Svatební datum 24.4.2010. Kolik nás je?

Profilova fotka
Založila jsem tohle téma, protože jsem našla jen 24.4.2009 a všimla jsem si, že na duben 2010 je nás hodně, co jsme si vybrali tohle krásný datum. Doufám že nám to nebloknou a budem taky řešit konkrétní přípravy každé z nás, jako jsem četla v diskuzi 24.4.2009.
Odpovědět
Ahoj, my mame termin 10.4.2010..Nenasla jsem tu nikde duben celkove tak se pripajim tady. Taky doufam, ze budem tady spolecne pripravovat :-). Ono se to nezda ale je to za 8 mesicu a to utece jak voda :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to je fajn že jsem našla diskusi (i když teprve začínající) na tohle datum. Taky plánjem svatbu na 24.10.2010 ale zatím jsme ve fázi rozmýšlení a snění. Nic konkrétního ještě nemáme. Co vy? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Čauky holky, tak jsem si dneska rezervovala termín 24.4.2010 - fakt krásný termín jsme vybraly :-)
Odpovědět
Ahojky, tak mi už máme rezervovaný termín od začátku listopadu na matrice :-). A kterou hodinu jste si vybraly?
Odpovědět
ahoj my máme taky 24.4.2010 ve sloupě,kde Vy?
Odpovědět
My to máme v Braňanech u Mostu. A co už máte všechno zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak na beremko chodím často, ale až teď jsem si všimla, že je tu i přesný termín naší svatby. Ale jak vidím, tak to asi moc nežije, že?My máme taky svatbu 24. 4. 2010, ale častěji nebo spíš velmi často chodím na diskuzi duben 2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také 24.4., v Ploskovicích. Na duben se sice dívám, ale moc nepíši, protože nejsem tak "akční" jako holky. Měla bych deprese, že toho nedělám dost :-D .
Odpovědět
Ahoj,máte už vše zařízené? Mě někteří dodavatelé řekli,že detaily stačí doladit až nějký týden před.....jak jste na tom Vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdaleka nemám vše. Dnes jdu teprve na šaty, z místa, kde chci mít raut se mi ještě neozvali, oznámení nemáme. Hrůza!
Odpovědět
Tak holky, jaké bude 24.4. počasí? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bezvadné! Musí, hlavně nesmí pršet. Nerada bych si zamazala šaty bahnem!
Odpovědět
Článek se načítá
Náhodou nevěsta v bahně, takové fotky tu ještě nebyly... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je pravda :-)
Odpovědět
:-) Pořizujete si na duben nějaké bolérko nebo kožíšek nebo spoléháte na počasí?
Odpovědět
Profilova fotka
Nepořizuji, věřím počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já pevně doufám, že fakt bude hezky. No, dneska mi říkala teta, že slyšela v rádiu, že teplo má být "až" od dubna, to jsem teda zvědavá. Nevim, jestli je horší déšť nebo zima, ale nejradši bych teplo a sluníčko, vzhledem k tomu, že máme na večer naplánovanou garden párty ;-) Co vy? Už máte šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, šaty mám - mám je ve fotoalbu na modelce. Co Ty?
Odpovědět
Jen aby napadal snéh nebo nebyla nula ... :-)
Odpovědět
:-) Tak se prý má oteplit,doufám,že v dubnu už nebudu potřebovat nic na ty šaty-zatím to jistí bolérko ač jen s krátkým rukávem a rukavičky,ale snad to nebude potřeba...
Odpovědět
Už máte všechno? Kdy budet zvát hosty?My nějak nestíháme...i když spousta hpstů o tom ví.... :-)
Odpovědět
Stihnete pozvat všechny osobně?
Odpovědět
Zdravím všechny, taky máme svatbu 24.4.2010. Máme zajištěnou tak polovinu věcí, protože jsme s přípravami začali teprve před dvěma týdny od nuly a nijak to nehrotíme. Zatím máme zamluvené místo, prostory na raut, šaty se mi údajně šijí, ale ještě jsem neměla ani zkoušku, a máme dohodnutého květináře na výzdobu a máme fotografa. Trošku mi dělá starost hudba. Ale hlavně že už jsme každého pozvali, zatím ale bez oznámení, nemáme ho vůbec hotové :-) Držím nám všem palce, ať dopadne počasí, ale bolerko řešit budu!
Odpovědět
Ahoj :) taky máme svatbu 24.4. a rovněž doufáme v pěkné počasí, vzhledem k tomu, že obřad máme mít venku. Takže se obávám, že to budou nervy do poslední chvíle, jinak zařizujeme co se dá, ale pořád se bojím, že na něco zapomeneme :)
Odpovědět
:D já jsem to udělala tak, že je pár věcí, které hodláme dodržet, a spočítala bych je na prstech obou rukou, a další jsou mimo mě, asi proto nejsem zatím nervózní. Takže jse vyřešili nebo řešíme řešíme místo, oblečení, kytice, prstýnky , fotografa, hudbu, nějaký stan na obřad plus židličky, vývazky, koláčky, dort, oznámení no a jídlo a pití na raut, piksličky na výslužku máme, jestli něco zbyde a konec. Výzdobu aut asi vypustím, stejně nejedeme jednotně z domova a já bych stejně nebyla schopná nakoupit všechny ty perličky a mandličky a šifony, nebo co to je, tak, aby to ladilo. Skláním se před všemi nevěstami, které jsou schopné to zařídit, napečou koláčky a ještě ozdobí tabuli, já bych tím spíš všechny hosty odradila, ale je krásné, pokud někdo pro hosty všechno připraví s takovou péčí. Firmám jsem poslala fotky, jak si to představuju a budu ráda, když dodrží aspoň přibližně barvu :D, ale na druhou stranu chci opravdu jednoduché věci. Nebudu se kvůli jednomu dni nervovat měsíce dopředu, abych tam potom lítala jak zběsilá, že mi někde nedrží mašle, v tomhle odhledu fakt perfekcionista nejsem :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?