Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
teda ty jsi taková sportovkyně jo? no to já jsem dneska zase zůstala doma, protože jsem ztratila hlas. zítra ale musím naklusat zase do práce...ch jo, ještě 3 týdny a kousek a mám dovču...jupíjajou, už se na ní těším.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No sportovkyně ne, ale se psem se musí ven a cvičit chodím kvůli sobě :o). Tak mě spinning nezabil, ale byl to záhul a odpoledne zase s Besi ven, tak mě ty nohy asi nepřestanou bolet nikdy :o). Jak to že jsi zase nemocná? To je blbý. Ty máš týden před svatbou dovču? (Jestli teda dobře počítám). A ty pracuješ v ČB v nemocnici?
Odpovědět
no ještě jsem se z toho nedostala. to je tim, že v pondělí jsem zase lezla do práce a samo jsem se dodělala. spíš hlas teda, jinak jsem fit. nene nepracuju v čb, pracuju v pze na jedné soukromé poliklinice, nebo nějak tak bych to nazvala. dovču mám od 11.4 týden, pak jdu 18. a 19.4 do práce donést dortíky a tak a pak od 20.4až do 27.4 mám zase dovču. tysi nebereš dovču vůbec před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak ať je ti brzo líp. Jo ty jsi vlastně říkala, že bydlíte v Praze. No já si dovolenou neberu, protože chodím do školy ještě :o). V červnu dělám státnice. Já už chci aby bylo 23.4. Strašně se těšíme :o).
Odpovědět
ty zase to neuspěchej sím tě! :-))) já ještě potřebuju pár dní v doladění:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak jo, pár dní bych ještě vydržela :o). Jirka by sice neměl oblek a já šaty, kdybychom se brali teď, ale to nevadí :o)
Odpovědět
:-D by ses brala i v pyžamu co:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No klidně :o). Ale šaty asi budou přece jenom lepší :o). Tak já ještě těch 39 dní počkám teda 8-) . Pustila jsem se fo těch svatebních novin. Tak snad je zítra dodělám.
Odpovědět
@bessinka No taky jsme si říkali, že bychom se do novin pustili, ale uvidíme, jestli se k tomu dostaneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Mě to včera chytlo, začalo mě to bavit. Dneska musím dojet koupit kartrige (nevím jak se to píše) do tiskárny, abych to mohla večer vytisknout. Tak už se těším, že budu mít další věc :o)
Odpovědět
bessi ty jedeš teda!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No nějak jsem se zasekla s mamkou ve městě, tak budu pokračovat až dojdu s Besi ven. Nevím, jestli to dneska dodělám. Ale zítra určitě. Cartrige už mám, takže paráda.
Odpovědět
Článek se načítá
My včera vyrobili a vytiskly etiketky na víno a na přípitky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Tak to gratuluju, další věc viď? Ty jsi nechala výběr kytky na budoucím manželovi? Já si ji budu vybírat sama, Jiřík je akorát vyzvedne. Já budu za chvíli tisknout ty noviny, tak už se těším.
Odpovědět
já jsem si jí taky vybírala sama a asi jí budu i vyzvedávat, protože jak jsem psala, budu to mít při cestě a aby oni si zajížděli je zbytečný. tak se na ní nebudu koukat no:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Já myslím, že je jedno, jestli se na ní budeš koukat :o). Já bych stejně nevydržela se nepodívat :o). Teď jsem dodělala ty noviny, tak mám raodst.
Odpovědět
@bessinka jj domlouval to skoromanžel :) Jen jsem mu řekla svoji představu, a tak jsem zvědavá co bude :) Ale myslím, že by špatně nevybral :) ...tak překvááápko. A bude i vyzvedávat, protože to má po cestě, já docela daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca To já si kytku vyberu sama a buď ji vyzvedne Jirka, nebo mamka. Bude hned vedle květinářství u kadeřníka. Tak ještě uvidíme.
Odpovědět
Tak přesně za měsíc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Jojo, já se tak těším :o)Ještě nám chybí oblek, moje šaty došít, vybrat písničky na obřad a do restaurace, zařídit květiny (za 14 dní), a vybíráme svatební cestu. Už aby byly last minuty na začátek května nebo konec dubna... Holky pojedete na svatebku? A jestli jo, tak kam? Já dneska balila dárečky pro svatebčany, a předělávala mašle na svatební noviny a kvíz (konečně jsem totiž sehnala vínovou :o) A co vám ještě komu chybí?
