Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
to ti věřím. tak dej vědět jak si dopadla!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tu čtu o velikonocím: Já jsem si to vůbec neuvědomila, vůbec mě to nenapadlo. ;-( no uvidíme, co na to řekne rodina. Ale přesouvat to nechci. Stejně velikonoce nijak neslavíme. Tak budu jen doufat, že mě nebude chtít "mlátit" každý chlap, kterýho ten den potkám :-D.
Odpovědět
to mě nenapadlo - ten výprask...auau:-) snad mě manžel nedá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jste na tom??? Já sháním fotografa a všichni mi přijdou drazí, nebo jsou z daleka :-S . Vybrala jsem si jednu a ta zrovna příští rok nebude fotit. Chtějí miminko, tak nebude dělat svatby ;-( . Ta měla pěkný fotky a za celkem dobrý ceny. Tak kdyby jste věděli o fotografovi v Brně...
Odpovědět
Ahojky, fotografa zatím nemám, dívala jsem se na www.luciekopcova.cz, má moc hezký fotky a nezdá se mi drahá. Jen nemá v ceně vyvolání fotek a to nevím na kolik to může přijít, na druhou stranu si to můžete zajistit někde jinde a třeba i za dobrou cenu. Jinak já se příští týden chystám do půjčoven, doufám že to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to je přesně ta, co jsem ji měla vybranou ;-( . Taky se mi líbily fotky i cena.
Odpovědět
itmich: a ty jsi jí už volala??
Odpovědět
já mám fotáka z jižních čech za celý den chce 3500Kč (ale protože je to známý tak máme 50%slevu) jinak chce 7tis. což je taky dost no:-( dost jich na příští rok podražilo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: psala jsem ji mail, jestli má volný termín, tak mi právě napsla, že nebude fotit :-( twigit: jsou hodně drazí, ale bez nich nebudeme mít pěkný fotky :-(
Odpovědět
jj to je fakt, jsem ráda že aspon ušetřím na foto, jinak žádný známý nemám, akorát ještě kytičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to jde děvčata??? 8-)
Odpovědět
nijak já ted tvořím jmenovky z čokoládiček bomba piplačka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D to věřím. Já zatím pořád jen vybírám a přijde mi, že nic nemám. Jen prstýnky už máme vybraný. Stihli nám je zdražit o 1000,-, tak si počkáme na nějakou veletržní slevu.
Odpovědět
kolik by tě ted vyšly?
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí jsme se zamilovali do prstýnků, který vyjdou za pár na 10800,- to není com. Nohla by to být i cena za jeden :-p .
Odpovědět
to jo ale i tak je to pálka vid, za co takový prachy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ale za prstýnky to dám. Zas nemusím mít limuzínu a šaty za 20000,- :-) a tak. Prstýnek by měl vydržet napořád.
Odpovědět
to jo to máš pravdu s tím souhlasím, to byla jen teorie:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tok to vypadá, že máme vybranou restauraci na hostinu x-) . Ve středu si jdeme popovídat s paní provozní. Tak snad to klapne ;-) .
Odpovědět
jakou máte vybranou???
Odpovědět
Profilova fotka
Máme vybraný Boulaverd. Ještě počkám na cenovou kalkulaci. Ale pokud to jen trochu půjde, tak by jsme to tam moc chtěli. Ještě se zítra s partnerem rozhodneme, kterého fotografa si vybereme. A pak už zbývá zajistit jen hudbu. 8-)
Odpovědět
hudbu máme, je to pán kterej dělá i družbu, vždycky když je nějaká akce (kulatiny nebo tak) taksi ho objednáváme, takže vím do čeho jdeme:-) tak my máme penzion Bezdrev:-)
Odpovědět
Profilova fotka
twigik: koukala jsem na ten penzionek, moc pěkný x-) . S hudbou máte obrovskou výhodu. Já budu muset někoho sehnat a nejspíš to bude na slepo :-S . Ale dnes jsem zamluvila restaurace Boulevard v Brně, tak jsem spokojená. x-)
Odpovědět
hm tak dala bych ti číslo na tohohle ale nevím zda by jel do Brna. ale je bomba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi by to měl trošku z ruky :-D . Ještě se tu poptám a třeba mi někdo někoho doporučí. Budu doufat. Provozní z restaurace mi doporučila kapelu, ale my by jsme raději DJ (mívají větší rozsah hudby). Tak ještě uvidíme.
Odpovědět
jj to máš pravdu. ten náš má ale taky, hraje cokoli, to asi záleží....tak pěkně pořidte!
Odpovědět
tak my už začínáme s pečením :-)))
Odpovědět
coooo? ty jo! kdy to máte??? už ted někdy? jsem mimo přehled:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je trošku brzy ne???? Ale vlastně to můžu taky říct. Začali jsme zbírat ořechy, ty se na koláčky hodí :-D . Co pečete dobrého???
Odpovědět
tak už mám termínek zamluven:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?