Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jo to sice já si taky Jirku beru v dobrém i zlém, ale lidi se mění, můžeme se oba změnit, a prostě jsme v tomhle realisti. Do 14 dnů vyměnit občanky? To je celkem fofr. Já teď přišla ze školy a zítra na novo. Ale naštěstí zítra naposledy. Jirka jede zítra na Pink Floydy. Holky od zítra za týden :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@bessinka Já myslím, že je to dobrá věc. My nic nemáme, takže smlouvu mít nebudeme, ale kdyby jsme měli majetek, tak si ji taky určitě nechám udělat ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@bessinka joo, od zítřka za týden. Já teď dělám čokoládky. Pak ještě dodělat svatební noviny a vývazky (jako vždy na poslední chvíli), ale jinak už snad nic zásadního.
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich Ode dneška za 7 dní. Nechci to zakříknout, ale vypadá to, že bude hezké počasí :o). To by bylo super. Nám chybí jako zásadní věc vyzvednout Jirkovo oblek u švadleny v úterý a pak už jen vybereme konečně tu hudbu do restaurace a já jdu na zkoušku účesu a na melír. Těším se moc. Jirka je od včera nemocnej, má angínu. Doufám, že se toho za týden zbaví...
Odpovědět
bessi: at je brzy fit. můj miláček má od včera rozlučku, táhne to dva dny:-) já jsem na jihu u našich (kvůli pečení) a on v Pze. tak si to aspon užije:-) zítra už se zase stěhuju zpět, vše je napečeno a připraveno:-) jen mamka ještě udělá kremrole a roládu...co vy, jak pokračujete? bessi co ještě zařizuješ?mám pocit že něco zapomenu
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak to má dlouhou rozlučku :o). Jirka měl rozlučku asi před dvěma týdny a dneska jel do Prahy na Pink Floydy - dostal to jako svatební dar od kámošů (ale nevím, jak si to tam užije, je mu mizerně). Tak to jste šikovný, že už máte napečeno. No já jdu v pondělí na zkoušku účesu a na melír, v úterý vyzvedneme Jirkovo oblek, musíme ještě vybrat písničky do té restaurace. Musím vyžehlit Jirkovi košili, a musíme s mamkou v pátek vyžehlit šaty. Ve čtvrtek jedeme vyzvednout cukroví a zákusky a koláčky do výslužek a budeme dělat výslužky a některé už rozneseme ve čt, některé v pá. Jinak snad už nechybí nic. Dneska jsem po škole myla okna, mám toho tak akorát dost.Doufám, že budeme mít pěkně :o)
Odpovědět
bessi: jj to vše jsem tu někde už četla:-))) já si šatičky vyzvednu ve čtvrtek, v pátek dojedeme pro kytky a odvezeme to do penzionu + výzdobu a dorty a jinak asi rozvezeme pár výslužek a tot asi vše:-) zkoušku účesu mám za sebou, nic extra nechci, tak to bylo rychlý...jinak nic u mě:-)
Odpovědět
písničky už máme vypálené na CD (radši na dvou:-) )
Odpovědět
já jdu na zkoušku účesu až ve čtvrtek a hned pak na nehty...ty už ne zkouška, ale na ostro :D Kytky a dorty vyzvedne nastávající až v SO ráno :) Jinak napečeno už máme a už jen ladíme poslední dodělávky.
Odpovědět
hhanca: máme to stejný:-))) na nehty jdu ve středu taky už na ostro, ale po pár zkoušek už vím co chci:-) a kytky vyzvedne ségra, ta to má jako jediná při cestě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete si restauraci zdobit samy?
Odpovědět
my jim dáme výzdobu a oni to udělají, prý se to nehodí aby si nevěsta zdobila restauraci - mi bylo řečeno:-) tak to nechám na nich:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik Jo my to máme taky tak. Dáme jim výzdobu a řekneme jak to přibližně chceme a oni to nějak hezky doladí.
Odpovědět
My si výzodbu budeme dělat sami, ale je to tím, že to nemáme v restauraci, i když se nám teda nabídli, že by výzdobu udělali, ale chceme sami :) twigik: No, já chtěla původně svoje nehty jen nazdobit, jsem zvyklá mít svoje dlouhé, ale minulý týden se mi jak na potvoru 2 zlomily a to už nedoroste :( Takže půjdu asi poprvé v životě do umělých :) Jsem zvyklá na dlouhé, tak nechci mít na svatbu krátké :) No uvidíme...
Odpovědět
Tak jsem teďka koukala na počasí a hlásí zatím na sobotu 23 stupňů :) No není to nááádhera... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca je, zatím to vypadá slibně 8-)
Odpovědět
@itimich Jsem se docela smála, protože když se mě kdosi v prosinci ptal, jaký jsme si objenali počasí, tak říkám, no přece symbolicky 23 stupňů :) A včera když to hlásili, tak jsem si na to vzpomněla :) Ale ke spokojenosti by mi stačilo i 20, ale hlavně aby bylo sluníčko !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, má být krásně :o). Budeme mít prostě počasí na objednávku :o). Jak finišujete?
