Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak to my toho máme na vyřešení ještě víc než vy. Musím na zkoušku účesu a na melír (18.4.), Jirka bude mít došitý oblek 19.4., musíme naposledy do restaurace, musíme vybrat písničky na obřad a do restaurace. Jo a chci ještě koupit stromeček do zahrádky, nějakej okrasnej, a zasadíme ho ve svatební den, už ve svatebním a dáme si na něj datum svatby a budeme vědět, že jsme ho sázeli ve svatební den :o). Na to se těším, hlavně na fotky z toho. No jinak moje mamka nám do ničeho nemluví. Jen když chci poradit, tak mi poradí. Teď řešíme výzdobu našich domku.
Odpovědět
mě taky do ničeho nekecá, jen se ptá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to moje mamka je správně natěšená a nervuje celé okolí :-D . Moc se na to těší, stejně jako všichni ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
Za dva týdny touto dobou budeme juchat 8-) .
Odpovědět
Tak dneska upečeno 6 druhů :) Teďka jsem dorazila domů :)....
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca šikula :o) @itimich Jojo to budem, už se těším. Hlavně se těším, jak budu moci od zítra odpovídat na otázku "kdy se vdáváš?", no příští týden :o)!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak příští týden je ten náš :-). Spousta nervů, vyřizování, na nic nezapomenout a natrénovat ANO. Já jsem z těch nervů samej pupínek už teď, tak jsem zvědavá, co bude za týden. Holky, já mám takovou blbou otázku. Když se po obřadu podepisují papíry, tak se mám podepsat už novým příjmením? :-N
Odpovědět
já si myslím že tam budeš podepisovat oběma jako svobodná a pak vdaná ale nevím jak to tam je:-) to zvořu to je jasný:-)
Odpovědět
@itimich: jj podepisuješ se oběma :) Tak trénuj :)
Odpovědět
Jinak to teda děsně uteklo... na jednu stranu se těším až to bude za náma, ale na druhou mi to asi bude chybět, to zařizování :) Koukání po netu atd :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo taky se bojím, že to zvořu :o). Ale uvidíme. Zítra jdeme s Jirkou na zkoušku obleku, tak se těším. Dneska jsme udělaly s mamkou úžasnej kup svatebních věciček v Kiku, tak mám radost.
Odpovědět
My dneska konečně dodělali a vytiskli noviny :) hurááá, další věc odškrtnuta :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jdu zítra s malou na preventivku a pak do obchodů po svatebních věcičkách. Potřebuju dokoupit stuhy na vývazky a ještě pár kytiček, sponečky do hlavy, papír na noviny a pak mám schůzku s fotografkou, na to se těším moooc. A taky by mi snad měly dojít botky. Vybrala jsem si je tady u nás v salónu, ale v mé barvě neměli velikost, tak jsem si je nechala poslat na dobírku z Prahy. Tak snad na to paní nezapomněla :-.
Odpovědět
Holky tak už jen 10 :)
Odpovědět
toto uteklo sakra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, letí to. Mě dneska došly botičky. Jsou mi trochu volné, ale aspoň mě nebudou tlačit 8-) . Teď ještě dát dohromady tombolu a dodělat noviny x-) . V pátek zkouška šatů, mooc se těším. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My včera byli na psolední schůzce v restauraci. Teď mám pátek a sobotu školu. A v pondělí to vypukne naplno. To tak rychle uteče, že najednou bude 23. V pondělí jdu na melír a zkoušku účesu, v úterý vyzdedneme oblek, ve středu jdeme k notářovi sepsat předmanželskou smlouvu. Mimochodem, budete ji někdo taky sepisovat? Už jen 9 dní, už aby to bylo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na dnešek domluvené barvení hlavy, zítra zajedu světkové pro šperky a pak na zkoušku šatů. V sobotu jsme měli mít takovou minirozlučku, ale vzhledem k počasí asi nic nebude. Pak ještě o víkendu dodělat svatební noviny a děkovací čokoládky. V pondělí do agentury doplatit zbytek peněz, vyzvednout povolenky vězdu, úterý na nehty, ve středu zkouška družičky. Čtvrtek je volný a v pátek nastane velký třesk. Vyzvednou všechny šaty, zákusky, dortíky, nachystat výslužky a rozvést je, večer do restaurace kouknout na výzdobu... A pak ještě taky jít v pátek spat tak, abych se druhý den ráno vzbudila :-).
Odpovědět
my předmanželskou smlouvu sepisovat nebudeme - je to k něčemu? záleží jak u koho.... my pečeme, to je dovča jak prase, od 9 makám, mamka přijde ve 2, připojí se ke mě a jedeme jak fretky do 7večer, včera do 9...ale už toho máme docela dost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Máte toho dost, už jsem koukala do alba :o). Jste šikulky.
Odpovědět
ještě tak jdu hodit další:-) makáme co to jde:-)
Odpovědět
jj od pondělí to začne naplno :) Já si vzala volno ze školy :)))) ...Předmanželskou smlouvu mít nebudeme, nějak si myslíme, že není třeba. V PO jdu na poslední zkoušku šatů, aby to upravili přímo na mě, a pak v týdnu zkouška účesu, nehty, chystání výzdoby, dokoupení chybějících věcí...no není toho málo :) Snad se na nic nezapomene a nezapomeneme nic vyzvednout :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Nezapomenete neboj :o). No my si myslíme, že je to dobrá věc ta smlouva. Budeme tam upravovat vlastnictví domečku, který máme. Potom kdybysme jeden nebo druhý nasekali dluhy, aby se to nebralo ze společných peněz. Prostě člověk neví, co se kdy může stát a nechceme pak řešit, že máme problém.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska musím na celý den do školy a vůbec se mi nechce :o(
Odpovědět
@bessinka No tak my teprve stavět budeme jak dodělám školu, takže z tohoto důvodu smlouvu nepotřebujeme.
Odpovědět
já si myslím, že když budou dluhy tak to prostě budeme řešit spolu, vždyt si ho beru v dobrém i zlém ne:-))) to je každého věc bych řekla, jak to bere...holky nevíte za jak dlouho dostaneme oddací list? a vyměnovat občanku atd musím v místě trvalého bydliště???
Odpovědět
@twigik jj v tomto to vidím stejně jako ty :) Oddací list by mě taky zajímalo, kdy dostaneme...snad hned?...a občanka se musí vyměnit do 14 dnů v místě trvalého bydliště. My teda zárověň budeme oba měnit i to trvalé bydliště :) Takže se pěkně naběháme :)
Odpovědět
do 14dnů??? fakt??? no my hned ho nedostaneme (to vím určitě - na Hluboké). ale nevím kdy, říkala že si ho můžeme vyzvednout na matrice nebo nám ho do týdne pošlou...:-)
Odpovědět
tak je to do 30 dnů
Odpovědět
@twigik nám řekli do 14 dnů...tak asi to je jak kde, nebo nevím, proč to je pokaždé jinak :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?