Svatební den 21.8. 2010. Má někdo takový datum svatby?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky ma niekto take datum svadby? :-)
Odpovědět
sattanka: Tak hlavně, že máš s kým jít na ty šaty...já jdu nakonec od bratrance s přítelkyní zítra, tak uvidím :-D
Odpovědět
k botám: myslím, že není důležitý mít zrovna svatební boty, ale na druhou stranu, já nemám žádný bílý, tak bych si chtěla koupit nějaký hezký, když už je budu kupovat. nejvíc se mi líbí na zahraničních serverech, ani nejsou moc drahý, jako 1500 za boty, který prodávají ve svatebních salonech a ještě se mi nelíbí, se mi dávat nechce. na druhou stranu se bojím, že když si je objednám přes net, tak mi pak nebudou sedět na noze... máte někdo zkušenosti s internetovým kupováním bot?
Odpovědět
hvezdicka07: hlavně že v tom nebudeš sama někdy je fain když ti někdo poradí. s tou dovolenou máme smulu musíme ji zřušit kvůli financím, pojedeme někam až jestli nám něco zbyde ze svatby :-(
Odpovědět
ahoj holky, tak jak jste daleko? uz to je jen asi půl roku :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík. tak já si objednala botky na e-bay a padnou mi dobře, ted jsem si objednala botky u magnetu, balerínky, na ty ještě čekám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, můžu se přidat? my máme termín 20.8 :-D Zatím máme zařízený termín, příští týden zařídíme hospodu a pak teda jsou na programu šaty - docela mě překvapilo co už je rozpůjčovnýho :-S
Odpovědět
Ahoj ivetm taky mame termin 20.srpna:-)
Odpovědět
No holky copak je s váma? Už se nevdáváte 21.8. 2010??? Copak už máte?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivetm s Lucíkem, přidejte se k diskuzi 20.8.2010! :-D Já mám také termín 20.8. a bavíme se tam... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I když jak tak na to koukám, tak tam teď chcípnul pes... ;-)
Odpovědět
verunka_berunka: Není 20.8. pátek??
Odpovědět
Profilova fotka
Je! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
verunka_berunka: Tak to budete mít zajimavý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proč zajímavý? :-)
Odpovědět
verunka_berunka : Si to v pátek totiž nedovedu představit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdicka07: No, tak já v tom moc velký rozdíl nevidím, jestli v pátek nebo v sobotu. Naopak v pátku vidím výhodu v tom, že všichni do pracovního pondělí stačí v poklidu vystřízlivět a i já budu na to mít víc času, pokud se rozhodnu jít hnedle v pondělí do práce... :-D Akorát si někteří musí vzít vlno, ale nikdo s tím nemá problém, takže pohoda! :-D 8-)
Odpovědět
ahoj holky:-)) no ja nevim me taky neprijde patek nic zvlastniho navic nebudeme tam mit moc cumilu:-D protoze pochybuju se by si kvuli nam bral nekdo dovolenoou:-))
Odpovědět
Ahoj holky taky se vdávám 21.srpna a divím se jak to letí ten čas. Je tady někdo s Ostravy a okolí?
Odpovědět
a bereme se v 11.30 v Hlučíne u Opavy na radnici. :-) Šaty už mám vybrané prstýnky jsme objednaly minulý týden resturaci už taky mame ale stejně stresuju :-D Ted začínám řešit oznámení =-) Kupujete ho někdo přec net? Ja asi jo
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
ahojky holky, tak tady je fakt mrtvo...no kde jste? Už se nevdáváte 21.8. 2010 nebo co???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?