Svatební den 15.8.2009. Líbí se Vám toto datum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, možná je ještě brzo zakládat téma na určitý den, ale věřim, že nejsem jediná nevěsta, ktere se toto datum libí. :-D
Odpovědět
VERU: punčochy mám taky, ale pořád nevím, jestli si je budu brát... Šatky máme trochu podobné - mám také "jen" hladké, splývavé ;-) Poslední dobou mám ale pocit, že mi to nebude slušet no, tak mám trochu obavy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Také už mi teď před svatbou hrabe, proto se na šaty raději ani nedívám, vezmu si je až ten den, k punšochámjsem to zkoušela a je to dobré, alespoň mě boty nebudou tlačit, neboj v jednoduchosti je krása, slušet ti to určitě bude, pokud se v tom cítíš dobře a uvolněně, tak to je hlavní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, za dva dny a jsme vdané paní, přeji všem mnoho štěstíčka...
Odpovědět
Už za jeden :-D Taky přeju, aby to všem vyšlo! vypadá to, že počasí bude dokonce lepší než jsme předpokládaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jak se cítíte? Užili jste si svůj den? Já moc, opravdu super, rychle to uteklo, ale vnímala jsem každý okamžik.
Odpovědět
Všechno nej, holky!!! My jsme s manželem pořád koukali na ruku na prstýnky a nevím proč, jsme se tomu smáli :-D Přišlo nám to strašně neuvěřitelný, že už jsme manželé. Jinak svatba byla úžasná, taky nám přišlo, že to bylo hrozně rychlý a to jsme měli i mši, z hostiny skoro nic nevím, protože jsme měli pocit, že máme málo fotek, tak jsme ještě jeli na zámeček a cukroví jsme poprvé ochutnávali až doma :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?