Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no my se tak nějak pomalu blížíme ke konci příprav, ale stále je ještě co dolaďovat. Chybí nám oblek, ušít moje šaty (jedu ke švadleně 21.2), vytisknout oznámení, a o víkendu jedeme domluvit dort - včera tam paní nebyla v cukrárně. a to je víceméně vše - když nepočítám koupi deštníku a gumovek. A co chybí vám? Máme to od neděle za 3 měsíce, to to letí :o)
Odpovědět
gumovek???:-DDD my v pondělí jedem pro prstýnky, zařídit kytky, dorty, matriku a pak už jen doladit raut + hostinu, sehnat odvozy, a pohoda tabáček, už jen detailíky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no jasně, gumovek :o). Já mám na svatbu jen baleríny co mám v albu a kdyby bylo hnusně a pršelo, tak budu mít mokré nohy, takže chci sehnat v pracovních potřebách bílé gumovky, dám na ně vínovou mašli a je to :o). Viděla jsem to v plno albech a líbí se mi to. Zítra mám ústní zkoušku, tak na mě holky prosím myslete. Dám pak vědět, jak mi to dopadlo. Bessi
Odpovědět
tak gummovky by mě fakt nenapadly:-))) držíme pěsti!!! papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky..nějak začínám panikařit...!! máme šaty, boty, oblek, zamluvenou radnici, místo na hostinu, oznámení vybrané...co ještě, ještě zařídit???BABO RAĎ!!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
@wajinka napadají mě kytky, dorty, prstýnky, tvoje doplňky (podprsenka...) :o) Jo a holky, zkoušku mám za 2 :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Oh no jo..podprsenka:) to jsem úplně zapomněla:) a kytičky už by jsme měli asi taky zařídit:) a prsteny :) oh..je toho dost:))
Odpovědět
Profilova fotka
@wajinka Je toho celkem dost, ale máme ještě pořád 3 měsíce. A ty ještě studuješ? Já jo a mám ještě diplomku a po svatbě pak státnice...
Odpovědět
Profilova fotka
@wajinka A fotografa už máte?
Odpovědět
bessi ty si šikulka - gratuluju!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No já to mám taky přesně tak a do toho jsem ještě těhotná:) takže tak:) fotofrafa máme naštěstí domluvenýho..tak asi jen ty kytky, a prstýnky...:) uteče to jako voda a za chvilku budeme vdané paní:)
Odpovědět
wajinka. i tobě gratuluju, ale k budoucímu miminku. kdy máš termín??? at jste s piškůtkem v pořádku a pěkně ti roste!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
termín máme 24. 8. takže na svatbě budeme v 5 měsíci:) tak snad to vše zvládnem:) mějte se krásně holky a ať nám ty přípravy jdou od ruky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak jak pokračujete? já nic moc..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zase po dlouhé době u vás :-) . Naprosto jsem neměla čas se tu zastavit na delší dobu. Tak už začínáte být netrpělivé a natěšené? Já jsem si vybrala nové šatičky a najednou jsem se začala strašně těšit na celou svatbu :-D . Ještě musím koupit botičky, organzu... Ale včera jsem si objednala medvídky na auto a kytičky a kamínky na stůl.
Odpovědět
Profilova fotka
@wajinka Ahoj, já momentálně čekám na deštník co mám objednaný. Už aby dorazil. Dneska jsem měla mít zkoušku, ale přes noc jsem dostala chřipku a jsem úplně mrtvá :-( . @itimich Jojo, já už jsem natěšená strašně moc :o). Tak to máš fajn, že už máš objednané medvídky, já je mám taky :o). A co ti ještě chybí doladit? Pojedete někam na svatební cestu hned po svatbě? A jak se to dělá s doklady? Víte některá bližší info?
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich Šaty jsou moc pěkné, opravdu ti sluší ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@bessinka Jsem ráda, že se Ti šatky líbí, já jsem z nich úplně unečená. Zvláště v porovnání se šatama č. 13, které jsem měla mít původně :-N . A musím říct, že až díky těm šatům jsem se začala pořádně těšit. Doladit musím v prvé řadě ty otřesný vlasy. Nechávám si je růst, aby z toho šlo něco učesat, tak uvidíme v březnu na zkoušce, co řekne paní kadeřnice. Pak botky, přemýšlím nad deštníčkem, košili pro ženicha a taky kravatu. No a výzdobu svatebního stolu, už jsem začala nakupovat pár ozdůbek, ale nemám představu, kolik toho tak musí být :-( . A svatební cesta, jestli nějaká bude, tak asi až tak v červnu a chtěli by jsme Řecko. Tak uvidíme, kolik našetříme. Ale mooooooc bych chtěla x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kolik jste dali za oznámení?jen tak informativně?:)
Odpovědět
@wajinka asi záleží na tom kolika lidem se posílá a jeslti si necháváš dělat u firmy. My si navrhovali sami, tiskli jsme 80x....+ pozvání ke stolu 25x
Odpovědět
@wajinka a jak jste se teda rozhodli s tou radnicí? Necháte to tam nebo budete měnit? Když jsi říkala, že už to máte natisklé na oznámení...na kolik hodin jste to měli (máte) domluveno na té radnici? Jinak ať miminko hezky roste :)
Odpovědět
Jinak my už teda konečně přd 14 dny vybrali a a objednali prstýnky :) V pátek jdeme vybírat šatičky :) Tak snad vybereme dobře :) Jinak se ot teda blíží opravdu rychle, zvlášť když do toho člověk dělá zkoušky :)...
Odpovědět
Profilova fotka
hhanca - zůstává radnice, oznámení už je skoro hotovo,tak nemá cenu ho celé přefotit..možná kdybych věděla dřív...obřad je domluven na 13.30:) takže ráno krásně vše postíhám:) kolik jste dali za tisk těch 80 oznámení?
Odpovědět
ahojky holky:-) tak už máme skoro vše, včera jsem si koupila spodní prádlo v Etamu - slonová kost, pěkné krajkové. sice mám bílé šaty ale stejně to nebude vidět... jinak scháním ještě botky...prstýnky už máme, kytky a dorty taky, matrika zaplacena..... a co vy, jak pokračujete???
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí jdeme domluvit kytky a zaplatit radnici..jiank teď váhám nad oznámením anevím,nevím:( :-p
Odpovědět
no jo, já mám vždycky stejný problém, když se mi líbí více věcí najednou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám jedno oznámení,ale více verzí:)
Odpovědět
jo tak aha:-) tak dobře vyber:-)
Odpovědět
Tak i já se přidávám, též mám toto datum v Lázních Bohdaneč na radnici.
Odpovědět
:-) jeee nás bude:-))) super:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?