Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Občas si připadám jako důchodce, věčně nemám čas :-). Nic nestíhám a přijde mi, že malá chce pořád jenom baštit :-D.
Odpovědět
no jo:-) jen si to užívej:-) já se taky těším až budu mít mimi, ale ještě si počkám rok dva:-) ještě máme jiné plány, jak zabezpečit rodinu než přírůstek přibude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to užívám moc. Je to paráda, pozorovat toho malého človíčka. Jen ten kontakt s venkovním světem není nic moc :-(.
Odpovědět
jo to ségra taky říkala:-) a dokonce se těšila do práce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já se taky těším do práce, ale né kvůli práci, spíš kvůli lidem. Přeci jen, malá na mě "křičí", pes taky :-D. Ale zase je malá úžasná, když se začne smát... Chtělo by to střídavé hlídání. Týden já a týden táta.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nám došly růžičky na vývazky a organzový pytlíčky na rýži. Hurá, hurá, hurá 8-)
Odpovědět
kde objednáváš???na jakých stránkách??? dej do albíka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to objednávala na aukru :-). fotečky dám do albíčka za chvíli. Neměla jsem dneska ještě pořádně čas :-(.
Odpovědět
tak pak sem dej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to šoupla do albíčka. Jak budu mít trochu času, tak je udělám (nějak se mi neceeeeeeee :-D )
Odpovědět
mocpěkný. jak budeš nalepovat růžičky, tavnou pistolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Spíš jsem si říkala, že bych je přichytla pár stehama, ale pistole taky nený špatný nápad :-) . Vyzkouším a uvidíme, co bude držet. Ještě přemýšlím, jestli to dát na špendlíky, nebo na spínací špendlík. Byli jsme na svatbě, kde je měli na špendlících a pořád to padalo. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
já mám špendlík:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si koupila pár spínacích a nějaké normální a uvidíme, co se nám nakonec zalíbí. :-)
Odpovědět
jasně:-) tak tfuj tfuj:-) jdu hají tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
páá a krásné sny ;-)
Odpovědět
jak jde učení???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pomalu a nejistě :-( .Pan profesor nám vykládal, že nevidí důvod, proč bychom nemohli mít z Makra A, no a že B je taky pěkná známka :-D . No a při nejhorším prý C. Nevím, nevím, dělal si asi srandu :-p .
Odpovědět
neboj se to zmákneš. dneska jsem byla vtom obchodě kam mám tu poukázku a vidím to tak na 12tis (ach jo). to bude dárek pod stromeček:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jste na tom??? Nějak to tu zamrzlo :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vás zase zdravím po delší době. Mám teď hodně práce se školou a tak. Už bych taky docela ráda na zkoušky do těch salónu a pak hned ke švadleně. Byla bych ráda, aby mě naměřila ještě před Vánoci - i když abych zase nepřibrala :o(. No snad ne. Včera jsme byly s kamarádkou ve zlatnictví, tak jsme mrkla i na snubáky - byly se slevou 40 %, ale děs a hrůza. Ani jeden bych nevybrala. Na prstýnky chceme jít s přítelem po Novém roce, stejně tak na jeho oblek.Už se nám to docela blíží, co :o)?
Odpovědět
nazdárek:-) já jdu na štay v pondělí, strašně se těším a zároven bojím, abych nevybrala a pak se mi nelíbily jiný:-( prostě budu muset vybrat a pak už nechodit:-))) ch jo:-))) no jinak ještě dodělávám čokoládky (ještě pro nás dva) a konec:-))) jinak oznamko už se nám vyrábí (chceme ho dát pod stromeček :-D ) tot asi vše u mě:-))) jj už se to blíží a přítel o tom pořád povídá, jak se těší až budu jeho manželka, strašně mě to těší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
twigik:to je nádherný, co ti říkán skoromuž. Rychle se nám to blíží a ještě rychleji to pak bude pryč :-( . Ale musíme si to pořádně užít. Aby ty přípravy stály za to.
Odpovědět
jj přesně tak. jduna ty šatky v pondělí a strašně se těším a zároven bojím:-( že vyberu a pak se mi nebudou už tak líbit a začnou se mi líbit jiný:-( to je dilema:-(
Odpovědět
Profilova fotka
To bys na tom byla tak, jak jsem teď já :-(. Ale vymyslela jsem to, tak snad to tak půjde. Mám zaplacenou zálohu, ale nejsem si jistá těma šatama. Přijdou mi spíš jako plesový, než jako svatební, tak jsem si říkala, že tu bordó sukni dám dolů a bílou na ni. Budou tak víc bílý, než bordó a snad to bude vypadat víc svatebně. Když bych si měla vybrat jiný, tak by to vyšlo draho. Propadla by mi záloha a vybrala bych si ty, co jsem si zkoušela a byly kolem 9 - 10 tisíc, což je dvojnásobná cena. Tak půjdu v březnu na zkoušku a snad to tak bude dobrý.
Odpovědět
je to docela mazec s těma zálohama, kolik chtějí? já se picnu. jdu v pondělí a už ted z toho mám prdel staženou, určitě budu mít stejnej problém jako ty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň budeš mít v šatech menší zadeček ;-). Zálohy jsou různý, asi záleží na půjčovně. Pěkně si to zkoušení užij.
Odpovědět
děkuji dám ti pak sem fotky, ale které vyberu sem needám - pro sichr:-) ti pak pošlu třeba na mailík nebo tak:-) drž mi palce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším :-). My snad o víkendu začneme dělat ty vývazky (konečně). Přes učení a malou jsem se k tomu ještě nedostala :-(.
Odpovědět
já jsem u rodičů na jihu už, takže zatím jde tvoření stranou:-) ted se psychicky připravuju na pondělí a jetě na zítřek, máme sraz ze základky:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?