Odpovědět
@bessinka: Nám ještě chybí dodělat noviny, vybrat písničku na 1. tanec a to je asi vše :) Jen pak týden před dnem D budeme obvolávat fotografa, DJ ...aby věděli přesně co a jak :) No už se taky těším :) My na svatebku až o prázdninách a do Jižních Čech s kolama ...zahraničí letos ne e :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Jo my taky musíme před svatbou ještě všechny obvolat. Do jižních čech pojeďte - bydlíme tady, v Č. Budějovicích a je tu krásně :o). Každá dovolená s manželem bude nádherná, ne? Tak vy toho máte teda zařízeno víc než my. Musíme jítpříští týden na ten oblek.
Odpovědět
@bessinka: My jsme teda oblek nechtěli nechávat na poslední chvíli...
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca No my jsme taky původně nechtěli, ale přítelovi začala před měsícem sezóna a je v práci od nevidím do nevidím, takže nemáme kdy ho jít koupit. A chtěl ještě něco málo zhubnout. Tak vyrazíme příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, jak jdou poslední přípravy? Nedalo mi to sem nenapsat. Máme 23 dní do svatby, a bereme se 23.4., tak to je hezký :o). Chybí vám ještě něco? Já byla včera na poslední zkoušce šatů - budou 5.4. hotové. A Jirka byl na rozměření na oblek. Bude ho mít hotový 19.4. - bude to jen tak tak :o). Příští týden půjdeme Jirkovi pro boty, košili, manžetové knoflíčky, a zamluvit květiny. Musíme ještě vybrta ty písničky, zajet naposledy do restaurace, potvrdit dort a fotografa. No je toho nějak moc ještě...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co nervozita, v plném proudu??? Na mě už pomalu začíná doléhat předsvatební tlak. Aby se na něco nezapomnělo. Dodělat vývazky, boty, šaty, ozdoby do vlasů, domluvit podrobnosti s fotografkou, provozní... Je toho hromada. A do toho mamka: kolik výslužek, jak pojedou auta... No děs běs. A aby toho nebylo málo, tak dělají na Špilberku novou střechu, tak jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat, jestli nebudeme mít střechu dlážděnou sutinama :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich No koukám, že je to všude podobné. Nám toho taky ještě pár chybí. Musíme do restaurace na poslední domluvu, já zkouška účesu a melír, vybrat písničky na obřad a do restaurace, Jirkovi oblek (švadlena ho došije 19.4.).To je asi vše. Včera jsem byla na zkoušce líčení. Jirka je dneska ve škole - píše 2 testy - a až přijde, tak prý pojedeme na výlet do zítra. Tak se těším. Kdyby tak na naší svatbu chtělo být tak, jak je dnes. Je nádherně!!!
Odpovědět
Tak já teda taky pořád doufám, že počasí nám výjde :) Přece jen bych nerada zmrzla :))) ...jinak dneska jdu k našim a začínáme píct cukroví..uděláme polotovary ať se pak může jen plnit :) No, holky...je to za dvěřma :) My ještě musíme dodělat ty svatební noviny ...ale už toho moc nechybí :) Včera jsem si byla zamluvit panenku na auto (už jako malá jsem o ní snila :)) a pak příští týden pojedeme nakoupit pití a jídlo a mělo by to být vše. Ještě teda příští týden budeme všechny obvolávat (jako DJ, kytky, zámeček na focení....), aby na nás nikdo nezapomněl :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca My jsme si cukroví a koláčky nechali napéct, takže máme o starost míň. Kolik toho budete dělat? A s mamkou budeš péct?
Odpovědět
čauky holky, tak my máme zítra schůzku s kapelníkem a v pondělí jdu na zkoušku účesu a šatů, strašně se těším:-) jinak od úterý s mamkou pečeme, kremrole a tak podobně, celkem 10 výslužek cca. na to se taky těším:-) a jinak nás už nic moc nečeká:-) ještě doladit pár věciček a je to pohoda tabáček:-))) jinak je to asi všude stejný co se týče toho, že maminky něco stále řeší, jak to bude tak a tak :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?