Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale v pase máš pořád jinčí datum Sandu :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem se zas nacpala:-)co jste měl dobrýho? Kuratkol:to byl žert ale určo budeš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já neměla denska nic, jen polívku nějakou Kulajdu. Teď sem vytvářela ty přání - mám hotovo, tak sem ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyyy potřebovala bych poradit. Včera jsem donutila miláčka, aby si vyzkoušel oblek s botama, a nevypadá to nejlíp. Ty bílé boty jsou moc výrazné, úplně "svítí" a upoutávají pozornost jen na sebe. Chtělo by to boty v barvě obleku, neboli středně šedé. Ale vůbec nevím, kde je sehnat... Na bazárku ani aukru nic rozumného nemají, u Bati jen jedny a drahé.... Hmmm... Nemáte nějaký tip? Ono v té šedé je toho málo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) koukám že se tu toho moc neudálo ;-) :-N Ty bláho,ode dneška 3 měsíce,to je fičák :-D ale pořád se uklidnuju tím,že si řikám ještě čtvrt roku :-p :-D Dudunko:S botkama ti asi moc neporadim,zkus Daichmann =-) tam mají ceny dobré,ale zase nevim jestli v šedé barvě :-. x-) Tak já zas běžim,pááááá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbonko ahoj dudu kauculko kuratkol kde jste
Odpovědět
Profilova fotka
:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Dudu - já bych to neřešila šedýma botama, ani netuším, jestli takové extistují - normoš bych koupila černé boty ;-) A ty už se dají sehnat snáz. A bílé boty? Kdyby měl i doplňky (košily nebo kravatu a tak) v bílé barvě, tak by to tolik nevadilo :-) Sorbí - Ty na nás poslední dobou úúúúplně kašleš :-D Sandu - Tusom a ty už seš pryč :-D Kuratkol - Přeju hezký den :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zkoušela sem se malovat na to oznámení - vůbec mi to nešlo :-( , takže mě bude nakonec malovat mamka :-)
Odpovědět
kaucul: Dobré ráno. Mamka je taky šikovná na malování jako ty? Živí se tím ? Já jdu za chvilku zas na anglinu. Jak dopadla kontrola v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, neživý, ale je dost šikovná :-) A určitě mě namaluje moc hezky ;-) Kontrola už postupně ustupuje, tak snad v pohodě :-)
Odpovědět
Dort už máš zařízený? Kolik bude stát?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zařízený ho mám, ale kolik budes tát nevím, to sem se neptala. Bude mi ho dělat kamarádka. Teda doufám, před měsícem zjištila, že je těhotná, tak snad nebude blejt :-D
Odpovědět
No snad ne :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mi dělat ty mini dortíčky, ten katastrofickej a mini indiánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyy holky! Kauculi katastrofický dort? Co to má být??? :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu: http://www.beremese.cz/album/view.php... jen bude trošku upravenej na sanitku a záchrannáře :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahahhaha. tak to je fakt sranda:)) To se bude všem líbit, Kauculi! :))
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky holky ;-) jsem zas tu :-p :-p :-p Kauculko:Já na vás nekašlu :-p jen se tu toho tedka moc nedělo a jsem pořád nastydlá,takže jsem se léčila ;-) :-N Jinak Kauculi ten "katastrofický"dort nemá chybu ;-) :-D Dnes jsme si byli vyzvednout v cukrárně svatební koláčky (na zkoušku) a minizákusky,když otevřela tu obr krabici se zákuskama,tak jsem je tam pomalu nemohla ani najít :-D :-D :-D ty byli tak pidi :-D Takže ty minizákusky vypustíme úplně a raději koupíme normální zákusky,no a koláčky jsou super :-N ale počítali jsme ,že bysme jich potřebovali tak 10-12 kilo (kilo je tak 80ks koláčků)-to je hrůůůza :-( ]-( =-)zkusila jsem je dát do výslužkové krabičky a budeme jich do každé dávat 30 =-) x-) Jak to budete mít s výslužkou vy??? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sorbonko, v tom já neporadím =-) , nechávám to komplet na své mamce, pouze jsem vybrala krabičky a předala počty lidí a o výslužky se postará mamča. Má víc zkušeností, už se vdávala segra:) Navíc jsem z kraje, kde se na výslužkáh nešetří a když jsem donesla mamce menší velikost krabičky, tak mi řekla, to takovou používají jen Pražáci, prý není tady v Praze zvykem dávat velké výslužky, ale na Moravě by si třeba lidi řekli že jsme škrti. No co já vím, já to neřeším. Vím akorát, že to cukroví bude celkem pro 40 lidí stát 10.000 Kč a to na svatební tabuli nebudeme skoro nic dávat, protože tam budeme servírovat medovníkový svatební dort a taky čoko fontány... Připadá mi to strašně moc peněz... uf. Ale já to neplatím, takže do toho nekecám. První jsem se vztekala, protože jsem žádné cukroví nechtěla, ale pak jsme to přestala řešit. No a pak dáme každému kromě krabičky s cukrovím ještě svatební vínko a čoko Milka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo sorbonko tak to budu muset ještě objednat ty koláčky:-(((to se mi zdá malo že se jich dá tolik do košíčku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Kdyby záleželo na mě,tak bych ty koláčky úplně vyškrtla :-| ale zas na druhou stranu,ke svatbě to prostě patří ;-) Sandulko:Já když jsem to počítala,tak se mi úplně protočily oči :-( 8-( ono taky záleží,jak jsou ty koláčky veliký.Nám to vychází že kilo je 80ks,takže na výslužky pro hosty budeme potřebovat tak 7-8 kilo a pak budeme potřebovat na radnici,do práce,fortografce,do restaurace,na hostinu a domu (před obřadem) takže ono to na těch 10-12kg vyjde :-| 8-( :-D to je hroznýýý,taková várka :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, tak já nebudu mít ani koláčky, ani cukroví, prostě jen oběd a dort. Po svatbě pak odjezd na soukromou akci je pro vyvolené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo sorbonko to je šílený no mě ta moje říkala že 2KG je 100 koláčků :-S ach jo tak to je mazec!!!!!zítra jdu doobjednat!!!!!!!!!!!!!!!!! :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Určitě je lepší vzít víc a když zbyde tak zamrazit ;-) než aby ti scházelo x-) Kuratkol:Kdybych měla jen oběd,tak bych vůbec koláčky atd.neřešila ;-) já ti tááák závidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo kuratkol taky závidím máš to bez starostí:-) sorbonku máš pravdu lepší víc než mín ty 200,-mě už nezabijou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Jj,to souhlasim dvě kilča už se v tom ztratí ;-) Já jdu do hajan,tak pááá zítra |-| ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa sorbonko:-) ;-) :-)
Odpovědět
Samozřejmě bez starostí to není..... o to víc budoucí tchýně vyvádí..
Odpovědět
Kdepak jste holčinky :-) Kuchtíte ? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?