Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Teda holky, když to tu tak čtu, tak si připadám divná. Asi nejsem úplně normální. Připadá mi, že jste všici strašně hr... Já to vše začala plánovat v lednu a mám toho už dost, něco málo chybí, ale jsem nějaká v klidu. Je to normální? Je fakt, že jsem realista. Mám vše naplánované, co kdy pořídíme, za kolik a kde. Ale prostě klid. Od začátku ledna máme zařízeno: šaty (první půjčovna, první šaty, žádné jiné půjčovny jsem neprocházela, abych se vyhla stresu, jaké jsou ty nej) korunka, náhrdelník, naušničky, regata pro ženicha (v té půjčovně jsem rovnou koupila) zabukování obřadu oblek prstýnky vybrané oznámení zamluveného fotografa i hudbu domluvené zhruba představy o kytkách a dortech Ale furt mi připadá, že i tak jsem naprosto abnormálně v klidu? Nevím jak je to možné, když čtu vaše vzkazy.
Odpovědět
pokud nejsi nervák odjakživa tak proč divná, prostě se nestresuješ.
Odpovědět
@twigik Jů to jsem ráda, mamka mě i podezírá, že se netěším, ale to není pravda, těším. Ale mám doma na papíru hozený plán, co, kdy, kde a jak zařídíme. Na každý měsíc něco, pěkně postupně a ten plán, pokud ho nezačnem vybočovat a pojedem podle něj mě udržuje v klidu. Můžu doporučit. Od malička si házim plány na papír, proto jsem asi takovej klidnej realista. Jo ale jakmile se nějak od plánu odchýlím, to je pak tóčo. :-D Ale to vemu druhej papír a udělám oklikou přes nastalý problém cestičku zpět k původnímu plánu. Jinak stále tak nějak pokukuju po oznámení. Mám vyhlídlé báječné, ale furt mi něco říká, jukni ještě jinam. Tak to je jediná věc, kde koukám ještě po jinejch věcech. Tak holky, kdybyste měli typ na oznámení do 15,- Kč. Netradiční, bo tradiční, ale ne nijak barevný, tak mi sím poraďte. Taky sháním výzdobu na hostinu. Bílo - bordó. každý typ uvítám. A zkuste to taky s chladnou hlavou. ;-)
Odpovědět
já jsem naprosto v klidu, nevím jak ostatní. není to otom že si to plánujeme moc dopředu , ale je to otom, že každý měsíc financujeme něco. prostě vše postupně. to není o nervozitě víš?:-) aspon u mě si vedle:-) nechci dávat prachy navše najednou a pak taky chci vše pěkně vybrat a radši mám nato čas, než jak píšeš ty, vybrat hned první šaty...asi to každá fakt máme jinak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem na tom podobně, taky se nenervuju, spíš je to o těch penětích, každý měsíc pořídím něco 8-) . Udělám si tak aspoň radost. Oznámení si budeme dělat doma. Už máme nejspíš vybráno. Tak to jen necháme natisknout na papíry, co jsme si koupili :-). Teď se přemlouvám, aby jsme začali dělat vývazky. Do toho se mi nechce, ale zase budou podle mích představ x-) .
Odpovědět
itimich: souhlas!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Taky souhlasím s tím, že mi přijde lepší vše plánovat. Prostě si neumím představit tak krásný den jako bude svatba nijak dopředu neplánovat a kupovat vždy jen to první, co mi přijde pod ruku a nijak více nevybírat. Je to možná taky tím, že já jsem zase trochu nerozhodný člověk. Ale plánuju strašně ráda, ať už je to naše dovolená, svatba, výlety, prostě mě baví plánovat :o). Ale nic proti tomu, že někoho to nebaví a pro život to nepotřebuje :o). Ale v souvislosti se svatbou je to hodně zvláštní. Neznám žádnou slečnu, která by svůj velký den neplánovala dostatečně dopředu :o). Toť můj názor. Nechci aby to vyznělo jako kritika :o).
