Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
tak už mám šaty ale nemohu je sem dát páč sem chodí budoucí švagrová:-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem vytvořila album z fotek ze zkoušek, tak jestli máte zájem ráda si poslechnu vaše názory a rady.
Odpovědět
mažu se kouknout!
Odpovědět
orfea 13, ty jsou bomba!!!!! jaký sis vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ty orfea jsou moc pěkné! Už se taky moc těším do salónů. Jaký bylo zkoušení? A jaký sis vybrala? Já budu muset nafotit a dát do alba nové úlovky. Není jich moc, ale mám z nich radost :o). A co vy, jak jste pokročily?Bess
Odpovědět
já jsem moc nepokročila, mám šaty ale už od 16.11, konečně dorazilo oznamko a máme zamluvené prstýnky. ještě dorty (asi až příští rok), kytky a to hlavní bude. pak raut + hostina...uvidíme:-) ale dokonce roku už nic nebudu asi hrotit:-) co u tebe bessi?
Odpovědět
Ahojky holky, právě jsem se zatím nerozhodla, líbí se mi 10, 13 ty jsou s vlečkou a 9 bez vlečky. Zkoušení bylo supr a jelikož ještě nemám na 100% vybraný, tak asi příští týden ještě zajdu někam jinam a uvidím. Jinak u těch šatů v Orfee proběhlo takový to "wauu" ty jsou nádherný, bohužel jsem měla takový pocit u všech :-). Chtěla bych se ještě letos rozhodnout, abych příští rok měla klid. Taky jsem chtěla ještě letos vyřešit prstýnky a oznamko, ale jaksi ten čas letí a my nemáme vůbec čas vydat se na průzkum... Dorty už mám na půl zajištěné, příští rok už jen doladíme detaily :-). Jinak jsem si objednala na netu skleněný kytičky, nějaký stužky na vývazky, cylindr na auto ženicha a další drobnosti na výzdobu a teď čekám až mi to dojde a pustím se do vývazků :-) twigik: a jaký jsi vybrala šatičky ty??
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: No my byli v Ikea a koupili svíčky a podstavce pod ně, skleněnou misku na gurbery, ubrousky, a tady v ČB jsem sehnala dřevěnou misku na prstýnky a smetanovej píseček dekorační do té misky. Chystám se taky objednat z netu organzu a možná jmenovky bez textu - jména bych tam doplnila. A na šaty půjdu možná příští týden, uvidíme. Bessi
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. Už jste kupovaly organzu? Kolik jste ji braly? Já nevím kolik jí mám koupit. Bude nás nejspíš jen 14, ale chci vzít tak pro 20 lidí. Nevím si nějak rady. A jěště chci koupit organzovou stuhu na dozdobení kapot aut a taky nevím kolik. Poradíte mi některá?
Odpovědět
bessinka: záleží jak budete mít postavenou tabuli. Když budete sedět na proti sobě u dlouhýho stolu, tak odhaduju tak 5 - 6 metrů dlouhej stůl, a pak záleží jestli chceš mít organzu nařasenou nebo vypnutou..... a na auto na mašle, to je horší, každý auto má různě velkou přední kapotu... když jsme to dělali u kamarádky, dávali jsme to do V, tak to byly myslím 4 m, ale nejsem si uplně jistá... lepší by bylo přeměřit auto, na který to chceš
Odpovědět
ahojky holky já jsem si vybrala šatičky z kolekce romantica, ale dát to sem nemůžu bohužel jsem chodí lidičky které tím chci překvapit:-) jsou bílé, princenovské:-) organzu zase nevím jak širokou koupit...jinak oznamko už máme, je v albíku, takové typicky svatební:-))) a prstýnky jsou už taky objednané, z krumlova a vyšly fakt perfektně, něco kolem 6tis. uvidíme. a to máme svůj návrh. jinak u mě nic nového ani není:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Tak v úterý 7.12. jdu na první domluvu ke švadleně. Už se moc těším. A co vy, nějaké změny? Nebo novinky?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, tak já jsem se dneska objednala do tří salonu na příští čtvrtek, tak jsem zvědavá jestli mě něco okouzlí :-)) a když ne tak se vrátím do salonu Orfea a vyberu něco tam :-). Jinak mě došel domů cilindr na auto ženicha, mašličky na vývazky a nějaký další blbůstky, takže můžeme začít tvořit :-). Holky jak jste na tom s prstýnkama a oznámením, už máte vybrané??? my jsme to chtěli zajistit ještě letos,nebo aspoň vybrat co by se nám líblio, abysme byli připravení, ale ten čas tak rychle letí, že to absolutně nestíháme.... budeme to muset přesunout na leden...
