Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko ty si číslo jebáááááákkk :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ten by mě teda moc nevadil bych ho zamaskovala:-)ale ten déšt ]-( ale jak říká sorbonek asi to má vychytaný a bude krásně sorbí ahoooj Kuratkol ahoooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj kočandy ;-) jdu vás aspon pozdravit :-) a letim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojj terýýý jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste holky moje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ranko :-) Včera mě přišly stuhy oranžové - 100m, takže na dekoraci je to už snad všechno. Chtěla jsem ještě ratanové koule mezito, ale to uvidím, kdyžtak dokoupím - teď bude jarní velikonoční bláznění, tak toho bude všude plno :-D KAdeřnici sem si přeobjednala ještě na jednu zkoušku 8.6. - tak aspoň že tak. A chata super, jen sem zjistila, že je tam míň stolů, takže někdo prostě bude muset sedět s nohama od stolů mezi svýma nohoama.. mno jo no.. :-N Odedneška tu máme tu kontrolu z ministerstva ]-(
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Co bude kontrolovat kontrola ?
Odpovědět
Profilova fotka
všechno, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculko..to s tím sezením neřeš bez ta se pak opijou a sedou si kam se jim to bude hodit :-D hlavní je že se ti to líbí:-)A co ta zkouška?ti jsi si jí posunula?jako dřív aby jsi jí měla?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol jak dopadlo snaženíčko?ani jsem se nezeptala :-D snažili jste se?my jo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zašla sem za ní včera a dohodly sme se, že urobíme 8.6. - aspon těch 14 dní před svatbou :-D :-p Holky tady nehorázně sněží!!!
Odpovědět
sandu: Snažili jsme se o 106 :-) Odpočítávám dny do testování :-) Kdy budeš testovat ty ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky nesnažte se tak ]-( ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to kuratkol přestala řešit takže ani nevím kdy to mám dostat :-D :-D :-D :-D :-D dny už neodpočítávám protože když jsem je odpočítávala na just jsem měla spoždění a nic z toho :-D takže když to za měsíc nedostanu budu testovat a nebo až budeš ty testovat tak já taky ovulku jsme měli stejně ne? :-D :-D :-D :-D Kauculko:-)já ti to připomenu až se budeš snažilkovat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: Dám vědět, jak budu testovat. Nejdřív by to mělo být vidět teoreticky 2.4., ale kdo ví.... Stejně to nevydržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: jj, to se mi to říká :-D Tady je ta kontrola - hnus zelenej ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky promiňte já teď vůbec nemůžu těžce nestíhám ale večer přijdu!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dud: kde máš zasejc fotku?? ]-( :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já už ji tu mít nechci, víš... protože do svatby chci být "ilegál", nechci aby někdo přišel na mé albáčka a svatební výzdobu a tak... Protože mám tady umístěné i svatební list, víš a odkaz na beremko dostali všichni svatebčané, že tady můžou rezervovat dary. Prostě sem budou všichni chodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu - jo tááák :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen ať se podívají - stejně na živo je to něco inčího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dudu:-)koukej přijít večer at taky pokecáme:-))))ty naše inkognito 8-) kauculko jakej hnus zelenej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kuratkol tak to budem testovat za chvilku vid? a to je tvoje první snažení??Nějak mi to uniklo možná že jsi to psala :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - no jako šmejdi :-D Je to tu dneska hustý a to bude celej týden ]-(
Odpovědět
sandu: Je to moje první snažení. ale kdyby to nevyšlo, tak pár věcí trošku změním pro příští snažení. :-D kauculko: Všechno kontrole ukaž, ať jsou už rychle pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já plánuju přestat brát pilule po svatbě, snad do půl roku by se to mohlo chytit x-) a příští rok už bych byla mamina :-D - můj plán, přítel o něm ještě neví :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko tak ted si mě rozesmála :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D prej ..přítel o něm ještě neví :-D :-D :-D :-D ale máš to hezky naplanovaný:-) Kuratkol tak hlavně nebud smutná když o nevyjde podaří se příště a kolikrát jste se tento měsíc snažili?říkal mi doktor že to chce :-x řeba obden ale ne každý den :-D ale držím palečky ale neboj tobě to výjde na poprvý:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám teď v práci taky hustý.... :-| ]-( Největší sranda bude kočky, když budeme nejen současně nevěsty, ale i maminy!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: To je právě jedna z věcí, kterou chci změnit :-). Snažili jsme se 3x za sebou a myslím, že to nebylo to pravé ořechové :-).
Odpovědět
Profilova fotka
no to chce vždycky prý zkusit den pauza a zase tak mi to vysvětloval doktor ale řeknu ti že ono to asi chce klid pač já bych podle rad doktora musela mít minimálně už 100 dětí :-D :-D :-D :-D Dudunko tak to by byla dobrá kuriozita všichni vdané a těhotné :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: dělám si z toho srandu, ale jestli mě budou v práci opravdu takhle s*át, tak to tak nakonec dopadne :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?