Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Šumperku,tam asi nepojedeš:) za 1350:)
Odpovědět
to jde ale do Šumperku ne no:-) jiný tip?:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
jiný tip nemám...jinde jsem nesehnala:(
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: No já mám všechny novinky napsané v albu. Dneska jsem spadla z 8 schodů a šíleně jsem si narazila záda, krk, zadek, hlavu...No to bude dneska noc :o(. Takhle to dopadá, když jdu doma jednou po schodech jen v ponožkách :o(.Chystám se koupit deštník a ty bílé gumovky...Ale nevím, jestli to zvládnu do Vánoc. Musím teď napsat seminárky 2 a 21.12. mám zkoušku.
Odpovědět
Profilova fotka
@bessinka : Jezis holka davej na sebe vic pozor, preji brzke a bezbolestne uzdraveni
Odpovědět
no ty jo! bessi až si brzy fit, ale víš co se říká (a ted se to hodí:-))) ) než se vdáš budeš to mít zahojené :-D (teda snad jo)
Odpovědět
Profilova fotka
No byla to děsná noc, spalo se mi blbě a dneska to dost bolí. Ale díky, že na mě myslíte. Bude to snad brzo v pohodě. Dneska jedeme pro stromeček vánoční, tak se těším. Bess
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik : :-)) lip jsi to rict ani nemohla :-))
Odpovědět
vid zrovna mě to tak napadlo:-) holky budete si někdo nechávat dělat gelovky na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: Já určitě ne, nenosím ani dlouhé nehty , ani nalakované. Chci chodit jen na manikůru od ledna. A i s líčením to bude jednoduché. Chci jen řasy a trochu pusu, jinak nic. Já na to opravdu vůbec nejsem.
Odpovědět
Profilova fotka
já nehty určitě ano..nosím je totiž pořád...
Odpovědět
já do nich půjdu taky. prubnu to:-) chci mít pěkný nehtíky
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky tak vás zase zdravím:-) chci se zeptat, co plánujete jako překvápko pro hosty? lampiony, ohnostroj, nebo nic? nebo něco jiného?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. My nebudeme pro hosty mít nic vzhledem k tomu jak málo nás bude a že budeme mít jen oběd v restauraci. Lampiony máme 2, ale vypustíme si je asi až doma. Ještě uvidíme. A co vy?
Odpovědět
já právě přemýšlím, o lampionech nebo ohnostroj, nebo prostě něco,ale nevím co:-)
Odpovědět
nějak to tu zamrzlo:-( tak jak se chystáte na Vánoce?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo zamrzlo. No my budeme dneska zdobit večer stromeček. Už se těšíme. Jinak máme všechno připraveno. A vy? Jak jste na tom? Napečeno, dárky nakoupené?Bessi
Odpovědět
ahojky bessi, tak já dneska ještě jdu pro kapra a nakoupit něco na Vánoční stůl, jako jídlo myslím, stromeček asi až zítra ozdobíme, a dárky už čekaj na svého majitele:-D jinak už mám koupenou kravatu pro ženicha (dokonce 2 - akce 1+1 zdarma) a to pouze za 150Kč!!! pak jsem koupila v ikee svícínky oboustranný. jinak u mě nic nového:-) krásné svátky holkyyyyy!!!!!! ps: jak je ti bess, už lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jaký byly Vánoce holky? Já dostala krásný řetízek s přívěskem a náušky, tak si vezmu na svatbu to aq ne tu bižu. Tu dám na prodej. twigik: No ten krk mám pořád naraženej a asi před 5 dny jsem se strašně kopla o rok vany (máme ji obloženou a máme ostré hrany). Mám děsnou modřinu. Jsem fakt děsně nešikovná.
Odpovědět
ahoj bessi. tak já taky dostala spoustu dárků, potřebné i pro radost )lístky na muzikál, oblečení, něco do kuchyně atd)...:-) zítra ke mě přijde nehtařka, bude mi dělat gelovky tak jsem zvědavá:-) dám sem pak fotečky:-) jinak u mě nic nového:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějaké novinky?
Odpovědět
u mě ne a u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
No mám už definitivní oznámení, akorát ho musíme vytisknout. Teď v lednu chceme na matriku zaplatit poplatek, sejít se s fotografem a dojet do restaurace. Jo a momentálně prodávám bižu jedné nevěstě, co se bude vdávat týden po nás.
Odpovědět
fakt? no vidíš to je náhoda:-) hlavně to strašně utíká:-) na matriku se chystáme v únoru někdy začátkem. někdy v půlce ledna by měly bejt prstýnky pak zajedeme na dorty a kytky. a pak už jen doladovat jak píšeš sejít se s kapelníkem fotografem, atd.... bude toho ještě dost,a začínám propadat panice že nic nemáme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: panice nepropadej, času máme ještě relativn dost,ale je pravda, že to strašně utíká...Já musím do svatby ještě stihnout napsat diplomku, na kterou jsem ještě ani nesáhla. To děsí teď mě. Ale věřím, že to všechny všechno stihneme. Pojedete po svatbě někam na svatební cestu? A jaké máte prstýnky, a za kolik?
Odpovědět
prstýnky máme v kombinaci, koukni do alba něco podobného. jinak cenu přesnou nevím ale měli bychom se vejít do 6tis, měli jsme své zlato. svatební cestu nevím, možná v létě po čechách, to moře mě už nějak nebere:-) a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: No my chceme jet na podzim do Skotska. Snad nám to vyjde - chceme na poznávačku, ale možná pojedeme sami autem. Byly jsme za dobu co jsme spolu 4 krát na dovolené - jednou po Čechách, 2 krát na Slovensku a letos jsme byli poprvé u moře v Egyptě, ale také jsme jezdili po památkách. My na to moře moc nejsme. Ale bylo to letos taky fajn. My jezdíme vždycky autem, když to jde a spíme v autě. Loni 2009 jsme byli na Slovensku i s naší Bessinkou - jorkšírák :o).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co nějaké novinky? Nějak se tu nic neděje :o(
Odpovědět
Nějak se to tu zastavilo :) To už máte vše zařízeno?:)
Odpovědět
haha zdáááááleka ne:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?