Odpovědět
ahojky tak já mám koupeny bublifuky a kytičky, které jsem chtěla někam dát, ještě nevím přesně:-) cylindr mi taky došel, vše mám v albu, i naše oznámení. prstýnky už se nám dělaj, šaty mám, takže už jen dorty, kytky, a raut a jídlo všeobecně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: No oznámení mám víceméně hotové, ještě nevíme najisto jakou tam dáme foto - máme víc kandidátů. Budeme mít fotku a na tom text. Měla jsem to hotové asi za 10 minut. No a prstýnky půjdeme vybírat po Vánocích. Myslím tak leden, max. únor. Přítel jde zítra na operaci s kolenem, takže teď už to nestíháme. No a na konci února zase jede na měsíc do lázní, takže to musíme vybrat než odjede. No a jeho oblek budeme kupovat až se vrátí na začátku dubna - doufám, že něco seženeme :o). twigik: No bublifuky budeme mít nakonec taky. Přehodnotila jsem házení rýže, a budeme mít bublifuky - vypadají hezky i na fotkách ty bublinky :o). Taky teď chci začít řešit nějak tu organzu a už ji objednat. Už se nám to krátí holky, co :o)? Já se moc těším!!!
Odpovědět
jj krátí ale ještě pořád je to až za 5měsíců:-((( taky jsem už natěšená:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem v pátek koupila vínovou krajku na moje svatební šaty a mamka si koupila na kostýmek. Měly jsme obě radost. V úterý jedu ke švadleně a pak dojdu koupit i látku na ty šatky. Už se těším, až začne šít. A včera jsem na netu objednala organzu, stuhy, bublifuky a jmenovky prázdné - jména si dopíšu. A u vás nějaké změny?
Odpovědět
u mě vůbec žádné změny nejsou, ted do Vánoc asi nic neplánuju...jak širokou organzu si koupila na stůl? a odkud jsi objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: objednávala jsem ze svatbadekor. Šířka 36 cm. Doufám, že bude organza taková, jakou jsem si představovala.Přítele zítra snad pustí z nemocnice (byl na operaci křížových vazů), tak ho teď nějakou dobu budu mít doma. Chtěla bych s ním jít v lednu koupit prstýnky, tak snad vybereme. A dneska jsem koupila bílé stuhy do okýnek svatebních aut.
Odpovědět
no vidíš stuhy do aut:-))) kde je v čb??? mám tam kamarádky - no jo, zdravotní sestra no:-) tak dobře pořidte, my je vybrali ve zlatnictví vTescu ( spíš součástí tesca) v čk. tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: Jo je v ČB. Snad půjde už domů. Já mám v merku asi 3 zlatnictví, tak snad vybereme. Tak se měj hezky a hezky plánuj. Bess
Odpovědět
děkuji tak at jste brzy fit:-) když máš svoje zlato tak je to nej a dost ušetříš, nás vyjdou max 6tis, což je bomba. a máme teda jen obyč kroužky, po stranách žluté zlato a uprostřed bílé hrubé.
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: No my určitě nebudeme mít svoje zlato - počítáme ta 10000 - 15000 tisíc. Chceme z bílého zlata jen obyčejné kroužky a do toho mého možná jeden malý kamínek, ale to ještě uvidím - nejsem definitivně rozhodnutá. No a s přítelem to vypadá, že ho dneska nepustí. Tak mě to mrzí. Uvidíme. Zavolá po velké vizitě. Já už se těším, až mi přijde balíček s dekoracema. Tak zatím pa. Bessi
Odpovědět
tak at ho máš brzy doma. my si loni taky prožili své, měla jsem ho v nemocnici od 25.12-31.12 takže pěkné svátky jsem měla. tak pak vyfot a dej do albíčka at máme inspiraci. do jaké barvy že to ladíte??? tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: Ladíme to všechno do vínova. Doufám, že se nám všechno vydaří.
Odpovědět
jj určo jo:-) budeme v to doufat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase se nám to přiblížilo holky, co? Za chvíli Vánoce, pak Nový rok..a pak už to bude jen chvilička... Nějaké novinky? Nějak se tu na tom našem tématu nic neděje :o(.
Odpovědět
ahoj bessi jj nějak to tu zamrzá:-( u mě nic nového, chci si akorát ještě do konce roku koupit svícínky na stůl, ty oboustranný z ikei, a ostatní už bude po novém roce...a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky taky se hlásím na 23.4 :) a zrovna dnes jsem koupila svat. botičky a jsou nádherné:)
Odpovědět
za kolik a kde?dej tip:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?