Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
ty jsou moc hezký, chceme taky ze žlutého zlata:-) ale nebudeme to kupovat přes net, prostě někam zajdeme a bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky ne. máme v plánu je koupit na svatebním veletrhu. Už je máme vyzkoušený :-)
Odpovědět
a kdy je veletrh? v praze až někdy v únoru a to je docela na poslední chvíli si myslím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je v únoru, ale říkám si, že to do měsíce je hotový. Veletrh je začátkem února, tak to snad stihnou. Musíme jim věřit x-)
Odpovědět
hm to asi jo no, ale nechci nic mít na poslední chvíli, půjdeme je vybrat po Vánocích, třeba budou slevy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem si taky říkala, nebo i před vánocema, ale myslím že na snubáky právě nebudou. Ale kdyby byli, tak dej určitě větět.
Odpovědět
jasná páka:-)))
Odpovědět
twigik: pracovala jsem v květinářství, a protože jsem změnila zaměstnání na "kancelářskou krysu" :-) a aranžování je můj velký koníček, tak jsem si na to udělala živnost itmich: prstýnky jsou moc hezký, něco takového by se mi líbilo z bílého zlata. Ten svatební veletrh je jen v Praze?? není taky něco v Brně??
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: je v Praze i v Brně (jeden ve Futurum a pan na BVV). Ale praha je prý mnohem lepší. Tak jsem si říkala, že tam v únoru zajedeme.
Odpovědět
já ještě uvidím co bude, času dost:-) ted řešíme ty oznamka, docela z toho jsem neštastná protože se mi nic pak v reálu nelíbí:-( a sama to neudělám:-( ach jo:-(((
Odpovědět
já sem vyhrála:-) slevu na snubní prstýnky:-) mazec co:-)
Odpovědět
twigik: ty jo tak to je super, jak jsi to udělala?? to by se určitě hodilo nám všem
Odpovědět
Článek se načítá
nijak, poslala jsem na netu odpověd na otázku a bylo. a dneska mi domů přišla výhra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazec, tak gratuluji!!!! od jaké firmy?
Odpovědět
česká firma Jelínek. svět prstenů. mám to v albíku
Odpovědět
Profilova fotka
Samá praha. To je trochu z ruky, ale určitě se to hodí. Tak ještě aby jste tam vybrali. Budu držet pěstičky. ;-)
Odpovědět
tak my jsme v praze takže super:-))) maj tam 2500 vzorků tak snad vybereme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte super. Koukala jsem se, že tam budou mít i 20% slevy některou sobotu.
Odpovědět
jj tudle:-) ale to nevím kdy se tam my vypravíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych potřebovala takovou slevu u Rýdla. Vybrali jsme si prstýnky od něj. To bych si klidně udělala výlet do Prahy. I když poslední výlet mi zničil auto. Potkala jsem se tam s kroupama ;-( .
Odpovědět
jj Rýdl má taky pěkný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co ty oznámka?
Odpovědět
ještě vybíráme, ještě mi nějaký vzorky chodí, už 1 tip mám:-)
Odpovědět
a co ty???
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme ještě nezačli :-(. přítel by chtěl nějaké s fotkou, tak asi bude nějaké s fotkou, ale ještě vůbec nevíme.
Odpovědět
no já čekám ještě na nějaké vzorky...a uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se na to asi vrhneme až tak za 3 týdny. Budu mít zápočty, tak až po tom. Teď jsem promarnila spoustu času tady na beremese a na netu kvůli hostině, hudbě, prstýnkům, šatům... tak se musím vrhnout na učení. ]-(
Odpovědět
jasně:-) co děláš za školu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dělám dálkově ekonomku, jinak jsem na mateřské. Tak bych měla mít spoustu volnýho času, jen nevím, kde se schovává :-D
Odpovědět
jj to ti věřím:-))) já teda jen pracuju ale i tak je to časově docela náročný:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?