Odpovědět
Holky, ta předpověď je super, na 22.4. = 22°C hlavně, aby to vyšlo:) Jinak přípravy jdou do finále - zítra jdu na manikuru, vyzvedneme koláčky a nakrabičkujeme výslužky a ve čtvrtek vyzvednem dort, myrty, kytky, spodničku, kterou si půjčuju a pak se jen dobře vyspat na náš velký den a přát si, aby vše vyšlo podle našich představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatkka Držím palce ať všechno vyjde :o)
Odpovědět
Holky, tak jak? Já už jsem teda značně nervozní :) No snad bude vše OK.... Dneska jseme spolu na medovou masáž, tak se těšíme.... zítra zkouška účesu, nehtíky naostro, pátek pečení koláčků, aby byly čerstvé a hurá na sobotu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Jojo, taky se nemůžeme dočkat :o)
Odpovědět
ahoj holky, počasí nám určo vyjde, jsem za to moc ráda :-) Dnes jsem byla na druhé zkoušce líčení a moc se povedlo..takže jsem rozhodnutá-raději přirozenější líčení. Rovnou jsem se stavila na poslední zkoušku šatů a měla jsem ze všeho dobrý pocit ;-) V pátek bude vyzvednutí koláčků, cukroví a dortu:-) atd. Ještě připravíme nějaké malé pohoštění na sobotu ráno..zatím mě to pořád moc nedochází, že se vdávám, ale v pátek asi budu už nervózní z toho, aby bylo vše ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak počasíčko super, ještě aby tak vyšlo i všechno ostatní. Já teď dělám čokoládky, pak musím doladit vývazky a hlavně svatební noviny jsem ještě nedoladila, tak zítra a v potek to dokončím. To už budu spát u našich :-). Jinak nervózní zatím nejsem, jediné, co mikazí :-) jsou krámy, co jsem dnes dostala :-| . Ty mě teda rozhodily dost ]-( . Tak snad to do soboty zase přejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich My jedem dneska vyzvednout cukroví a minizákusky do výslužek. A musím ještě dostáhnout poslední písničky na cd do restaurace. Ale to je úplně poslední. A zítra to vypukne to pravý dozařizování. Jinak nám obou s Jirkou se dneska strašně špatně spalo. Myslím si, že už se do svatby nevyspíme :o). Ale to počasí je jeko na objednávku co :o)? Jinak my vybírali termín i s ohledem na to, abych to neměla. Dost by mi to celou svatbu kazilo. A já to mám vždycky týden, takže ještě že mi to skončilo v úterý a teď pohoda :o). Jo a musím ještě zabalit na svatební cestu. Pojedeme jen tady po ČR, ale nevím kdy to udělám. Chceme v neděli odjet.
Odpovědět
@itimich :) No, snad to do SO přejde :) Já to možná v SO pro změnu dostanu :) No, nechám se překvapit :) @bessinka no, mi kvůli tomu na datum vůbec nekoukali, neboť to mám docela nepravidelný a ani se mi to odhadem nechtělo rok do předu počítat :) Počasí je super. Taky už jsem nemohla spát. Včera i dneska jsem vstávála v 6 :( Za chvíli jdeme chystat stoly a jdu si vyzvednout panenku, pak odpo ty vlasy a nehty. No děsně to uteklo a já mám fakt nervy, aby bylo vše OK :) Držím palce ať se už teďka na poslední chvíli nic nepo.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Já to mám na den přesně, tak jsem to mohla vypočítat :o). Držím palce holky, aby nám to všechno vyšlo podle našich představ :o)
Odpovědět
itimich já zas řeším - no minulou neděli jsem dostala zánět šlach na pr.noze - hrozně to bolelo a doktor, že je možnost sádry, já ani omylem ]-( musela jsem být v klidu - což před svatbou moc nejde. no dnes mám pocit, že začíná zlobit i ta druhá noha, takže dnes sedím na zadku a modlím se, že se to zlepší. Tohle by mě nenapadlo ani v tom nejhorším snu, svatba jednou v životě a tohle! Prostě budu ráda, když to odstojím a pak snad i trochu zatančím. Takže nezoufej, já bych si to s tebou klidně vyměnila i když mě možná tetina přijede taky...
Odpovědět
@zzvonecek No to je fakt "hezký" ...zánět šlach na obou nohách a ještě tetina :) ...no snad se ti aspoň ty nožky do soboty uzdraví!
Odpovědět
hhanca díky moc, asi divočina to nebude, ale nějaký ploužák bych mohla zvládnout. :-) hmm a tetina mě přijela, sakra tož žádná romantika a vířivka :-( docela jsem si to vybrala na svatbu, tak v životě to bude jen radost .-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?