Svatební den 23. dubna 2011. Najde se tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, najde se tady někdo s tímto datem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já mám zamluvenou kadeřnici-vizážistku Hanku Číhánkovou. Slyšela jsem na ni jen chválu, tak jsem zvědavá. A těším se moooc. My s přítelem teď pořád dáváme dohromady písničky, co by jsme chtěli hrát na svatbě. Pořád nemůžeme vybrat na první tanec. Tak poraďte. =-)
Odpovědět
a co jste vybrali zatím? my máme taky pár tipů ale ještě pořádně jsme to neřešili. prosím tě a ta je v čb? a z jakého salonu? děkuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám známou, chodím k ní normálně na melír a stříhání. Jmenuje se Miluška Šemberová - je na Máji na konečné.Mě řekla, že mi ten účes co mám v albu udělá, tak jsem ráda. Půjdu ale určitě na zkoušku, aby mi to slušelo :o). Dneska jsem byla zase na kosmetice :o). A písničku na první tanec mám vybranou, ale musím někde najít ten název. Já se tak těším holky :o). Akorát ty zkoušky, kdyby už byly za mnou. Jirka už má vše hotové, tak mu závidím....
Odpovědět
bess díky už jsem četla na druhé diskuzi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ronan Keating - When you say nothing at all. Tak tady je ta písnička...Je úžasná!!!Nebo teda nám se moc líbí.
Odpovědět
já dělám rozpis autíček, na písničky taky dojde:-) ale ta je fakt pěkná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik U nás budou auta celkem jednoduchý, budeme jen 4, maximálně 5 aut. Bude nás totiž 16 :o). Jo ta písnička je fakt úžasná :o)
Odpovědět
tak my máme aut 11:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik A kolik vás bude na svatbě? 11 aut je celkem dost :o)
Odpovědět
45:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik To bude asi finančně dost náročné, viď? 45 lidí je už dost. Nás tedy původně mělo být kolem 60, ale bude nás jen 16. A jsem nakonec za to ráda. (vztahy v rodině).
Odpovědět
@twigik nás 46 :)
Odpovědět
Článek se načítá
My auta ještě teprve počítat budeme, ještě čekáme jestli dorazí všichni, co jsme plánovali... Písničky už taky pomalu vybíráme, ale ta 1. ještě není definitivní :)
Odpovědět
haha aspon vtom nejsem sama :-)Hani ty máš kdy a kde, nějak jsem to přehlédla:-)
Odpovědět
je to finančněnáročné,ale rodiče nám pomáhají a i příbuzní,třeba nebude platit alkohol, panáky a koktejly, což chápou:-) musím jít kuchtit - rajskou:-) zase se ozvu . papa holky
Odpovědět
@twigik my máme na radnici v Šumperku v 11.15 :) A je tak ...taky kvůli vztahům v rodině, máme příbuzenstvo značne "osekané"...polovina jsou kamarádi a známí, kteří jsou opravdu více fajn, jak někteří rodinní příslušníci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca ¨No to máš pravdu, že někdy kamarádi jdou lepší, než samotná rodina :o(. Holky zítra jdeme vyzvednout prstýnky :o)Já se tak těším :o).
Odpovědět
@bessinka jj přece si nenecháme náš den zkazit lidma, co i když jsou příbuzní, jsou děsníííí (když to řeknu slušně:)) Prstýnky? tak to se máte...snad budou dle vašich představ :) Nám se ještě dělají, tak jsem zvědavá, kdy budeme vyzvedávat my :) Ale taky už se těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca Já se těším strašně, a dokonce půjdeme s přítelem spolu - udělá si z práce volno :o). Doufám, že budou přesně takové, jako jsme zkoušeli. Hned zítra sem dám fotku :o).
Odpovědět
@bessinka jj ono je si vybrat nějaký, ale hlavní je aby ty vaše byly přesně takové, jaké jste chtěli :) No foto určitě dej, my koukneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme na první tanec vybranou tuto: air supply lost in love a říkali jsme si, že na druhý tanec (s tatínkama, maminkama...) ji hodíme v české verzi :-) . Mě se hodně líbí i tato: Nick Cave & Kylie Minogue | Where the Wild Roses Grow, ale přijde mi smutná. Lidiček budeme mít taky kolem 45, ale jsem asi ostuda, ještě nevíme přesný počet, ještě jsme ani neposlali oznámení :-N. Ale je to z velké části rodina, kamarádů tam bude na hostinu jen 6. @twigik Hanka je z Brna, takže ti to asi moc nepomůže :-( @bessinka tak co prstýnky, jsou dokonale?
Odpovědět
Profilova fotka
@itimich Pro prstýnky jdeme až odpoledne - jirka si musí zařídit nějakou práci a pak mě vyzvedne. Ale moc se těšíme oba :o).
Odpovědět
tak snad se vám prstýnky bessi budou líbit, my jsme nadmíru spokojení:-) ale blbě se fotí jakse lesknou:-) určo dej pak foto:-) my máme na večer pozvaných taky málo kamarádů, asi 10.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, máme doma snubáky a jsou úžasný :o). V albu budou fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jsem chtěla říct, že měly prstýnky stát 13990 kč a stály 11698 kč, takže příjemné překvapení :o)
Odpovědět
naše vyšly 6500kč, měli jsme svoje zlato. ale vy to máte za hooodně dobrou cenu teda! ;-) a jsou pěkný, fakt!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak to je taky super za 6,5 tisíce, ale my svoje zlato neměli, tak nás cena taky mile překvapila. Máte v nich něco vyryto?
Odpovědět
jj máme tam jméno a datum 23.4.11 a jinak ne, máme to bez jakýchkoli rytin, myslím jako ozdobných...
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik My tam taky nemáme nic ozdobného. Vyloženě jen J a B 23.4.2011. To je vše. A mám radost. Nevím jestli jsem ti říkala, že jsem musela reklamovat deštník. Ale mohla jsem si vybrat jiný, takže budeme mít 2 ve vínové barvě a ještě nám vrátí poštovné. Takže nás 2 deštníky (průměr je 105 cm) vyjdou na 238 kč, což je super :o). Tak mám radost. Sice na ně budu muset chvíli počkat, ale to nevadí. Musí je objednat a paní říkala, že kolem 21.2. by je mohli poslat. Tak už se těším..
Odpovědět
Profilova fotka
My tam máme jméno a datum. Sice se trochu škubal, ale když jsem řekla, že je to pro to, aby mě nemohl zapřít, tak se pán prodávající smál :-D . No a přítel se taky rozesmál.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?