Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich Kamarádka má taky adélku :o). To věřím, že to stojí za to :o). Já půjdu spát, tak dobrou..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přidala do albíčka pár fotek. Oznámení... ;-)
Odpovědět
Jste se tu nějak rozpovídaly :) @itimich máš krásnou holčičku :) ..tak ať se pořád tak hodná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca jeeeeeeee, moc děkuji. zrovna po mě hází ze židličky čajík :-D, ale jinak je to andílek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holčiny? pěkně se nám to blíží, už jen 53 dní. Máte nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, jak to jde? Nějak se mi nikdo neozývá...Už jsme pod 50 dny, tak už aby to bylo :o). Co nového?
Odpovědět
bessi nepočítej to, jinak mě klepne:-D začínám mít nerva co všechno mi chybí:-))) u mě nového nic, čekám až se ozve paní že má pro mě organzu a jnak nic nescháním, patlám se s meníčkama na stůl, ještě to vychytávám. no a nevím co dál ani...
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik no tě snad klepne štěstím ne :o)?že už se to blíží. Neboj, budeme mít zařízeno všechno, uvidíš. No nám stále chybí vytisklá oznamka, momentálně pracuju na diplomce, tak nemám moc čas dělat něco jinýho. Chci taky udělat svatební noviny, tak uvidíme, jestli je stihnu :o). Včera jsem byla na manikúře a pedikúře, tak to bylo super.A jinak nám bude chybět ještě Jiříkovo oblek a kytky (obojí až v dubnu). A to je asi vše.
Odpovědět
nechala sis dělat gelovky nebo jen manikúru? já jsem šla do gelovek a nelituju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jen manikúru, mám fotku v albu. mám světle růžový lak. Já se ani nemaluju, ani moc nelakuju nehty, tak jsem si říkala, že ty gelovky pro mě nemají smysl. A ty jsi spokojená?
Odpovědět
naprosto:-) fakt super. myslela sem že je budu mít jen nasvatbu a asi ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Já taky myslela, že nikdy nebudu chodit na manikúru, ale asi budeu :o). Po včerejšku jsem změnila názor :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj:-) Taky mame toto datum:-) Uz mame program :-D , saty, oblek pujdeme vybirat, ale vime kam, boty, doplnky pro me, jeste nejake spodni pradlo, taky vim jake....Vlastne jedine, co chybi, je ktera restaurace...Mame nacrtle navrhy na dve restaurace s komplet menickem, ale nevim, jeste ktera......Tak uvidime, jak vybereme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta Tak to budu držet palce. Vybrat restauraci je kolikrát oříšek :o).
Odpovědět
Hm, to je, ale asi se mi vic libi ta, co jsem vybrala vcera v noci....Krasne prostredi, da se tam nadherne fotit, je to u rybnika....Asi ta, takze vlastne jsem si ted vybrala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta Tak to je fajn. My budeme mít obřad u rybníka na tvrzi Žumberk (fotku mám v albu) a restauraci budeme mít tak 300 metrů od místa obřadu, takže paráda. A fotit se můžeme u rybníka, takže doufám, že nám vyjde počasí a budou pěkné fotky... A máte už fotografa?
