzkoušela... A ty tvoje šati jsou čistě bílé nebo krémové?
Odpovědět
Profilova fotka
nová fotka, supr - na tamté mohli na druhou stranu určitě oči nechat kluci, teda pokud sem nějací chodí:) I když jsem četla nějakou starší diskuzi, kde nějaký "honzik 7" zařídil pro svou drahou polovičku celou svatbu jako překvápko, ona nemusela ani hnout prstem. ty jo. A měl to fakt namakané, včetně exkluzivního menu, vystřelovacích konfet a svatebních holubic. Prostě klobouk dolů! Plánujete taky něco takového - netradičního, co by lidem vyrazilo dech? Já uvažuju nad těma holubicema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene já původně chtěla bílé a mamča taky že bílé je prostě klasika a paní v salonu se na mě podívala a řekla že šampaň barva(smetanové)by mi moc slušeli a já je oblékla a už nechtěla sundat přítel bude mít krémový oblek tak se sladíme .Já být tebou tak neměním jsou překrásný ale za zkoušku nic nedáš zkus si i jiné a uvidíš:-)pak dej fotky sem a mi už ti pradíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jakou barvu sis vlastně sanduli vybrala? Tu vínovou nebo fialkovou? Už je to definitivní nebo mám ještě hlasovat? ;-) PS: takhle vás bombardovat přípsěvkama nebudu, nebojte holky, já jsem tady na beremese jen párkrát týdně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,už jsem zas tu,ale za chvíly zas zmizim :-p :-D Sandu:Já ten playstation neumim ani zapnout :-D Dudunka ahojky ;-) To je jasný že můžeš k nám :-N nás tu moc není,takže každý nový je vítán x-) Jinak Terka na nás zase kašle ]-( :-D Terko ty potvoro,kde máš bít :-S :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo holubičky budud mít 100% a limuzínu tu si zas přeje maminka a určo ohňostroj no a pak projíždku jachtou po vltavě jinak žádný extra speciality neplánujem:-)teda ten kluk musí být šikulka:-)ten můj nechává vše na mě teda po pravdě ani nechci aby se přidal chci to posle svých představ ale je fakt že vše s ním probírám.On je zlatíčko on mi stejně vše odkejvá i kdyby byl proti on ví že mi to udělá radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku ahoooj aha já myslela že to mastíš se svým drahým:-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko klidně hlasuj budu ráda protože mám dilema a fakt nevím je fakt že bordo má každý ale mě se líbí no ]-( tak nevím ale fialová je užasná
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunka:K tomu překvápku,dostala jsem nápad,že by jsme mohli nacvičit ten netradiční první tanec.Začneš ploužákem a pak to rozjedeš :-D Ale MP (můj přítel) se k tomu moc nemá ]-( x-) No a na druhou stranu,už se vydim jak v šatech dělám nějaký akrobatický kousky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, sandy, brzdi - je to sranda nebo je to vážně tvůj plán? haha, no fakt jsi mě dostala. Upřímně řečeno nad holubicema, pár rachejtlema a původně i projížďkou po orlíku jsem sama uvažovala, ale jsem tak trochu asi svatební blázínek, radši to moc po rodině nepublikuju,takže střílíš si z nás teďka nebo to opravdu bude taková síla? :-D sorbonku ty už máš i prstýnky, fíha. A botky... No asi jsem zaspala, vˇždyť se vdávám o měsíc dřív a nic takovýho ještě nemám, uf :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no sorbonku já ukazovala to video od tebe drahýmu a ten se smál:-)moc se mu to líbilo tak možná k tomu dojde:-)ale asi až to drahý rozjede tak se budu smát víc než svatebčani :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene ta jachta je malá a stojí málo no a pár rachejtlí to musí být na tu limuzínu si moc nepotrpím ale jak maminka řekne musí být:-)ona si jí vždycky na svý svatbě přála a neměla jí tak se chce zřejmě vyřádit na mé svatbě s tou jachtou přišla taky maminko ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko, ty jo, no to ale není vůbec ale vůbec špatný nápad !!! Hned to řeknu přítelovi - ale už téměř chrní u televize - ale prý ten ploužák můžem pak v závěru pořádně zrychlit:)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je bomba sandy, to jsem ráda, že nejsem sama ulítlá na nějaké takové vychytávky. Já jsem původně chtěla po obřadu na Zvíkově jet se všema svatebčanama po Orlické přehradě, už jsem měla zjištěné i pronájmy lodí atd., ale nakonec jsem to přesunuli na Svojanov a tam žádné lodičky nejsou:)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty rachejtle chci taky, ale přítel mě brzdí, já bych totiž taky chtěla všechno... No ještě říkal, ať to teda nekupuju hned, že by to za ten půlrok ještě nějak vyschlo či čo... No, když mluvíme o tom schnutí, jdu si vyfénovat vlasy, nebo se u toho komplu nachladím. Jinak přeju dobrou noc a mrknu sem zase zítra! Papa
