Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik My budeme mít 8.11. 8 let. Kolik ti je, že jste spolu už 10 let? je to hodně :o). Gratuluju. No mimčo chceme určitě, ale ráda bych nejdřív nastoupila do práce, a ještě chceme na dovolenou velkou. Tak uvidíme.
Odpovědět
je mi 25 a je mu 26 skoro:-) my mimčo tak za rok, ale neplánujeme ho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No Jiříkovi bylo 10.2. 24 a mě bude 30.4. 24 :o)
Odpovědět
no vidíš tak to jste začali spolu taky brzy:-) a jak to drží vid:-) jen tak dál:-) tfuj tfuj tfuj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jojo zacali, ale vy jste spolu ještě dýl.My jsme spolu s Jiříkem chodili do třídy na stavárnu do Budějc. Měli jste nějakou krizi za tu dobu?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Taky jen tak dál :o) Já moc lidí v našem věku co by spolu byli takhle dlouho neznám...
Odpovědět
no neříkej mi že vy ne:-) měli, jednu, kritickou, asi před dvěma lety, to bylo až na rozchod skoro, lezli jsme si strašně na nervy, hádali se a dneska? pohoda tabáček:-) nevím kdy naposled jsme se rafli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jo my taky měli těsně před rozchodem loni na jaře, to byl děs, ale nakonec se všechno urovnalo a za 2 měsíce se bereme :o)Takže paráda.
Odpovědět
ty jo čekala jsem že napíšeš že ne, že jste byli celou dobu v pohodě:-) uklidnilo mě,že nejsme jediný s krizí zažehnutou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ne rozhodně nejste jedini. Já si myslim, ze krizi prozil skoro kazdy vztah. Kor tyhlety delsi vztahy. My spolu bydlime uz 5 let /4 roky ve vlastnim a nejak to bylo loni spatny. Jirka byl v laznich mesic (je po autonehode nezavinene), pak hned delal v plzni a nejezdil vubec domu, cele leto delal na kvilde a nebyl vubec doma.nekde se to muselo projevit.
Odpovědět
to je jasný:-) tak to už je za náma a ted nás čeká už jen hezké chvíle, doufám v to teda:-) jak to prožívá Jirka? Tom mi pořád říká žeje navšechno dost času když po něm něco chci:-) prostě pohoda, klídek:-)já jsem v klidu ale nemám ráda řešit věci na poslední chvíli. budete mít rozvozy?my jo
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jo jirka se tesi. Dost o tom ted mluvime. Ted lezime vedle sebe v posteli a piseme si pres Icq o svatbe :o). No my pujdeme v tydnu na ty oznameni, ted jsme se o tom bavili. Tak uz se tesime.. Rozvozy ceho?
Odpovědět
Článek se načítá
hostů domů potom..nebo jak budou odjíždět? nebo tam budou spát? Tom se taky těší, ale nemluvíme otomtak často, nechci mu to nějak znechutit:-) nebo tak víš. vy nejste spolu že si píšete přes icq?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jsme spolu, lezime vedle sebe v posteli :o)nekdy to tak delame :o). No u nas v rodine skoro nikdo nepije. Jsme abstinenti. V kazdem z tech 5 aut bude nekdo, kdo nepije.Takze vsichni odjedou domu.My to budeme mit jen tak do 6, nebo 7 vecer. Jen obed s rodinou a pak posezeni...Jo já taky o svatbe nezacinam sama, ale jen kdyz o ni mluvi jirka, taky mu ji nechci znechutit ...
Odpovědět
je to je pěkný :-) že si píšete a jste spolu:-) já mám Toma ted někde v hospodě, mají něco z práce. někdy mi to i neva, jsemráda když mám večer sama pro sebe:-))) my to budeme mít do půlnoci, a tak dodvou ještě jen posezení bez hudby. my máme dvě auta na rozvoz, na těch 50lidí musíme mít dvě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No to máte taky dobře vymyšlený. My chceme hned druhý den po svatbě na svatebku, tak to budeme mít jen do těch 6, nebo 7. Jirka jde do hospody ve ctvrtek. Chodi ted jednou za mesic s klukama. Budete delat rozlucku spolecnou nebo kazdy sam? Jo a odkud vubec jses?
Odpovědět
budeme mít každý sám, to je jasný:-) já bydlím v Pze ale pocházím z jihu čech, kousek od českých budějovic:-) doufám že se na jih zase brzy vrátíme:-) kam jedete na svatebku? my asi až někdy v září pokud vůbec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No my pokud budou penize, tak bysme chteli po svatbe k mori nekam ale nevime jeste kam. A na podzim chceme do Anglie autem.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ale jak říkám, pokud budou peníze...
Odpovědět
hm to chápu. co chcete za dary, peníze? my dostaneme dolce gusto ode mě z práce, pak bych chtěla nějaký svatební album, a nevím co dál někomu poradit, peníze jsme taky říkali ale chceme něco na památku, aby nám to zůstalo, hmotný dárek nějaký. máš tip?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No moc tipu nemam. My na svatbe budeme mit nase s brachama - brachove nam zaplati nejakou vyzdobu a nasi jidlo, moje saty, dort, mozna jeste neco, babicka s dedou nam daji pry 10000 kč, kamaradka nam da nejaky dar, jirkovo rodice nam daji take 10000 kč, jirkovo bracha s rodinou nam daji penize, ale nevime kolik a to je vse...Mozna jeste neco dostaneme od kamaradu, kteri tam nebudou ale to nevime...
Odpovědět
no my budeme mít 50lidí skoro takže něco vymyslet musím. nejhorší je, že bydlíme v podnájmu, do bytu nic vrážet nechci a máme všechno zařízené co potřebujeme...no nevím, budeme muset to promyslet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No tohle je nejhorší...
Odpovědět
jj. půjdu hají tak papa dobrou bessi.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Papa, hezké sny.Bessi
Odpovědět
Profilova fotka
@bessinka Joo, mám už 8-mi měsíční princeznu. Mám ji v albíčku, ale tam jí byly 2 měsíce. Roste jak z vody. My spolu budeme v září 5 let.
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich No je nádherná!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bessinka :-) děkuji, dali jsme si záležet :-D . Je to strašný zlatíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich No vypadá, že je strašně hodná... A jak se jmenuje? Jo a moc ti sluší ty šaty
Odpovědět
Profilova fotka
Adélka, byla jsem celé těhotenství naprosto v klidu a spokojená. Tak snad bude taková i malá. Zatím je parádní. Dokáže si sama hrát třeba i půl hodiny. Ale taky se dokáže třeba přitulit a pět minut se v náručí, s hlavičkou na rameni, ani nepohne a pak zvedne hlavičku s dokonalým úsměvem. Naprosto to stojí za to x-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?