Odpovědět
U nas jsou pomery skromnejsi, takze vyhodit 3tis a vyse za fotografa si nemuzeme dovolit, tak nas bude fotit mamka, nebo jeji pritel...Mame malou svatbu, 7 lidi vcetne nas, jen moje rodina, pritel se svou rodinou nestyka, ale ona uz je to nase rodina, treba moje babi ma myho pritele hodne rada, to je samy buchticky pro Liborka, omacicka pro Liborka :-D No a napady na fotky mame, dala jsem a jeste dam mamine isntrukce ohledne fotek, kde co jak koho.....Takze to bude v pohode...Hlavne mamcin pritel je vseumel, vsudebyl, takze se toho chopi sam, ale az si prihne, tak se toho radsi ujme asi ta mamina:-)) Taky bych chtela obrad nekde venku, ale na to proste nejsou finance, tak si udelame aspon tuhle radost....Uplne nejradsi bych se vdala na horach, treba v Krkonosich, na Snezce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta No jasně, všechno je o penězích. My jsme blázni do fotek, tak máme i docela drahého fotografa, ale kdyby nebyly finance, tak by to taky bylo jinak. I když my svatbu plánujeme už přes 2 roky a až teď jsou peníze abychom se mohli bzít. Nás bude i s náma 16, takže taky žádná velká svatba. Jo moje babička má Jirku taky děsně ráda, tak v tom jsme na tom podobně :o). Zrovna jsem teď koukala na alba holek, co se braly kolem 23.4. a všechny do jedné měly posledních 7 let hezky, tak doufám, že budeme mít taky pěkné počasí :o)
Odpovědět
Uz se tesim, az bude hroznej parak:-) Doufam taky, ze nam vyjde pocasi, protoze na jare je nejkrasnejc....v lete bych se uvarila a chlapy v saku jeste vic....ale tohle, ja proste jak citim ten prvni jarni vzduch, normalne litam jak motejl...zrovna vcera bylo krasne a ja litala jak beruska :-D az na me mladej koukal, ze jestli mi nesibe....Tak snad nam to vyjde....Ale co myslis, bude mi zima? Ja nevim, asi by to stejne chtelo nejaky kabatek, ne? Co ty budes mit na satech? treba na foceni a tak....
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta Jo já mám jaro taky moc ráda, a pak ještě podzim. V létě mě obtěžuje strašné pocení rukou a nohou, takže to jsem svatbu vyloučila, a i mám problémy s dýcháním, tak bych si svatbu v pařáku neužila. No já si šaty nechávám šít a nechávám si ušít i z bílého fleecu kabátek, jen takový ten krátký, co mi bude zakrývat holou kůži na zádech a bude mít dlouhý rukáv.Určitě bych to být tebou nějak pořešila. Může být třeba jen 10 stupňů (ne že bych nám to přáala) a to bys umrzla. Ale jestli bude svítit slunce, tak si kabátek na focení brát nebudu.
Odpovědět
já jsem taky zvědavá na to počasíko ale hlasí že duben bude pěkně:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jo? tak to si mi udělala radost, ale 100 % jistotu budeme mít až 23.4. ráno :o)
Odpovědět
no to určo protože předpovědím se věřit nedá, ale duben teplo a v květnu prej tropy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No to jsem na to zvědavá, mě bude stačit, když nebude pršet ;-)
Odpovědět
jj holky, na počasí jsem teda taky zvědavá...protože to je snad jediní věc, kteoru si člověk nemůže naplánovat...kromě nemoci atd...no snad nám to výjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holčiny? Máme to za 40 dní. Co vám ještě chybí? Mě už se začínají zdát šílené sny o svatbě :o). Jako že jsem měla 2 kadeřnice a z toho byla jedno moje známá (ke které jdu mimochodem opravdu česat), a víc se mi líbil účes od té druhé a nevěděla jsem, jak to té známé říct :o). Už mi z toho hrabe.
Odpovědět
No u nás asi zařízeno vše, v sobotu jsme byli domlouvat kytky, to bylo poslední, co jsme potřebovali zařídit...teďka už jen čekám až dojdou organzy a mašle objednané a hotovo! Už se těším :) Ale začínám mít lehce nervy :) A sny...tak ty se mi už taky zdají šílený----např, že jsem zaspala a musela jet říct ANO neučesaná, nenamalovaná a v pyžamu :-D
Odpovědět
já jsem už taky nervní, mám sny taky a to hlavně že jsem se ráno připravovala a úúúúplně jsem zapomněla odject kek adeřnici a:-)
Odpovědět
mi spadl net pardon za nedopsanou větu:-) ale s tou kadeřnicí máme nervy asi všichni
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca @twigik Jo to máme asi všechny ty nervy. Snad to všechno dopadne podle našich představ. Těším se na zkoušku šatů, doufám, že už toho 29.3. budou komplet hotové. Dneska bylo tak nádherně, že jsem byla se psem 2 krát na 2 hodiny na procházce a děsně mě bolí nohy. A to jdu ráno od půl 8 na spinning :o(asi mě to zabije.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?