Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám holky první fotky ze svatby. Jsou ještě před úpravami fotografem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi no pane jo... :-( ještě že jsi to dobře zvládla...No a bonbonek...hlavně že se pak zalíbil. :-) @rouy škoda,není to moc vidět :( @kucirlib jak jsem již psala,je to fakt supr album,budu se k němu ráda vracet.Pohodová a milá atmoška.Nic strojenýho.Je znát,že fotografa znáte. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala. :-) Všem tady moc gratuluji a přeji šťastný manželský život... :-D A holky, my jsme to taky zvládli!! Všechno klaplo úplně perfektně, na nic si nemůžu stěžovat. Ještě teď jsem z toho taková rozradostněná... :-D @jaja.mixi My jsme měli předpokládám stejnou oddávající a vy jste dokonce kolem nás určitě projeli. :-) Také nám vtipně do řeči zakomponovala, že musíme mít smlouvy se štěstím, když se bereme v pátek 13. A máte moc krásné fotečky, opravdu vám to sluší. @kucirlib Také moc krásné fotečky :-) Já už se těch našich fotek nemůžu dočkat. Měly by být do pátku hotové, jupííí.
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka21 No to jsme měli stejnou :-) A v kolik jste měli obřad?
Odpovědět
@jaja.mixi My byli tuším až po vás, ve 14:00 v Čertousích. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka21 Aha, matrikářka říkala, že pak jedou do Čertous. My to měli ve 13 na zámku. Za 5 minut máme doma vyvolané fotky i na CD... paní fotografka je blesk.
Odpovědět
Holky já jsem normálně smutná že už to máme za sebou chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak já jsem naopak ráda, že už je to za mnou a ještě se těším na červen na oslavu s kamarády. To už mi bude vcelku jedno, jestli něco nevyjde. A taky se moc těším na pondělí na fotky a na video.... ženich byl tak nervózní, že si skoro nic nepamatuje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy @hanakniha Já jsem taky ráda, že už je to za námi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha @jaja.mixi taky se těším,až budu na tom druhém břehu...
Odpovědět
Fakt? Vás to nebavilo nebo proč? Já bych tam byla docela ráda zase v ten den chtěa bych si ještě užít to co jsem nestihla bavilo mě to.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy : svatba se mi líbila moc, akorát mě celkem dost naštvala Míšova ségra, ale to nebudu psát tady, ale na té zamčen diskuzi, protože asi budu dost sprostá. A jsem ráda, že je to za mnou, protože připravené jsme to měli pěkně a všechno klapalo jak mělo, takže jsem ráda, že to půlroční úsilí bylo korunováno úspěchem :-D A líbí se mi být vdaná a říkat můj manžel :-D A těším se a další červnovou oslavu, kde budou všichni, co máme rádi a naopak nebudou ti, co o svatebním dnu prudili ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
hanakniha: tak to pak chápu :-) tak v zamčené diskuzi si ai nepočtu o žádné nevím :-))) já jsem totiž ten den proletěla v takovém oparu že se těším na fotky protože si konečně svatební den prožiju :-) nějak to prostě rychle odletělo až neuvěřitelně tak bych si to dala znova a omaleji. Ale je fakt že v červnu má svatbu kamarádka a tu si asi užiju víc :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: budu to psát v diskuzi Svatba 2011 už se nám to blíží, požádej loli o přístup
Odpovědět
Profilova fotka
Všem slečnám, teď už paním ze 13.5 gratuluju :) jsem ráda, že nás "bláznů" je více :))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy tak na tvojí radu budu vnímat každičký detail,jestli to je možný. @hanakniha Jinak ten červen si opravdu užijte.Měnila jsem svědkyni,takže taky v červnu budeme mít něco málo grilča,protože moje bývlá svědkyně mi příští týden,tedy i v době svatby odlétá do Turecka,tak to s ní chci pak oslavit a posedět,ukázat jí video,fotečky...Mám jí moc ráda,tak mě mrzí,že s ní nebudu moc prožívat svůj den,ale i moje nová svědkně je hrozně fajn.je to spolužanda ze základky,jediná,se kterou jsem v kontaktu a ještě mi odjela do Anglie,kde žije s přítelem a miminkem,takže když dojede,je to pro mě svátek.A hrozně to ted prožívá... :-) Jo a k tomu stavu,vdaná a manžel...včera jsem zrovna říkala nastávajícímu,že kdybych to mohla zařizovat znovu...že bych klidně mohla mít svatbu jen ve 4 lidech a fakt jen malinkou a klidně v džínách...opravdu mi záleží jen a jen na něm.Na mým princi,pač mě zachránil ze spárů zlýho draka v podobě mýho ex.A ten zbytek svatby je jen třešnička na dortu...Ale fakt bych to mít nemusela...ale samo si to užiju se vším všudy,at je to pořádný,když je to jednou za život.
