Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
proč se škubal? my to řekli rovnou a dobrý, máme celé jméno, jako on bude mít Lucka 23.4.11 a já Tomáš 23.4.11 :-) strašně se nám líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Jen mě škádlil :-). To on dělá rád, aby bylo trochu veselo při tom vše shonu.
Odpovědět
:-) to je vtipný ale:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
no je to prostě miláček :-) . Ale z prstýnků byl taky nadšenej, byl rád, že už jsou. To mě moc potěšilo x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. dneska jsem dokoupila věci na šaty. Tyl na spodnici, stuhu vínovou a fleece na kabátek. Látky a vše kolem na celé šaty vyšly na 1600 kč, což mi přijde dobré :o). A 21.2.2011 jedeme ke švadleně a začínají se šít šatičky :o). Já se těším...
Odpovědět
Ahojky, hezký večer :) Já jdu zítra kupovat to spodní prádlo konečně, tak snad seženu něco :) @bessinka: No tak to je hezká cena, a kolik chce paní za ušití?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca No úplně na začátku, když jsme se bavily, že mi bude šít šaty, tak řekla, že se vejde od 3000 kč do 4000 kč i s látkou. Když látka stála 1600 kč, myslím, že bude chtít za ušití tak 2000 kč. Je hodně levná a strašně šikovná. Ale i kdyby byly dražší, tak budou ušité podle mého, takže by mi to nevadilo :o). Jo a dej pak vědět, jestli si sehnala... Holky myslete na mě, jdu dneska na ústní zkoušku. Od 12 h. Pak dám vědět, jak to dopadlo.
Odpovědět
držíme ti drápky bess, ale myslím, že to bude v poho, už nadálku ač tě neznám si myslím, že jsi šikulka:-)
Odpovědět
Já měla zkoušku včera a dopadla líp než jsem čekala, takže semestr je uzavřen a teďka už si budu jen užívat přípravy:)
Odpovědět
jak vás tak poslouchám mě ta škola začne ještě chybět:-(
Odpovědět
Tak právě nám došly vypískované skleničky...jsou nádhernýýýý :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zkoušku nedala, pěkně mě to štve :o(. Stále mi chybí 2 zkoušky a zápočet. Já ten semestr snad nedodělám. A odevzdání diplomky a státnice za dveřma :o(.... @hhanca Tak to je fajn, že už vám došly, mrknu, jestli je máš v albu :o) @twigik To děkuju, že myslíš, že jsem šikula, ale dneska se to moc nepotvrdilo :o(. A mě teda škola chybět nebude, to už vím jistě teď :o). Dneska mi psala paní, že posílá ty deštníky, tak alespoň z něčeho mám radost. Nakonec budou bílé, protože vínové přijdou až na konci dubna, ale to nevadí. Bílé budou taky hezké, a třeba je ani nepoužijeme.
Odpovědět
Článek se načítá
tak se to podaří příště hlavu vzhůru neboj se:-) já jsem dneska v práci do osmi, ch jo!:-(
Odpovědět
@bessinka: Ještě je v albu nemám :) Ale snad je tam brzo dám.
Odpovědět
nazdárek holky, jak se máte? co nového? u mě nic, dneska vyrážím do střevíce a více maj prej akci, sem zvědavá jestli už koupím něco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ahoj, tak to budu držet palce, ať vybereš. Nám včera dorazily deštníky, tak jsem ráda. Ale přesto doufám, že je nevyužijeme. Přemýšlíme taky nad koupí triček "nevěsta" a "ženich", které bysme si vzali na svatební cestu a pak bysme je nosili "na doma". Nemáte některé zkušenost, kde objednat? Našla jsem více stránek, ale ráda bych dostala doporučení...
Odpovědět
@twigik Tam jsem taky byla :) Mají velký výběr a já si vybrala teda hned :)...naštěstí měli moji velikost a seděly mi supr :) Tak ať pořídíš!
Odpovědět
@bessinka Taky jsem na ně koukala, ale teda ta cena...
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca No právě ta cena mě taky odrazuje...Ale děsně se mi líbí, tak uvidím :o)
Odpovědět
byla si tam dneska Hani? maj ode dneška akci za 599Kč
Odpovědět
@bessinka já si zase říkám, že na to jedno použití, se to asi pro nás nevyplatí :)
Odpovědět
@twigik No já tam byla už asi před 2 měsícema. No jako to je hezká sleva, tak to šup šup...určo vybereš :)
Odpovědět
Konečně jsem se dostala k tomu, abych do alba dala ty naše skleničky :)
Odpovědět
nevybrala, malý tam ve slevě nic moc modely a jen v jedné velikosti. vyberu si asi mezi těma dražšíma:-)
Odpovědět
@twigik Já myslela, že měli právě slevu na všechny.... no já mám za 1090,- ...není to málo, ale budu je nosit pak na plesy, takže ok :) A máš nějaký favoritky?:)
Odpovědět
@bessinka Jakto, že prodáváš ty medvídkový alba????
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca No nakonec jsem se rozhoupala, že budeme mít jen fotoknihu, takže proto je prodávám.
Odpovědět
@bessinka Aha jsem si říkala právě, když máš takový i figurky na dort a plyšáky na auto. Alba hezký no, snad se někdo ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Jojo figurku si nechám určitě a medvídky na auto taky. Jo už se ozvaly dvě slečny, tak to snad brzo prodám :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, jak jdou přípravy? Já už ty alba zdárně prodala, tak mám radost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?