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to jsem taky ráda že nejsem ulítlá jenom já já to prožívám jako by ta svatba byla první a poslední :-D :-D :-D :-D :-D Holky hodila jsem pár foteček do albíčka té restaurace kde budem slavit a taky tu jachtičku kterou budem mít:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No sandu :-. holubice,ohnostroj,jachta,limuzína-kam se na tě hrabu s jedním tancem :-D :-D :-D Já bych do toho tance klidně šla,ale MP říkal že se tam nebude ztrapnovat.To jako nevim před kým,všechno budou kamarádi a rodina a oni vědí že když nás to chytne,tak jsme pěkný raplouši :-D :-D Dudunka:No my (já) jsme si se vším trochu pospíšily x-) Mám hotové jmenovky,vývazky,ted dělám na svatebních novinách,mám boty,věcičky na výzdobu stolů,prstýnky atd.atd :-D Já už bych se mohla z fleku vdávat :-D :-D :-D Holky moje,já pádím do pelechu |-| tak pápápá a hezké sny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahahaha jojo, přesně tak:)) Vidím, žes přidala ty holoubky do albíčka, takže to myslíš vážně vážně ;-) No takže když nejsem sama, kdo si myslí, že je to dobrý nápad, tak já si je asi zajdu taky zarezervovat (neboj, na 30.5.) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu.To místečko je krásné ;-) prý jachtička,vždyt je to obr jachta :-D :-D :-D Tak a ted už vážně mizim,ju?pá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tomusíš víš jak je to pak krásná fotka?ale bacha holuby letí vždy na nejbližší střechu tak at to ten fotograf stihne :-D :-D :-D :-D sorbonku to jsou nápady mé mamči já jen jako se přidala:-)ne kdybych to měla platit sama tak bych si to určitě dovolit nemohla:-(
Odpovědět
Profilova fotka
papa sorbonko, přítel už mě žene od počítače - bydlíme v garsonce, tak musím chodit spát na povel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa sandysku! :-) Však ono to zas tak drahé není a všichni na to budou vzpomínat - podle mě se cení nápad :-) dobrouuuu
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa holky moje:-)zítra si napíšem taky jdu do pelechu přítel na mě z ložnice volá:-)asi něco bude chtít :-D co asi???? :-D :-D papa Sorbonku :děkuju nene ona je malá to se ti zdá je tak pro 30 osob:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudunko přesně tak je to jednou za život :-)papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Teda, tak dneska sem dorazila do práce teprva teĎ.. (jinak sem tu už v 5:35) a to mi to určitě dneska rychle uteče :) Jen šéf měl zas poznámky, oni vždycky musí člověku zkazit náladu!!! Grrr... Jinak dudu vítám tě mezi náš :-D - prstýnky chci od pana Kouřila z Brna, vybraný je máme, ale chci si je ozkusit naživo, přeci jenom 6 mm je 6 mm :) Já teďkonc s novinama nějak stagnuju, mám 9 stránek a tak nějak nevím co tam ještě dát, zasejc mě to chytne časem :-D A oznámko si naškrábnu sama, uvidíme, jak to dopadne. Ale co, je to naše oznámko, tak když se nám bude líbit, tak na ostatní víte co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculácku ahoooj:-)já jsem dorazila do práce až ted:-)na šéfa se vyprdni ]-( to jsou prostě šéfové no....taky to občas nemám jednoduchý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Má nám sem přijet dnska z ministerstva náměstek, tak tu všeci šílí a já si v klidu prohlížím svatební šatyi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebovala bych poradit:-)nevíte jak to bývá když máš na svatbě kameramana a fotografa celý den jak je to s jídlem?jestli si jídlo jako vozí nebo obstarávají sami?nebo jestli bych měla udělat menu i pro ně:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?