Odpovědět
porodnibabka: Určitě si to pořádně užij. Já jsem třeba všem říkala jak to bude v pohodě jak budu se všema kecat jak budu pěkně papat rautík a ono nic. Nevím říkalo i to hodně kamarádek že prostě ten den nic nestíháš. Ještě pokud máš jako my obřad až v jednu, dlouhej přejezd z obřadu. Řeknu ti to na rovinu kdybych dělala svatbu znova pozvu max 20 lidí a druhej den udělám grill party. Prostě těch 75 lidí jsem nebyla schopná obstarat a to mě mrzelo. Oni si sice vystačej sami říkali všichni že svatba byla super. Ale já prostě byla smutná stoho že jsem lítala jak hadr na holi. Krájení dortu, focení, převléci se, první tanec. Jediná klidná chvíle za ten den byla a za to miláčkovi neuvěřitelně děkuju ten přejezd lodí z obřadu na místo hostiny. Bylo nás tam jen 10 všichni se smáli, povídali si a my jsem byli v klidu protože jsem nemuseli vůbec nic dělat a to byla zatím nej chíle mého života :-) Takže ti přeju ať to nemáte v takové honičce jako my. Havně se nenechat vykolejit tím že se ti zdá že pořád něco nemůžeš stihnout. A pak nebejt špatná s toho že když někoho vítáš že dorazil tak někdo skym jsi ani nepromluvila už odchází. Těm lidem to stejně nevadí :-) Tak hodně štěstí .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy díky...trochu se toho taky obávám,ale ráda se odporstím od stresů...to bych nerada,i když,jsem taková,že mi to asi bude líto...uvidíme...Nebudu nad tím ted přemýšlet,stejně jako nad počasím.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Tak přesně to samé jsem prožívala já. Dopoledne ještě v pohodě, super zábava s vizážistkou, krásné předání kytice. Trochu zmatků před obřadem, ale potud v pohodě. Jen to odpoledne... To byl neskutečnej frmol, bolela mě hlava, protože jsem od obřadu do 17 hodin stihla vypít jen půl malé matonky. S nikým jsem pořádně nepokecala, nic nestihla sníst. Takže z toho důvodu jsem ráda, že je to za námi a stačí mi ten fakt, že jsem si vzala mého manžela. po opakování toho dne opravdu netoužím... užila jsem si to ale jednou to stačilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: já si moc libuju, že jsme svatbu rozdělili na dva dny a ještě od sebe vzdálené 6 týdnů. Mluvili jsme s Míšou o tom, jak se chovala část jeho rodiny na svatbě, shodli se na tom, že to bylo fakt trapný - ale pro ně trapný, nicméně, že jsme rádi, že jsme je nakonec pozvali, protože aspoň na vlastní oči viděli, že je to pravda, že jsme se vzali a mohli si to zpracovat. Míšovo ségra - hadrácká svědkyně - má zřejmě s tou svatbou nějaký problém, otravovala nás i na svatební cestě (volala třeba v 11 v noci a chtěla řešit svoje osobní problémy) a vyčetla Míšovi, že na té zkurvené svatbě jí babička řekla, jak že se to nevhodně oblékla - Míša jí típnul mobil a vypnul ho, tak byl chvíli klid :-D Jinak byl celý svatební den moc příjemný, všechno klapalo podle harmonogramu - ale určitě to bylo tím, že jsme měli den svatby velmi jednoduchý - jen obřad a pozdní oběd a žádné další serepetičky kolem toho, a taky jsem měla celý týden před svatbou volno a všechno připravila a vyřídila do středy, ve čtvrtek už jsme jen pekli koláčky a v pátek všichni věděli, co mají dělat a kdy to mají dělat. Ještě uvidíme, jak zvládneme zkoordinovat tu grilovačku v červnu