Odpovědět
bessi pravda:-) líp bych to nenapsala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na obranu janinaks, podle toho, co psala, tak má vše pečlivě naplánované a to jí drží v klidu. To můžu jen závidět. Já se plánu neumím držet :-D . Chci zavolat do restaurace kvůli výzdobě. Měla jsem to v plánu už minulý týden. Takže mám zatím sekeru "jen" týden :-N . Chtěla bych mít její plán.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se musím pochlubit. Včera jsme si donesli domů prstýnky a jsme z nich nadšení. Pořád se nám mooooc líbí. Tak snad budou i za dvacet let :-D .
Odpovědět
do alba, do alba:-)))) nebo je tam už máš? du číhnout:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
To je nefér, já už taky chci aby nám přišly prstýnky :o(.... Já stále čekám na deštník, tak snad nakonec dorazí. Chceme už taky nechat vytisknout oznámení. Duben se blíží :o)
Odpovědět
Článek se načítá
no jo je to za chvíli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
už je tam jdu dát. Dřív jsem to nestihla. Deštníček jsem si dovezla o víkendu. Jak bude víc času, tak ho sem taky dám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik už jsou tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich Prstýnky jsou nádherný :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-). Mám z nich obrovskou radost. I přítel a to je hlavní.
Odpovědět
pěkný jsou:-) u nás jsme taky oba spokojený:-) at se všedaří:-)
Odpovědět
Tak koukám, že už jste s přípravama skoro u konce :) Já jedu zítra vybírat šaty, tak snad vybereme :) Prstýnky jsou objednané už v půlce ledna, v březnu by měly být. Už se na ně těším :)
Odpovědět
kam jdeš na šatky?
Odpovědět
twigik, četla jsem vaší diskusi a měla bych k tobě prosbičku. Jsem z ČB, svatbu máme týden po té vaší (29.4.), a zatím nemáme muziku. Nedala bys mi kontakt na toho vašeho družbu? Kolik chce za ten den? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mám doma další úlovky na svatbičku :-) . V pátek jsem si donesla z pošty medvídky na auto a košíčky pro družičky. Jak budu mít čas, tak nafotím a dám do alba 8-) .
Odpovědět
itimich: tak to je fajn, že už jsou další věci doma :) Já už mám konečně vybraný šaty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca jaký šatky sis vybrala? Budou v albíčku?
Odpovědět
@itimich No, váhala jsem mezi dvojema. Nakonec jsem si vybrala :) Měla jsem s sebou poradce, ale nakonec jsem stejně řekla dle sebe :) No, do alba je asi dám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca no tak šup šup, jsem zvědavá ;-) Já jsem nejdřív dala na poradce a nakonec jsem šaty vyměnila dle sebe. Takže děláš dobře.
Odpovědět
@itimich Já taky dala na poradce, mamča i setřička mi vybraly, ale pak jsem tam stejně volala, že chci ty druhé :) Pač když jsem se podívala na foto, tak to zase bylo něco jiného než když jsem se viděla v zrcadle....
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, na fotkách to vypadá kolikrát úplně jinak a pak ty, co nejsou ve skutečnosti tak pěkný jsou na fotkách ty lepší. A v podstatě ti ze svatby zůstanou jen ty fotky. :-(
Odpovědět
@itimich jj přesně tak. Takže když se člověk rozhoduje mezi 2 šatama, tak je lepší se kouknout i na fotky, protože jak píšeš, pak ti zůstanou jen fotky. Samosřejmě, že nejdůležitější je, jak šaty padnou, být celý den v něčem co nesedí (přesto, že jsou šaty nádherné) je teda taky na nic :)
Odpovědět
čauky holky tak vás po dlouhé době zdravím. kam půjdete ke kadeřnici? já jsem se dneska objednala do salonu Belle v krajinský, strašně to holky chválí tak jsem zvědavá. chtěla jsem salon cherry ale na ten jsem nesehnala kontakt. .. jak se těšíte holky:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?