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: já se těším na svatební video, vůbec si nepamatuju, kdo mi blahopřál a kdo vůbec byl na obřadu, Míša si prý moc nevybavuje ani obřad - jen, že mi to děsně slušelo, chtěl mě líbat, hned jak mě Kuba dovedl před oltář a pekelně se soustředil, kdy má říct ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha to je ale hezký.Máš manžu snů.je do tebe blázen x-) tak to má být. No a rodinka...bez komentáře... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: on je fakt zlatíčko - měl strach, že mi na svatební cestě poleze na nervy, byli jsme spolu prvně sami 10 dní 24 hodin denně. A ponorka se nedostavila ani náznakem :-) naopak bylo hrozný, když jsme se včera vrátili a on hned šel na noční ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha tak to je úplná pohádka.. :-) Tak hlavně,že jste si to užili a máte jeden druhého...Napořád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: užili moc (i když nechci vidět žádnej zámek nějakou dobu :-D :-D ) Myslím, že začneme v květnu nebo červnu jezdit na dovču pravidelně. Je to paráda, když nikde nejsou davy turistů :-D některé prohlídky jsme měli čistě individuální, jen my dva a průvodce a na dvanáctikilometrovém výšlapu okolo Slavonic jsme potkali 2 lidi se psem a jednu školní třídu na výletě, jinak 4 hodiny v lese úplně sami, to byl takový balzám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha No tak to je náááádhera. x-) Skoro začínám litovat,že my nikam nepojedeme... :-( A ty hrady a zámky závidim.když jsme ještě neměli domeček,tak to byla paráda.To byli furt nějaký výlety,ale ted chce přítel raději pracovat na domku,než ztrácet čas návštěvama památek.chápu to,ale občas by to chtělo změnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: no my taky vrážíme peníze do baráku, nicméně jsme se shodli, že je u toho potřeba i žít, takže nebude svatební cesta za 100 tisíc a svatba za 200, ale trochu že si užít hodláme. proto jsme zvolili česko a udělali jsme moc dobře. Sice bychom za stejné peníze mohli být týden letecky u moře, ale už by nám nezbylo na výlety, zmrzlinky, obědy atd. - jo a v pátek jsme byli i na luxusní večeři - když jsme měli to výročí :-D :-D :-D Já myslím že svatební cesta hned po svatbě, i kdyby měla být jen na pár dní, je fakt důležitá. Jednak je ten předěl mezi svobodným a vdaným životem fakt výrazný a po všem tom organizování je třeba si odpočinout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Máš recht,já už jsem z toho hotová.Jsem nervozní,ale těšim se.Vše už máme pořešeno,hotovo,ale ty nervy z těch lidí... ]-( Včera jsem chytla nerva kvůli počtu hostů na raut.Ale pak nejsem schopná to ze sebe hned setřást a zase se chovat normálně,prostě už to potřebuju mít za sebou a bude klid.Už nikdy více...a chudinka naše fotografka si udělala úraz a na svatbu nám nedorazí. :-( Co se dá dělat,hlavně aby byla fit.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: já den před svatbou řvala, že je moje budoucí švagrová kráva - a to jsem ještě netušila jak se předvede - jen mi Míša řekl, že se ptá, jestli se bude moct při hostině koukat na hokej :-D A pak jsme si řekli, že si tu svatbu zkazit nenecháme, i kdyby se příbuzní stavěli na hlavu a odpichovali ušima a docela jsem se uklidnila. A že se mi ta dohoda pak v pátek hodila :-D :-D když budeš počítat s tím, že se na každé svatbě něco nepovede, nebudeš zklamaná - maximálně budeš nadšená, že na té tvojí se povedlo všechno. Tý jo, máš to už za 4 dny - to uletí jak blesk
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha My jsme také byli na minisvatební cestě... 3 dny na Valašsku. A doteď je mi smutno, že to skončilo :-S V září ještě pojedeme na velkou někam k moři. Chtěli jsme safari, ale to už vyjde moc draho... Já jsem teď celá nesvá, jak se mám představovat do telefonu a jestli jsem udělala dobře, že jsem si nechala moje i přítelovo jméno :-( Fakt z toho mám už týden depku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?